Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Jestes z okolic Warszawy, zagadaj do Perula, może On bedzie Ci w stanie pomóc.

Zakładam, że słuchawki Ci się podobają i nie chciałbyś ich zmieniać.

W przeciwnym razie reklamuj!

Już reklamowałem, tydzień je miałem i wysłałem. Teraz mam je od poniedziałku bo 2tygodnie były w serwisie. Zaraz fotkę dam bo coś mi sd nie widzi. Do Warszawy do Mp3store mam 30zł i 4h w obie strony więc już się biorę za pisanie.

 

Drukarka 3D by się przydała.

Edytowane przez Szakovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE-6 dostały nowe pady. Focus Pads-A.

P1170726.JPG

Welury Audeze idą w eteryczność, otwartość i uprzestrzennienie.

Focus Pady zawężają przekaz, ale ten bas. Panowie, BAS jest niezmiemski!

Od dawna nie czułem takiego uścisku w mostku na "Sad But True".

Masa, potęga i zejście podobne do LCD-3, choć wydaje mi się, że jest jeszcze szybszy i trwardszy.

Miodzio :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, HE-6 cały czas znajduje się w moich zainteresowaniach. Ostatnio jednak edition S bardzo mnie zajmuje jako portable. Ilu z naszych miała okazję je przesłuchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he350 bardzo łatwo napędzić, gra już z plenue d, tak więc dragonfly też styka - jak na duże słuchawki to grają ze wszystkiego, nawet z telefonu

 

całkiem udane słuchawki, przestrzeń i energia wysokich osadzone na niezłym basie i analogowym brzmieniu średnicy

 

 

jedyny minus to pady, które wydają się identyczne jak te w innych hifimanach, ale jakiś chiński cwaniak napchał tam jakiejś słomy chyba, bo twarde są jak ruskie onuce pod koniec wojny

IMG_20160930_142325_HDR.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata mała, bo pady HiFiMana i tak są średnie ;)


jedyny minus to pady, które wydają się identyczne jak te w innych hifimanach, ale jakiś chiński cwaniak napchał tam jakiejś słomy chyba, bo twarde są jak ruskie onuce pod koniec wojny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"napchał tam jakiejś słomy chyba".

Nie jakiejś tylko : ryżowej.

Ryżowa ma bardzo dużo krzemionki, dlatego jest taka twarda.Wypruj ją i napchaj naszej, słowiańskiej !

 

Miłego słuchania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale te są poniżej średniej

 

wracając do he350 - brakuje im wygaru, grają lekko, ale za to mają dużo powietrza, także bas jest napowietrzony, choć dość zwarty, pod kontrolą i nic się nie rozłazi

 

gdyby miały mocniejsze uderzenie, to byłby killer w tej cenie, ale i tak są spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakich słuchawek byś je porównał? Do których im najbliżej i z jakiej półki cenowej?

 

Will z Massdropa opisał jak zrobić moda (odwracalnego) aby uzyskać trochę więcej basu bo na forum MD jest płacz, że jest go za mało:

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-x-hifiman-he-350/talk/530648

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he350 grają najbliżej do moich... akg500 ep

 

podobnie czarują wokalami, mocno opierają się na średnicy, lekkości, powietrzu, brzmią analogowo

 

he350 mają jednak ciut więcej basu, i potrafią mocniej akcentować wyższą średnicę i wysokie, czasem zaszeleścić

 

a padów nie ruszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doszły dopiero dzisiaj. Przyszedł miły Pan z paczką poprosił o opłatę celną, wiedziałem że po 5 miesiącach oczekiwania w końcu się doczekałem.

Całość zapakowana w solidne kartonowe pudło. Wewnątrz słuchawki, kable i nic więcej. No ale za 99$ chyba nie można było oczekiwać, że będzie jeszcze jakiś pokrowiec na słuchawki.

Prezentują się bardzo ładnie. Budowa bardzo podobna do 400S tyle, że całość muszli wykonana z plastiku. Metalowy jest tylko pałąk. Pierwsze wrażenie: wygodne, bardzo dobrze leżą na głowie. Pady mogłyby być miększe, ale naprawdę nie ma tragedii (pasują od HM5 w razie czego można wymienić).

Ostatnie miesiące użytkowałem jedynie Ultrasone HFI-580 więc piszę z perspektywy użytkownika zamkniętych V i to o dość dużej scenie jak na słuchawki zamknięte.

Jedno jest pewne basu im nie brakuje. Jest punktowy i schodzi dość nisko. Nie jest może tak szybki i głęboki jak w 580 no ale tego się spodziewałem. Średnica delikatnie wypchnięta, wysokie idą bardzo wysoko tak bardzo, że myślisz że nie chciałbyś aby poszły wyżej bo zakują, ale na szczęście do tego nie dochodzi (Chylińska potrafi zaszeleścić). Ewidentnie są to jasne słuchawki. W dodatku moje źródło (AIM SC808) neutralno/jasne jeszcze podkreśla te cechy słuchawek. Są na akceptowalnej granicy. Z opinii innych użytkowników wynika, że wysokie uspakajają się po kilkudziesięciu godzinach oraz przybywa trochę niskich. Czas pokaże.

Na szczęście są mniej analogowe od Ultrasone.

580 słyną ze sporej sceny jak na słuchawki zamknięte, ale to co jest w HE-350 to inny wymiar i to we wszystkich płaszczyznach. Do tego dochodzi świetne pozycjonowanie i bardzo dużo powietrza.

Pierwsze wrażenia na plus.

Napisałem jak potrafiłem nie bić.

Podpiąłem je pod Xperie Z i o dziwo stel sobie również z nimi radzi.

Nie mam wielkiego doświadczenia, ale jakbym miał porównywać te słuchawki do innych otwartych, których miałem okazję słuchać to powiedziałbym, że blisko im do ATH R70X. Z tym, że HE-350 mają większą scenę oraz są jaśniejsze.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliśmy kupić je na forum na spółkę w kilka osób i odsłuchiwać po 2 tygodnie :)

 

Ciekawe czy to będzie hit większy od AKG M220 Pro ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już jest największy hit massdropa, ponad 6 tys. sztuk w pierwszym rzucie

 

długo je robili, ale wyszły fajne słuchawki, muzykalne, z wigorem, rozdzielcze, poukładane i nie męczące, tylko trochę dociążenia mi w nich brakowało i byłby studolarowy killer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastik trudno powiedzieć ile wytrzyma, ale to identyczna konstrukcja jak w wielu poprzednich modelach, lekka, wygodna i wydaje się wytrzymała

 

warto dodać, że nie bardzo się skalują, grają ze wszystkiego podobnie, no ale to też zaleta, bo z niezłego telefonu też jest dobry dźwięk

 

może lepiej zareagują na zmianę padów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności