Skocz do zawartości

xDuoo X3 - Rockbox


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Dziena, już czaję wsio :) po prostu iMod to posprzątanie bałaganu applowskiego w środku xD

Kurczę, po styczności z X1II, ihifi770 i teraz X3 dochodzę do wniosku, że Chińczycy powinni zaprzęgać programistów do Rockboxa jako fabrycznego FW :D
Smartfony stoją na iOSie albo Androdzie, grajki niech na RB stoją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, bardzo długo używałem iPoda Classic przez "zwykłe" LO i nie narzekam na jakość... Na pewno jest dużo lepsza niż z dziurki. Porównywałem z iModem łeb w łeb i nie widziałem potrzeby zmienić :)

Teraz użwam X3, czasami przez LO czasami przez dziurkę. Co do porównania z iPodem to ciężko powiedzieć, za krótko słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to dwie inne szkoly grania,kazde maja swoje plusy i minusy - ja wybralem imoda ze wzgledu na typ grania - przestrzen, rozdielczosc no i sam w sobie dla mnie ladniejszy imod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Chciałem odinstalować RB i po wykonaniu czynności wyskakuje napis "operacja nieudana" i uruchamia się RB. Czytam wątek i mam podłączone do USB2, system Win7 64. W managerze urządzeń nie jest sprzęt rozpoznany ale widoczny i zaznaczony wykrzyknikami.

Proszę o jakąś łopatologiczną pomoc/instrukcję. Już nic nie chcę od RB, tylko go wyj... z hukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem plik "update-to-stock", zapisałem na kartę, przemianowałem na "update.zip", karta do slotu 1, uruchomiłem plajerka na stokowym sofcie i usiłowałem uruchomić aktualizację, co skutkowało tym, ze wyskakuje napis "operacja nieudana" i uruchamia się RB.

A odinstalować RB chcę bo co jakiś czas uruchamia mi się samoistnie pauza. Czasem co kilka godzin, czasem co kilkanaście sekund. Parę rzeczy poprawił, ale generalnie to irytujący i dla mnie nadmiernie rozbudowany soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że coś się rozjechały pliki od RB bo samoistnej pauzy nie zaobserwowałem ani nie słyszałem od nikogo o tym problemie także nie jest to wina na pewno samego rockboxa tylko przyczyna leży gdzieś indziej - albo pliki albo coś z kartą nie tak.

 

Sformatuj kartę na fat32, wrzuć plik do update rockbox i spróbuj jeszcze raz przejść tak jak byś chciał zrobić stock --> rockbox. Następnie spróbuj w drugą stronę zgodnie z procedurą rockbox --> stock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, tak zrobię bo nie widzę innego wyjścia. Ale to za tydzień, bo na dziś mam dosyć tego ustrojstwa. Dziękuję.


W Rockboxie zrobiłem reset do ustawień "fabrycznych" i wszystko się naprawiło (jak na razie). Miałem tam ustawiony jakiś styl wzięty z netu i to chyba on tak syfił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj wgrałem wersję c8882ac-170312, tak z ciekawości, jestem w szoku, teraz dopiero ten player gra, kawał świetnej roboty rockbox , jakość dźwięku znaczne się poprawiła, Projekt warty wsparcia finansowego


Mam pytanie jak ustawić godzinę i jak zmienić opcję pokazywania głośności, bo jest jakaś dziwna -27 -26 -25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim RB jest zakładka bodajże "system" i tam można ustawić godzinę. A wskaźnik głośności ma dwie opcje, obie inne niż stock i obie dziwne. :)

Całość wyglądu wyświetlacza (w tym wskaźniki) zmieniasz "stylem", miałem kilka już wgranych, resztę ściągnąłem z netu. Tu trzeba uważać bo styl, który ustawiłem spowodował kilka perturbacji w systemie i musiałem toto odinstalować.

Edytowane przez Pietern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rockbox dla x3 dostał ostatnio kilka małych poprawek, w końcu bateria spada proporcjonalnie do czasu używania (wcześniej leciało na łeb do 10% i potem parę h potrafiło trzymać na tych 10%), jest też automatyczne przełączanie między 44.1 i 48 kHz. fajnie, że XVortex robi tego rb, bo xduoo chyba zupełnie olało stockowy software do tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie. Ostatnio od zera zainstalowałem najnowszego RB. Wszystko spoko, tylko przy próbie zmiany motywu (chcę klasyczne cabbiev2) RB sypie Panic Errorem i trzeba restartować. Poza tym śmiga, gra i furczy, natomiast próba odczytania jakiegokolwiek motywu kończy się fiaskiem.

Miał ktoś podobne problemy?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności