Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Tak, tak, wiem o tym, że planary potrzebują czasu. Tylko zastanawiam sie jaki może mieć wpływ na dzwiek to, że jest inny kabelek do nich oraz to, że zmieniłem kable zasilające - do WA33 poszedł Wireworld Silver Electra, a wczesniej była podpięta zwykła Electra. Zwykła teraz poszła do Reda, a reszta jest zapięta przez Silvery... Aczkolwiek nie podjerzwam, że kabel zasilający zrobił taką róznice ;) Pobawie sie jeszcze tym wszystkim i dam im troche pograć.

 

Miałem to samo wrażenie po odłuchach demówki HE1000se i potem zakupie nowych. Potrzebowały trochę czasu by się ugładzić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meze Empyrean znam na wylot i teraz sobie ich slucham z nowymi przetwornikami i mam takie samo wrażenie (nieco inny dzwiek, niż ten, ktory znam na wylot), więc to na bank się wszystko z czasem ułoży 👍 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się recenzja Audivina: https://headfonics.com/hifiman-audivina-review/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze ale ładne 😍 Jestem absolutnie zakochany w Susvarach, w ich dzwięku, ale nie mogłyby do tego jeszcze właśnie tak wyglądać? Zakochany byłbym jeszcze bardziej 😀

 

Tyle tylko, że pewnie nie byłyby już tak wygodne, bo doszłyby extra dodatkowe gramy drewienka...

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RadekBe

 

Ja już mam nowy obiekt pożądania, ale to po wakacjach dopiero. W audio słuchawkowym jesli chodzi o stricte słuchawki już złapałem króliczka - 1266 i Susvara są dla mnie sonicznym ideałem (jako odmiennie grająca parka). Zresztą wspomne o tym i popełnie dłuższego posta w odpowiednim temacie. Jedynie tylko gdzieś tam mi się tli jeszcze pomysł podmianki jednego ze wzmaków (znasz temat), no i te Caldery mi spokoju nie dają, ale to też nic takiego coby mi spędzało sen z powiek. Oczywiście wiadomo, że jak wyjdzie nowa suśka czy 1266, to pewnie zaświecą mi się oczy i będę chciał je sprawdzić 😉 Na tym przeca polega cała zabawa :)

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RadekBe napisał(a):

Poczekajcie towarzyszu @MichalZZZ.

HiFiMan ma teraz takie wyprzedaże (promocje na HEk różne widzieli?), że coś się musi święcić.

I zaraz znajdziesz nowy obiekt pożądania.

No chyba, ze się mylę co do tego, że się coś święci ... :)

Karwasz... HE1000SE $1999... 😲 U naszych dystrybutorów ceny chyba bez zmian... No nic, chyba trzeba drugi egzemplarz kupić 🙂 Trzymać w pudełku, nie wyjmować, nie słuchać - dwa lata będzie służyć 😀

Edytowane przez Karkolomny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bakus1233 napisał(a):

Tanio jak barszcz 😄

No przy tym kursie dolara to wychodzi nieco ponad 8tys pln. Pokaż mi lepsze słuchawki tym budżecie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bez sensu napisałem. Jakakolwiek dyskusja o "lepszości" jednych słuchawek nad innymi nie ma sensu. Ktoś posłuchał sobie DT990 pro i HE1000se, wybrał te, które były dla niego lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Karkolomny napisał(a):

Pokaż mi lepsze słuchawki tym budżecie ...

Jeśli chodzi o wykonanie, to nie ma problemu, ale podejrzewam, że chodzi o brzmienie. Tylko tutaj pojawia się lekki problem. Jakim systemem to ocenić? Są jakieś sztywne kryteria, że np słuchawki z ogromną sceną są lesze od tych z nieco mniejszą itp?  Ciężko jest mi to ocenić. He1000se nie słuchałem, ale znam starsze modele i mi się podobało ich brzmienie, szczególnie he5le. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Karkolomny napisał(a):

Karwasz... HE1000SE $1999... 😲 U naszych dystrybutorów ceny chyba bez zmian... No nic, chyba trzeba drugi egzemplarz kupić 🙂 Trzymać w pudełku, nie wyjmować, nie słuchać - dwa lata będzie służyć 😀

 

Bo to chyba nie jest regularna cena, a wyprzedażowa... Akurat na 'refurbished' to bym się nie zdecydował. Konwersowałem swego czasu z Tonym z customer service na temat 'open-boxów' i okazało się, że taki 'open-box' potrafi mieć rok i lekkie ślady używania. Pewnie podobnie jest z aktualnymi 'refurbished'.

Ale akurat te HEkse za 1999$ wyjdają się ofertą za zupełnie nowe. Dla mnie cena petarda porównując za ile kupiłem swoje rok temu (że nie wspomnę o niemożliwości ich teraz sprzedania bez dzikiej straty).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bakus1233 napisał(a):

Jeśli chodzi o wykonanie, to nie ma problemu, ale podejrzewam, że chodzi o brzmienie. Tylko tutaj pojawia się lekki problem. Jakim systemem to ocenić? Są jakieś sztywne kryteria, że np słuchawki z ogromną sceną są lesze od tych z nieco mniejszą itp?  Ciężko jest mi to ocenić. He1000se nie słuchałem, ale znam starsze modele i mi się podobało ich brzmienie, szczególnie he5le. 

Przesłuchałem chyba ze 30 modeli różnych producentów zanim ostatecznie zdecydowałem się na HE1000SE... Oczywiście one są najlepsze dla mnie i wg moich subiektywnych kryteriów.

2 minuty temu, RadekBe napisał(a):

 

Bo to chyba nie jest regularna cena, a wyprzedażowa... Akurat na 'refurbished' to bym się nie zdecydował. Konwersowałem swego czasu z Tonym z customer service na temat 'open-boxów' i okazało się, że taki 'open-box' potrafi mieć rok i lekkie ślady używania. Pewnie podobnie jest z aktualnymi 'refurbished'.

Ale akurat te HEkse za 1999$ wyjdają się ofertą za zupełnie nowe. Dla mnie cena petarda porównując za ile kupiłem swoje rok temu (że nie wspomnę o niemożliwości ich teraz sprzedania bez dzikiej straty).

$1999 są za nowe i na stronie i na ebayowym oficjalnym sklepie ... Gdyby ta cena była wtedy, kiedy się ważyły moje decyzje zakupowe, to zapewne nie straciłbym tyle czasu na rozstrzyganie dylematów 🙂

11 minut temu, RadekBe napisał(a):

 

Bo to chyba nie jest regularna cena, a wyprzedażowa... Akurat na 'refurbished' to bym się nie zdecydował. Konwersowałem swego czasu z Tonym z customer service na temat 'open-boxów' i okazało się, że taki 'open-box' potrafi mieć rok i lekkie ślady używania. Pewnie podobnie jest z aktualnymi 'refurbished'.

Ale akurat te HEkse za 1999$ wyjdają się ofertą za zupełnie nowe. Dla mnie cena petarda porównując za ile kupiłem swoje rok temu (że nie wspomnę o niemożliwości ich teraz sprzedania bez dzikiej straty).

w kwestii open boxów - kilka razy prosiłem o zdjęcia konkretnego, oferowanego egzemplarza... nigdy nie dostałem

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karkolomny napisał(a):

No przy tym kursie dolara to wychodzi nieco ponad 8tys pln. Pokaż mi lepsze słuchawki tym budżecie ...

1 999 US Dollar = 8 141,13 Polish Zloty

8 141,13 * 1,23 (VAT)= 10 013, a jeszcze cło, opłaty celne i wysyłka.

 

To już lepiej wziąć te od @RadekBe bo przynajmniej można posłuchać, obejrzeć, wiadomo od kogo, w jakim stanie i ile grały

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacmiszcz92 napisał(a):

1 999 US Dollar = 8 141,13 Polish Zloty

8 141,13 * 1,23 (VAT)= 10 013, a jeszcze cło, opłaty celne i wysyłka

 

One są rzekomo z magazynów EU, zatem odpadają dodatkowe koszty. Przynajmniej takie info miałem gdy pytałem o 'open-box'.

Edytowane przez RadekBe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, co by nie mówić... to mój setny post na tym forum... i w związku z tą promocją mogę powiedzieć tylko jedno 😉

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, RadekBe said:

 

One są rzekomo z magazynów EU, zatem odpadają dodatkowe koszty. Przynajmniej takie info miałem gdy pytałem o 'open-box'.

Potwierdzam. Kupowalem w sklepie internetowym Hifiman’a.

Nie ma zadnych dodatkowych kosztów poza cena na stronie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2023 o 18:29, mrosin72 napisał(a):

Potwierdzam. Kupowalem w sklepie internetowym Hifiman’a.

Nie ma zadnych dodatkowych kosztów poza cena na stronie.

Wysyłkę dolicza $52, przez Ebay dostawa gratis ale tax $131

Edytowane przez Karkolomny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności