Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś przeczytałem o wodzie utlenionej. Nie wiem, czy to sposób polecany, ale u mnie skutecznie czyszczę w ten sposób synowi słuchawki apple airpods używając patyczków do czyszczenia uszu i małej szczoteczki do zębów dla dziecka z miękkim włosiem. Ja używam creative outlier gold, ale jeszcze nie miałem potrzeby czyścić. Wypróbuję dzisiaj sposób i na nich.
A tak przy okazji zamówiłem libratone track air + z możliwością zwrotu w ciągu 30 dni. Nie lubię niczego zwracać więc liczę, że się nie zawiodę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wszystkie testy jakie się da wyszukać na temat libratone track air + i mnóstwo opinii tych mega pozytywnych i tych totalnie negatywnych szczególnie z amazon chociaż kupiłem w sklepie firmowym. Najbardziej mnie przyciąga miniaturowe etui i maleńkie słuchawki. Tak to właśnie powinno wyglądać w przypadku tws. Zazdrościłem synowi etui od apple airpods Zobaczę jak dźwięk i możliwość włączenia dźwięków otoczenia.
Wracając do czyszczenia creative . Wziąłem moje creative outlier gold i okazuje się, że w jednej już siateczkę zgubiłem. Pewnie przy dezynfekcji tipsów, bo siateczek jeszcze nie musiałem czyścić. Mimo braku siateczki w środku też czysto. Zabrałem się za drugą słuchawkę i podczas delikatnego szorowania siateczki ta wyskoczyła sama. Chyba więc nie jest przyklejana tylko wsuwana w tulejkę słuchawki. Jak wsadzi się tips to on sam zabezpiecza siateczkę przed wypadnięciem. Zastanawiam się czy kombinować z jakąś siateczką do tej słuchawki, w której zgubiłem? Nic się nie stało mimo, że używałem bez. Dźwięk w jeden i drugiej taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Lord Rayden napisał:

Nie ałdiofilski bo LDAC brakuje :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim nigdy nie miałem w uszach słuchawek bezprzewodowych no może raz airpodsy ale to pozostawię bez komentarza ;) i tu moje pytanie laika czy istnieją słuchawki TWS dla uszu z wąskimi kanałami. Np Zero audio carbo tenore siedziały mi świetnie czy znajdę coś bezprzewodowego w tym rozmiarze tulejki? Ewentualnie np Blony na piankach w rozmiarze S były bardzo wygodne tylko wypadały z uszu ;) Pytanie nr 2 jak to gra mianowicie nie mam żadnego odniesienia a z ciekawością patrze na model Audio-Technica ATH-CK3T. Może to głupie ale czy to będzie grało dużo lepiej od np takich blonów? Szukam funowego grania ale z nutką detali i nie rozlanym basem. Czeka mnie wymiana telefonu i zastanawiam się czy np iść w stronę słuchawek bezprzewodowych czy szukać tel z jackiem w stylu S10 lub Lg serii V lub kupić jakiegoś dongla w stylu Meizu Pro Dac i kupić np Piccale 2 i obojętnie jaki fon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników momentum 2. Czy one potrzebują się wygrzać? Bo nie wiem czy to znowu nie moja bajka, czy cuś. Jakaś taka buła na basie. Zaciąga właśnie aktualizacje ale nie sądzę żeby miała mieć wpływ na charakter dźwięku.

 

Ok. Wyjaśniło się. Był włączony equalizer na mocne podbicie basów:)

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Slu-Pain napisał:

Hej Wszystkim nigdy nie miałem w uszach słuchawek bezprzewodowych no może raz airpodsy ale to pozostawię bez komentarza ;) i tu moje pytanie laika czy istnieją słuchawki TWS dla uszu z wąskimi kanałami. Np Zero audio carbo tenore siedziały mi świetnie czy znajdę coś bezprzewodowego w tym rozmiarze tulejki? Ewentualnie np Blony na piankach w rozmiarze S były bardzo wygodne tylko wypadały z uszu ;) Pytanie nr 2 jak to gra mianowicie nie mam żadnego odniesienia a z ciekawością patrze na model Audio-Technica ATH-CK3T. Może to głupie ale czy to będzie grało dużo lepiej od np takich blonów? Szukam funowego grania ale z nutką detali i nie rozlanym basem. Czeka mnie wymiana telefonu i zastanawiam się czy np iść w stronę słuchawek bezprzewodowych czy szukać tel z jackiem w stylu S10 lub Lg serii V lub kupić jakiegoś dongla w stylu Meizu Pro Dac i kupić np Piccale 2 i obojętnie jaki fon.

 

Jeżeli masz słuchawki które Ci pasują i mają odpinany kabel to bardzo dobrym rozwiązaniem jest TRN BT 20 S. Dostaniesz na Ali za ok 28$

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z MW2. Bardzo rzadko zdarzało się to wcześniej z innymi tws, ale przy senkach jest to nagminne. Po odłożeniu słuchawek do pudełka muzykę zaczyna odtwarzać telefon. Ktoś się spotkał z czymś podobnym? Zakładam, że winny może być telefon, dla porządku Galaxy Note 10+, ale przy innych słuchawkach zdarzało się to bardzo bardzo sporadycznie.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Slu-Pain napisał:

Hej Wszystkim nigdy nie miałem w uszach słuchawek bezprzewodowych no może raz airpodsy ale to pozostawię bez komentarza ;) i tu moje pytanie laika czy istnieją słuchawki TWS dla uszu z wąskimi kanałami. Np Zero audio carbo tenore siedziały mi świetnie czy znajdę coś bezprzewodowego w tym rozmiarze tulejki? Ewentualnie np Blony na piankach w rozmiarze S były bardzo wygodne tylko wypadały z uszu ;) Pytanie nr 2 jak to gra mianowicie nie mam żadnego odniesienia a z ciekawością patrze na model Audio-Technica ATH-CK3T. Może to głupie ale czy to będzie grało dużo lepiej od np takich blonów? Szukam funowego grania ale z nutką detali i nie rozlanym basem. Czeka mnie wymiana telefonu i zastanawiam się czy np iść w stronę słuchawek bezprzewodowych czy szukać tel z jackiem w stylu S10 lub Lg serii V lub kupić jakiegoś dongla w stylu Meizu Pro Dac i kupić np Piccale 2 i obojętnie jaki fon.

 

Edifiery TWS5 i TWS6 mają węższą tulejkę. I wolę TWS6 od Blonów, ale to już kwestia gustu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z MW2. Bardzo rzadko zdarzało się to wcześniej z innymi tws, ale przy senkach jest to nagminne. Po odłożeniu słuchawek do pudełka muzykę zaczyna odtwarzać telefon. Ktoś się spotkał z czymś podobnym? Zakładam, że winny może być telefon, dla porządku Galaxy Note 10+, ale przy innych słuchawkach zdarzało się to bardzo bardzo sporadycznie.
 
Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Co ciekawe występuje to tylko przy korzystaniu z UAPP. Na Tidalu problemu nie ma. Więc winowajcą najprawdopodobniej jest UAPP.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Testowaliście może bomaker vs buds plus? Mam możliwość przesiadki albo opchniecia budsow nowych bo nie chce ich otwierać jeżeli nie zostaną.

Warto? Nie warto?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowaliście może bomaker vs buds plus? Mam możliwość przesiadki albo opchniecia budsow nowych bo nie chce ich otwierać jeżeli nie zostaną.

Warto? Nie warto?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Wg mnie budsy na plus. Bardziej zrównoważone i lepsze technicznie. Sifi jednak na górze nie są rewelacyjne. Potrafią zabrzmieć metalicznie i jak dla mnie denerwująco.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A masz te budsy? Jak z wygoda bo wyglądają na wielkie buły w porównaniu do sifi a zamierzam ich używać do sportu

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności