Jump to content

Konkurs na Nazwę Sekcji Słuchawek podczas Audioshow 6-8.11.2015r.


Recommended Posts

Posted

Przysięgam że nie sugerowałem się wpisem Comptona :)

 

Słuchafonowisko, ewentualnie wariacje - Słuchawkonowisko lub Słuchawphonowisko.

Posted

Między uszami a brzegiem pucharu :)

 

Faceci nie czytują Rodziewiczówny ;)

Też jesteś kobietą ???

Posted

 

Między uszami a brzegiem pucharu :)

 

Faceci nie czytują Rodziewiczówny ;)

Też jesteś kobietą ???

 

Ale film oglądali -_-

 

Ministerstwo słuchawek

Posted

 

Między uszami a brzegiem pucharu :)

Faceci nie czytują Rodziewiczówny ;)

Też jesteś kobietą ???

Tylko film znam, tak że jednak facet :)
Posted (edited)

Zamykamy :) teraz obrady i wybór zwycięscy :)


Nagrodzeni:

 

Zwycięzca to:

  1. SłuchawkON - Cajivah - główna nagroda

 

  1. Uchosfera - jamelo
  2. Headroom - hechlok
  3. Ear Audio Zone - LuQi
  4. Królestwo Słuchawek - Lord Rayden
  5. Słuchawkarium - horror vacui
  6. SłuchawkON - Cajivah
  7. head audio zone - retter

Kolejność przypadkowa. Osoby nagrodzone proszę o kontakt na wojtek.cicherski@mp3store.pl :)

 

Zostały 3 zaproszenia, które trafią do trzech wybranych przypadkowo uczestników konkursu.

 

Wyniki i wybór taki gdyż wiele użytych przez was nazw to bardziej slogany reklamowe :) lub są niezgodne z zasada konkursu :)

 

Osoby nagrodzone z uczestników to:

1. BJR

2. Karmazynowy

3. unic0rn

 

Głowna nagroda do odebrania na stoisku Mp3store :) w czasie trwania imprezy.

 

Wszystkim dziękujemy za uczestnictwo. Za wyniki odpowiedzialne jest jury w składzie ja i użytkownik mp3store :)

Edited by WojtekC
  • Like 5
  • Moderator
Posted

Gratulacje, wpadajcie w piątek na AS, najwyższy jakieś frykasy zapowiadał, można wpaść pogadać pobawić się sprzętem

Posted

Zamykamy :) teraz obrady i wybór zwycięscy :)

Nagrodzeni:

 

Zwycięzca to:

  1. SłuchawkON - Cajivah - główna nagroda

 

  1. Uchosfera - jamelo
  2. Headroom - hechlok
  3. Ear Audio Zone - LuQi
  4. Królestwo Słuchawek - Lord Rayden
  5. Słuchawkarium - horror vacui
  6. SłuchawkON - Cajivah
  7. head audio zone - retter

Kolejność przypadkowa. Osoby nagrodzone proszę o kontakt na wojtek.cicherski@mp3store.pl :)

 

Zostały 3 zaproszenia, które trafią do trzech wybranych przypadkowo uczestników konkursu.

 

Wyniki i wybór taki gdyż wiele użytych przez was nazw to bardziej slogany reklamowe :) lub są niezgodne z zasada konkursu :)

 

Osoby nagrodzone z uczestników to:

1. BJR

2. Karmazynowy

3. unic0rn

 

Głowna nagroda do odebrania na stoisku Mp3store :) w czasie trwania imprezy.

 

Wszystkim dziękujemy za uczestnictwo. Za wyniki odpowiedzialne jest jury w składzie ja i użytkownik mp3store :)

Zwycięzcy gratuluję, a jury (komisję) podziwiam za umiłowanie angielszczyzny; Na 7 wybranych propozycji, 3 są dla mnie niezrozumiałe. No cóż dziadku, czas zacząć wchodzić do Europy, podczas, gdy niektórzy chcą już z niej wychodzić. Stale się spóźniam...

Posted

Niezadowolonym z wyniku proponuję zorganizować swój konkurs. Miłującym tak bardzo nasz język proponuję zmianę forum na takie o profilu narodowym gdzie jedyny i poprawny język to nasz ojczysty. Oczywiście na koniec dodam uśmiech aby nie być odebranym zbyt poważnie :)

Posted

No wlasnie, a dlaczego nie bylo nazw niemieckojezycznych, tylko ENG? Ich bin protestiren!!!

Posted

Powinno wygrać moim zdaniem coś anglojęzycznego. Pojawiają się tam przecież również obcokrajowcy. Na audioshow rozmawiałem z kilkoma Anglikami, a podejrzewam, ze nie byli oni jedyni na tych targach.

Posted

@rfzb od dawna nie miałem takiej przemożnej ochoty przebicia swoich bębenków. :)

Generalnie jestem zwolennikiem używania naszego języka, ale w przypadku targów międzynarodowych jestem za językiem angielskim.

Posted

Do tej pory miałem kontakt z:

 

  1. hechlok
  2. Jamelo
  3. LuQi
  4. Cajivah
  5. Karmazynowy

 

...reszta nie chce zaproszeń? Na te zaproszenia do odebrania rożne gadżety w tym ponoć słuchawki już na targach :)

Posted

Jeśli ktoś nie chce zaproszeń to chętnie przyjmę 2 sztuki :) Więcej mi nie potrzeba :)


TIDALa mogę oddać, chcę tylko wejściówkę :)

Posted

Uwaga - zaproszenia jednak drukujemy dla pewności, ponoć zdarzyły sie przypadki niemożności odczytu kodu kreskowego z ekranu telefonu.

Posted

Niezadowolonym z wyniku proponuję zorganizować swój konkurs. Miłującym tak bardzo nasz język proponuję zmianę forum na takie o profilu narodowym gdzie jedyny i poprawny język to nasz ojczysty. Oczywiście na koniec dodam uśmiech aby nie być odebranym zbyt poważnie :)

Czy ktoś Ci już powiedział, że jesteś złośliwy ? I nie masz odwagi odnieść się do mnie osobiście, tylko piszesz "niezadowolonym", "miłującym"... Nie zmienię forum tylko z tego powodu, że nie podobam się jednemu (czy dwu) miłośnikom profilu angielskojęzycznego.

Akurat język polski mi odpowiada. A ci, którzy do Polski przyjeżdżają (np. na imprezę audio) niech się naszego języka trochę nauczą.

Odwzajemniam uśmiech. bay !

Posted

 

Niezadowolonym z wyniku proponuję zorganizować swój konkurs. Miłującym tak bardzo nasz język proponuję zmianę forum na takie o profilu narodowym gdzie jedyny i poprawny język to nasz ojczysty. Oczywiście na koniec dodam uśmiech aby nie być odebranym zbyt poważnie :)

Czy ktoś Ci już powiedział, że jesteś złośliwy ? I nie masz odwagi odnieść się do mnie osobiście, tylko piszesz "niezadowolonym", "miłującym"... Nie zmienię forum tylko z tego powodu, że nie podobam się jednemu (czy dwu) miłośnikom profilu angielskojęzycznego.

Akurat język polski mi odpowiada. A ci, którzy do Polski przyjeżdżają (np. na imprezę audio) niech się naszego języka trochę nauczą.

Odwzajemniam uśmiech. bay !

 

Ej, po co taka spina? Spokojnie.

W tytule tematu nie było napisane "tylko w języku polskim".

Żuri wybrało najbardziej im odpowiadający i tyle.

Posted

@zewin

angielski to raczej global, a nie europa,

można się z tym nie zgadzać, ale to fakt,

a niektóre sfery życia są bardziej zanglicyzowane i tyle

 

@WojtekC

spinę, że nie nazwy polskie, można zrozumieć, bo jesteśmy tutaj i powinniśmy się trzymać ustawy o ochronie języka polskiego :-)

a jak impreza międzynarodowa, to zawsze będzie rozkrok decyzyjny

 

@micbud

to nie jest po niemiecku :-)

Posted

Akurat język polski mi odpowiada. A ci, którzy do Polski przyjeżdżają (np. na imprezę audio) niech się naszego języka trochę nauczą.

Na lokalnej imprezie ok, ale na międzynarodowej nie zmuszajmy obcokrajowców do polskich nazw. Akurat "słuchawka" nie budzi skojarzeń w żadnych języku.

 

To tak jakbyś pojechał na międzynarodową imprezę do zachodnich sąsiadów i wolał np dźwięczne "Außergewöhnlichenkopfhörerzone" zamiast czegoś brzmiącego przyjemniej i zrozumialej dla międzynarodowych turystów ;)

  • Like 1
×
×
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy