Skocz do zawartości

Konkurs wakacje z muzyką przedłużony!


MP3store WAW

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Przedłużamy nasz konkurs - "Wakacje z muzyką"

Konkurs zostaje przedłużony do 30 września. Fotki prosimy wysyłać na adres: info@mp3store.pl

Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone. Nagrody zostaną przydzielone w następujących kategoriach.
1) Najbardziej oryginalna fotka
2) Najzabawniejsze zdjęcie
3) Wybór naszych forumowiczów/facebookowiczów
Wyróżnimy również 10 wybranych fotografii. Wykonawcy otrzymają 3miesieczny dostęp do serwisu muzycznego WIMP.

kat 1 Wzmacniacz FiiO E6
kat 2. Słuchawki Cresyn C515H w wybranym dostępnym kolorze
kat 3 słuchawki Soundmagic PL20

Zastrzegamy sobie prawo do udostępniania i
przechowywania przesyłanych prac konkursowych. Konkurs zastrzega sobie także prawo do zmiany oraz usuwania treści obraźliwych bądź uznanych za niestosowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Też mnie to irytuje, no ale co zrobić? "Wakacyjny konkurs", a zostanie rozwiązany późną jesienią :P

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co pisać zasady konkursu (termin do końca sierpnia), skoro się ich nie trzymamy i zmieniamy je bez powodu?

hej, bez spiny. ja tylko pytam, jak tu traktować ich poważnie :P

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że dostali mało zgłoszeń i postanowili dać szansę większej ilości użytkowników.

Sądzę też, że spinać będą się ci, którzy sądzili, że mają szansę w konkursie i teraz obawiają się konkurencji.

Wyluzujcie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie tyle spinam na zmianę zasad (bo rozumiem, że przy małej liczbie zgłoszeń głupio tak kończyć konkurs), ale na absolutny brak odzewu organizatorów. Gdyby WojtekC nie napisał bezpośrednio to pewnie do teraz byłaby cisza, mimo zapytań w temacie ;)
Jak to napisał Jackzor: "Jak tu traktować ich poważnie?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć ja daję im szanse (chociaż po mojej aktywności w tej kwestii wątpię w bycie jednym z nagrodzonych :P ), także spokojnie Wojtku. Jak znów zmienią zasady to dopiero będę miał negatywną opinię na temat konkursów tu organizowanych ;) Luuuz - pożyjemy, zobaczymy co to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • MP3store

o długich konsultacjach ogłaszamy wyniki konkursu wakacyjnego. Niestety jednak napłynęło do nas bardzo mało prac, a szkoda. Biorąc pod uwagę fakty postanowiliśmy nagrodzić 3 najciekawsze prace:

I miejsce zdjęcie użytkownika j.wolcz
II miejsce zdjęcie użytkownika deadmau52
III miejsce zdjęcie użytkownika angelika.z

Dziękujemy za udział w konkursie, z osobami wymienionymi powyżej skontaktujemy się mailowo1378575_10151954140328923_2106428210_n.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wygrałem, nagrody nie zobaczyłem. Brawo mp3store\!

Od początku ten konkurs był (delikatnie mówiąc) dziwny. Brawo dla organizatorów, poważnie! Pełen profesjonalizm.

 

WojtekC, nie przejmuj się. Nie Twoja wina. Ty się chociaż tym co tutaj jest interesujesz... I szacun dla Ciebie za to :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Boomie tez miałem konkursy, ale nie było konkursu jak najpierw nie miałem nagród u siebie. Właśnie po to aby uniknąć nieporozumień. Szefostwo zleca, ale to osoba prowadząca konkurs powinna zająć sie pilotażem tegoż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to byłą pierwsza taka sytuacja z konkursami w mp3store... Dlatego odpuściłem sobie wszelkie udziały w takich eventach. Szkoda, bo są osoby, które się starają (i mówię tutaj także o pracownikach mp3store, żeby nie było), tylko coś "na górze" nie funkcjonuje jak należy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Witam,

 

nagrody zostały przekazane, opoznienia wynikaly z braku organizacji pracownika zajmujacego sie konkursem i dotyczylo to jedynie II miejsca w konkursie, reszta nagrod byla odebrana osobiscie po uprzednim kontakcie. Nikt nie zostal oszukany, jedynie wystapilo spore opoznienie we wreczeniu z jednej z nagrod za co serdecznie przepraszamy. Co do samego konkursu, wiekszosc prac zupelnie mijala sie z tematem, badz nie byly zbyt wyszukane i w zwiazku z tym postanowilismy konkurs przedluzyc. Co do tematu "gory" prosze mi wierzyc ze osoby zarzadzajace firma nie maja czasu na tego typu dzialania, wiec osoba odpowiedzialna za opoznienia jest pracownik ktory podjal sie calego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności