Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@Arkusz, a co z 1964? Liczyłem, że skrobnąłbyś co nie co o nich ;p.

Pro330 v2 są... Przejściowymi słuchawkami :) Docelowe customy będą inne, ale nie od 1964 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Arkusz, a co z 1964? Liczyłem, że skrobnąłbyś co nie co o nich ;p.

Pro330 v2 są... Przejściowymi słuchawkami :) Docelowe customy będą inne, ale nie od 1964 :)

 

Bardzo ciekawe CA Pro330v2 są przejściowymi słuchawkami :D Można się dowiedzieć co będzie finalnymi słuchawkami?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Arkusz, a co z 1964? Liczyłem, że skrobnąłbyś co nie co o nich ;p.

Pro330 v2 są... Przejściowymi słuchawkami :) Docelowe customy będą inne, ale nie od 1964 :)

 

Bardzo ciekawe CA Pro330v2 są przejściowymi słuchawkami :D Można się dowiedzieć co będzie finalnymi słuchawkami?

 

Na razie nie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje drugie armatury (po shure se110, których daaaawno nie słuchałem) więc ciężko mi się odnieść od czegoś innego. Tak po krótce: budowa - gdyby nie mizerny kabelek od splittera do słuchawek, byłoby bardzo dobrze. Sprawia wrażenie jakby w środku izolacji nic nie było, ot taka rurka z twardawej cienkiej gumy. Żadne tipsy nie pasowały mi do uszu, imho standardowe tipsy nie nadają się do niczego. Rybka to pomysł z dupy, nie wiem kto to wymyślił. Fajnie że jest twardy case, ale nic oprócz słuchawek i tipsów się tam nie zmieści. Są maleńkie, na prawdę maleńkie i leciutkie, w piankach bardzo wygodne. Dźwiękowo - bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Spodziewałem się suchości i bezbasia (sam nie wiem czemu), a dostałem dość ciepłe i bardzo muzykalne moim zdaniem słuchawki. Na początku co prawda brakowało mi trochę basu (po eternach, nie ma co się dziwić), ale po kilku godzinach wróciłem do płaskiego ustawienia eq, i nawet dubstepu mi się na nich świetnie słucha. Mają troszkę przyciętą górę, ale ja to lubię(i może to być wina pianek). Średnie tony fajnie wyeksponowane, ale brakuje im trochę jakiegoś takiego wypełnienia, brzmią troszkę sucho - nie na tyle, żeby jakoś to przeszkadzało, ale odczuwalnie. Scena imho bardzo dobra, szeroka, choć wszystko gra dość blisko głowy.

Mam je czwarty dzień i podobają mi się coraz bardziej (uszy sięwygrzewają ;) ). Moim zdaniem dobre do pierwszego kroku w stronę armatur, ja mam już ochotę na więcej i chyba będę się przymierzał powoli do multi-armatur. Trzeba nadmienić, że słucham ich na SGS, czyli dość ciepłym playerze i comply tx400.

Sorry za OT (dłuższe niż planowałem), w razie potrzeby proszę o przeniesienie posta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Arkusz, a co z 1964? Liczyłem, że skrobnąłbyś co nie co o nich ;p.

Pro330 v2 są... Przejściowymi słuchawkami :) Docelowe customy będą inne, ale nie od 1964 :)

 

Bardzo ciekawe CA Pro330v2 są przejściowymi słuchawkami :D Można się dowiedzieć co będzie finalnymi słuchawkami?

 

Pro330 i Cosmicsy dla mnie też są przejściowe :) . Poza tym pro330 niedługo wylądują w komisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

@Arkusz, a co z 1964? Liczyłem, że skrobnąłbyś co nie co o nich ;p.

Pro330 v2 są... Przejściowymi słuchawkami :) Docelowe customy będą inne, ale nie od 1964 :)

 

Bardzo ciekawe CA Pro330v2 są przejściowymi słuchawkami :D Można się dowiedzieć co będzie finalnymi słuchawkami?

 

Pro330 i Cosmicsy dla mnie też są przejściowe :) . Poza tym pro330 niedługo wylądują w komisie.

 

Ciekawie się robi, zarówno z tym mistycyzmem jakie słuchawki docelowe, chyba że ktoś będzie gonił za białym królikiem to dla niego każdy sprzęt będzie przejściowy. A co Ci w Pro330 nie odpowiada i jakie będą w końcu finalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekbb, ja tam żadnego mistycyzmu nie tworzę, bo od pewnego już czasu pisałem, że marzą mi się flagshipowe ciemy, które zostały najwyżej ocenione prze AJ czy jokera z headfi, mam na myśli Hidition NT-6 Pro (powinny być bardziej precyjniejsze, transparentne od pro, z większą ilością basu i to głównie subbassu, z bardziej rozciągniętą górą, lepszym pozycjonowaniem), Spiral Ear SE 5way Reference (jeszcze bardziej magiczniejszą średnicą od pro, no może poza wokalami, bardziej rozciągniętymi wysokimi, basem z większym impetem), a ostatnio też mi chodzi o po głowie Noble Audio K10 Kaiser (jak by się jakoś dobrze działo to jeszcze, ale to już bardziej z ciekawości interesuje mnie 1964ears V6S, Cosmic Ears CE6E/P).

 

w pro330 mogłoby być delikatnie więcej basu, szczególnie subbassu, średnica mogłaby być bardziej agresywna, do wysokich w sumie nie mam się czego czepić. oczywiście można sobie rozważać czy nie dałoby się lepiej w zakresie separacji instrumentów, rozdzielczości itp. ale to już takie czepialstwo. szczerze, to poza tym minimalnie większym impetem na basie, szczególnie na subbassie (to jest jedna z podstawowych różnic w porównaniu do Cosmicsów, gdzie basu od ok 120 Hz w dół jest minimalnie więcej a przez to jest większy impet) i trochę bardziej agresywnym dźwiękiem na średnicy to nie ma się czego czepiać pro330. naprawdę świetne słuchawki. przez te czarujące wokale i taki trochę miękki basik (to jest kolejna różnica na basie do Cosmicsów gdzie bas jest bardziej szybszy i punktowy) nie mogę się z nimi rozstać. a dlatego pro330 pójdą do komisu bo na nich stracę mniej niż na Cosmicsach.

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie chodziło o Ciebie z tym mistycyzmem, gdyż pamiętam pisałeś kiedyś o Hiditionach. A najlepiej jakbyś miał możliwość przesłuchać te flagowce, tylko że to nie jest niewykonalne, bo jak wydasz 2 tysiące dolców, a dźwięk Ci się nie spodoba. Chociaż Spirale zagadaj z Piotrkiem ostatnio mówił że ma je u siebie, czy że je słuchał, to może dowiesz się więcej o nich.

Co do CA Pro330v2 i tej średnicy agresywnej no i góry to tego mi najbardziej brakuje w nowej wersji, natomiast nowa wersja dużo lepsze wysokie, lepszą rozdzielczość. I co dla większości osób jest na plus to że ma bas miększy i wydłużony decay oraz większy impakt. I to są dla mnie najlepsze słuchawki, owszem mają wady, takie jak bas, tutaj bym chciał żeby był taki jak w UM Merlinach, czy właśnie brak tej agresywności na średnicy i wysokich, ale to jest niemożliwe do zrobienia. Owszem co mi się niepodoba w 330v2 to znalazłem w Harmonach, ale płacić 3 razy więcej za słuchawki i jeszcze nie słuchałem modelu finalnego, który może nie być dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż Spirale zagadaj z Piotrkiem ostatnio mówił że ma je u siebie, czy że je słuchał, to może dowiesz się więcej o nich.

 

już gadałem :)

 

A żeby nie było że nie doceniam roboty Piotrka - Harmony też rozważam, i tu plus jest ogromny bo będe w stanie w taki czy inny sposób ich posłuchać (czego nie będe w stanie w odniesieniu do Hidition, wiem, wiem słabe to byłoby wydać 1,200 dolców na słuchawki i stwierdzić, że kicha).

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mistycyzmu nie ma. Po prostu słuchawki, które będę miał docelowo... Jeszcze nie wyszły i nie, nie są to Harmony. Do momentu premiery nie chciałbym nic zdradzać. A premiera nie wiadomo kiedy będzie :)

 

DOWN: Wcale nie^^ Ale sorry za OT, fakt, zapędziłem się i go już kończę.

Edytowane przez Arkusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOWN: Wcale nie^^ Ale sorry za OT, fakt, zapędziłem się i go już kończę.

 

To sam teraz posprzątaj i daj sobie przykładnie warna ;)

 

Może nie jest to stricte "muzyczny" zakup, ale nabyłem futerał od AKG K450 i będę go przerabiał tak, że zamiast wytłoczki będzie tam miejsce na iPoda. Jak zrobię, wrzucę foto w dział DIY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności