Skocz do zawartości

Ranking DAP by Fatso


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wiem, ze to wątek o SQ, ale sporo z nas traktuje to jak kopalnię wiedzy o DAPach, wiec napisze, ze TEAC dostał w najnowszym firmware obsługę plików. Jej brak to była dla mnie główna wada.

To znaczy, że teraz już można przeszukiwać muzykę po folderach tak ?
Chodzi chyba o obsługę plików a nie o odtwarzanie po folderach. Mam laptopa w naprawie i nie mam jak sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie mam tyle zapału i doświadczenia aby tworzyć "odpowiedzialne" rankingi. Poza tym u mnie to się zmienia ;).

Obecnie prowadzi AK300 po nim chyba Questyle QP1R (tylko SQ), AK120/AK240 (240 z pamięci). Sony ZX1 lubiłem "kanapkowo" z B1. Nie znam Pionka, Opusa...

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam - są jakieś kanapkowe dac / ampy, które zagrają na poziomie c4 i które nie będą sprawiały problemów z androidem? Podejrzewam, że mojo taki jest, acz chciałbym prosić o potwierdzenie. Wiem, że to wszystko jest subiektywne i zależy też bardzo od synergii, ale zapytać nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam 5s i w porównaniu z Pioneerem jest duzo gorsza separacja i scena. Jest natomiast bardziej nastawiony na muzykalne łupnięcie. Pono gra natomiast naturalniej, z lepszą głębią. Istotna jest tu jednak synergia. Np Tomahawki najbardziej lubię prosto z iPhone. Sine najlepiej grają z Pono (podobno ludzie z Ayre odpowiedzialni za tego grajka brali udział w ich powstawaniu). LEA najlepiej z Pioneera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

mam Pono, jak się ma do C4 - warto wymienić?

 

POZ...

Moim zdaniem nie warto wymieniać.

Poziom bliski, obydwa playery grają rewelacyjnie.

Ale to kwestia preferencji - większość fanów C4 twierdzi, że są stacjonarki, C4....dłuuuuugo, długo nic i potem reszta genialnych (w tym Pono) playerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość fanów Pono twierdzi natomiast, że C4 warto mieć, żeby położyć na nim Pono, żeby się nie rysowało ;)

Mnie Pono bardzo się podobało, tak samo jak C4. Ale obydwa tylko dźwiękowo. W tych pieniądzach to jednak bardziej oczekuję już kombajnu jak FIIO X7 (no i wtedy już się okazuje, że takiego playera nie ma :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Większość fanów Pono twierdzi natomiast, że C4 warto mieć, żeby położyć na nim Pono, żeby się nie rysowało ;)

Niestety nie sprawdza się, C4 zbyt mocno chłonie wilgoć drewnianą obudową ;)

 

Lakierobejca? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności