Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×
MP3store

Konkurs na Nazwę Sekcji Słuchawek podczas Audioshow 6-8.11.2015r.

Rekomendowane odpowiedzi

Zryte berety

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddział Zamkniętych i Otwartych.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Closer to the sound

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HeadPhonicsSquare

troche inspiracja z Reva ale co mi tam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uchosfera,

słuchobaza,

małżowinowa ekstaza,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SŁUCHA-WISKO :)

Lekki plagiacik tylko myślnik dodany, bo pomysł był kogoś innego, sorry Compton.

http://forum.mp3store.pl/topic/128319-canjam-polska/?p=1202487

Rzeczywiście, taki tytuł się już pojawił. Dlatego edytowałem posta.

Czułem, że gdzieś go słyszałem ale nie wiedziałem gdzie.

@saudio

Co do zarzuconego plagiatu, to na bilet wstępu jeszcze mnie stać, a portable nie słucham, także spokojnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eargasmic corner :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Headphones Kingdom - Królestwo Słuchawek

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Darmowe Słuchawki" i zaraz znajdzie się mnóstwo zainteresowanych :D

Tak bardziej na serio, to może "Strefa Relaksu"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaw-Café ^_^

Sluchaw'Café

Dobre!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze nie miesci sie w limicie 3 slow, niemniej...

OD UCHA DO UCHA

(pisane lukiem w formie usmiechu ;) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kosz

Edytowane przez retter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Dlaczego tak? Dopiero zarejestrowałem się na forum i nie mogę znaleźć tematu typu: Przywitaj się itp. Więc witam wszystkich użytkowników! :) No ale do rzeczy. Pomyślałem, że i ja spróbuję szczęścia w konkursie. Moja propozycja to: "Headphone Sanctuary" lub po prostu: "Słuchawkowe Sanktuarium". Czy ktoś już kiedyś użył takiej nazwy? Nie wiem. Jeżeli tak to przepraszam. Na razie tyle. Mam nadzieję, że jeszcze coś przyjdzie mi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ListenToMe

Edytowane przez lsciezar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez manuelvetro
      Witam!
      Jak wiecie ostatnimi dniami MuzoStajnia wzbogaciła się o kolejnego autora. Nie mam jednak do autorów szczęścia, bo współpracę kilku proponowałem, niestety nie byli zainteresowani, lub choćby byli, nic nie spłodzili. Do tych ostatnich Mikołaj sie niestety zalicza, bo jego pierwszy post (kopiuj-wklej) może być jego ostatnim. Nie dlatego, że mu odbiorę uprawnienia, tylko dlatego,że młody człowiek pisać nie chce, konstruować woli. Może i słusznie

Zatem konkurs ogłaszam na niezależnego autora w MuzoStajni.

1. Konkurs ma charakter otwarty, zapraszam zatem WSZYSTKICH.
      2. Praca konkursowa - proszę o umotywowane podanie, styl dowolny, ograniczeń brak, jedynym kultura języka i szacunek dla drugiego, jak to w MuzoStajni. W podaniu proszę się odnieść do rozwoju której kategorii MuzoStajnii autor zamierza sie przyczynić najbardziej ( AUDIOSTAJNIA - recenzje sprzętu, PHILOSOPHIA, rozumiana jako miłość mądrości, czyli refleksie ogólne, MUZOSTAJNIA - refleksje o muzyce, najbardziej zaniedbana część muzostajni, na rozwoju której najbardziej mi zależy, STAJNIAMUZ - miejsce kuźni twórczej i promocji talentu.)
      3. Prace konkursowe proszę zamieszczać tutaj.
      4. Nagrodą jest przyznanie uprawnień niezależnego autora w MuzoStajni.
      5. Przewiduję kilka pierwszych nagród.
      6. Rozwiazanie konkursu i ogłoszenie wyników - 01 lipca.

Wyobrażam sobie MuzoStajnię, jako miejsce podobne do Agory, różnice światopoglądowe mile widziane, ja mam w MuzoStajni uprawnienia admina, lecz będę z nich korzystał tylko i wyłącznie w przypadku nieprzestrzegania regulaminu tj. braku kultury języka i szacunku dla drugiego.

Pozdrawiam
      Manuel

P.s.
      Jakiś chochlik złośliwy mi wyciął wszystkie punkty, po drugim, zatem uzupełniwszy, podbijam, by ponownie poinformować wprowadzonych w błąd

EDYTA

Proponuję jako nagrodę w konkursie uprawnienia NIEZALEŻNEGO autora, (author, poniżej) w przeciwieństwie do zależnych od admina uprawnień jakie posiada niżej opisany contributor. (Screen w załączeniu)
      Author

An Author can create, edit, publish, and delete only their own posts, as well as upload files and images. Authors do not have access to create, modify, or delete pages, nor can they modify posts by other users.

Contributor

A Contributor can create and edit only their own posts, but cannot publish them. When one of their posts is ready to be published or has been revised, the Administrator needs to be notified personally by the Contributor to review it. Furthermore, once a Contributor’s post is approved and published by an Administrator, it can no longer be edited by the Contributor.

Contributors do not have the ability to upload files or images, but they can see your site’s stats.

EDYTA

jest pierwszy komentarz, co prawda u mnie, ale informuję - zał. nr 4

• Przez MP3store WAW
      Przedłużamy nasz konkurs - "Wakacje z muzyką"

Konkurs zostaje przedłużony do 30 września. Fotki prosimy wysyłać na adres: info@mp3store.pl

Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone. Nagrody zostaną przydzielone w następujących kategoriach.
      1) Najbardziej oryginalna fotka
      2) Najzabawniejsze zdjęcie
      3) Wybór naszych forumowiczów/facebookowiczów
      Wyróżnimy również 10 wybranych fotografii. Wykonawcy otrzymają 3miesieczny dostęp do serwisu muzycznego WIMP.

kat 1 Wzmacniacz FiiO E6
      kat 2. Słuchawki Cresyn C515H w wybranym dostępnym kolorze
      kat 3 słuchawki Soundmagic PL20

Zastrzegamy sobie prawo do udostępniania i
      przechowywania przesyłanych prac konkursowych. Konkurs zastrzega sobie także prawo do zmiany oraz usuwania treści obraźliwych bądź uznanych za niestosowne
    • Przez D@rkSid3
      Uwaga, uwaga!

Mamy podwójną wejściówkę na XVII Gala by Moda & Styl. Na której się wystawiamy. Odbywa się to w sobotę 19 stycznia o godz. 19.00 w Hotelu Gromada Lotnisko w Warszawie. Piękne kobiety, niesamowite kreacje, możliwość poznania znanych osób z świata mody.

Co musicie zrobić? W poniżej podanym linku, znajdźcie informację odnośnie tego co na gali będziemy prezentować.
      !! LICZY SIĘ PIERWSZA TRAFNA ODPOWIEDŹ. !!

Link: http://www.bestsellergroup.pl/gala.html

Powodzenia!
    • Przez TurboX
      Znalazłem w szafie nowe oryginalnie zapakowane pchełki KOSS KEB7 niebieskie, żadne wypasy, wpadły mi w ręce jakiś czas temu, ale nie jestem fanem pchełek więc odłożyłem. Teraz wpadłem na pomysł, że je wydam

Prosty konkurs, wymyśliłem sobie i zapisałem na kartce liczbę z przedziału 0-100, kto pierwszy zgadnie co to za liczba dostanie te właśnie słuchaweczki.
      Zgadywać można tylko raz, jedna osoba jeden numerek, a w przypadku "X a jak bylo to Y" liczy się pierwsza podana liczba
      Zgadywać mogą tylko osoby mające konto na forum od minimum tygodnia(tj. przynajmniej od 28.04.12)
      Zakaz edycji postów, nie ma zmieniania numerków

Osobie która zgadnie wysyłam słuchawki listem poleconym, oczywiście na mój koszt. Powodzenia!

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności