Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz Compton wsiąknie i pazury Jastrzębia go poranią... :)

T1rev2 wcale nie wiele bardziej dociążone od 990pro, bas twardszy,szybszy,sprężysty...idealny.

Na niektórych kawałkach wolę słuchać 990pro bo mi gra bliżej od T1rev2, na średnicy zwłaszcza i są takie funowe...

Ale jak ktoś szuka w pełni relaksacyjnych słuchawek, z dobrą/planarną średnicą, basem podbitym i sporą sceną,

to Hawki będą lepszym sporo wyborem od T1 rev2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawki zostały u mnie.... :) .

Nie żebym się w nich zakochał :wub: ,ale zrozumiałem że nie ma jednych słuchawek ,które nadawały by się idealnie do każdej płyty,Hawki są tak inne że warto je mieć.

Są płyty na których brakuje masy ale rozdzielczość mają dobrą,chociażby nie jedna płyta Depeche Mode,DT-990 cienko piszczą i zgrzytają a Hawki odtwarzają taką płytę że aż chce się słuchać.Czasem jest na odwrót płyta Marka Knopflera " Tracker" nagrana jest bardzo gęsto z małą rozdzielczością ,ciemno,Hawki zaczynają przymulać i dudnić na basie a DT-990 PRO grają tę płytę bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak P.Ryka swój chłop ,poznał się na Hawkach, to dobrze o nim mówi...

"NightHawk prezentują większe brzmieniowe wyrafinowanie od K701, a potęgę dźwięku mają większą niż HiFiMAN HE-6 i Audeze LCD-3, a co dopiero K701, które tak nawiasem są słabsze niż K712, z którymi porównywałem je bezpośrednio."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak P.Ryka swój chłop ,poznał się na Hawkach, to dobrze o nim mówi...

"NightHawk prezentują większe brzmieniowe wyrafinowanie od K701, a potęgę dźwięku mają większą niż HiFiMAN HE-6 i Audeze LCD-3, a co dopiero K701, które tak nawiasem są słabsze niż K712, z którymi porównywałem je bezpośrednio."

potrafi pisać negatywne recenzje ??

Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, sam jestem fanem tych słuchawek, ale to, że zachwycał się nimi p. Ryka kompletnie nic dla mnie nie znaczy.

A tak w ogóle to byłem na blues festiwalu w ostatni weekend, posłuchałem trochę koncertów i kiedy teraz po powrocie słucham albumów tych zespołów to na hołkach jest zdecydowanie najbliżej tego co słyszałem w Suwałkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten bas jeszcze tak się nie wpychał na średnicę i nie był taki grubaśny... może welury to naprawią, a wtedy to mogą być świetne słuchawki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są doskonałe ,skubańcy tak robią że jak chcesz lepiej to płać ,banda złodziei :ph34r::P

A wie ktoś po co dali ten drugi kabel ? Gdyby był krótszy ,albo tej samej jakości co ten pierwszy tylko inny w brzmieniu to by zrozumiał.

Edytowane przez folab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to spojrzeć, jak uchem Melomańskim, to Hawki lepsze będą od T1 rev2.

Jednak gdy spojrzeć uchem Audiofilskim, sytuacja się zmienia, T1 rev wyrazistsze, czystsze, bas bez subbasu, szybsze, lepsza głębia sceny.

Co kto lubi...jednak Hawki bezpieczniejszy wybór, pod słabsze tory zagra lepiej, z MP3 też grajka

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to spojrzeć, jak uchem Melomańskim, to Hawki lepsze będą od T1 rev2.

Jednak gdy spojrzeć uchem Audiofilskim, sytuacja się zmienia, T1 rev wyrazistsze, czystsze , bas bez subbasu, szybsze, lepsza głębia sceny.

Co kto lubi...jednak Hawki bezpieczniejszy wybór, pod słabsze tory zagra lepiej, z MP3 też grajka

W wytłuszczonych miejscach mam dokładnie odwrotne zdanie. Dla mnie w Hawkach jest i więcej funu (mówi meloman), jak również jakości (mówi audiofil).

 

A już najciekawsze jest to, że T1 v2 grają tak samo głośno jak zmodzone DT880 600Ω, a obiecali 6dB więcej. :o Takie T90 są dużo głośniejsze od obydwu. Skręcić trzeba potencjometr o jakieś 3h.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak P.Ryka swój chłop ,poznał się na Hawkach, to dobrze o nim mówi...

"NightHawk prezentują większe brzmieniowe wyrafinowanie od K701, a potęgę dźwięku mają większą niż HiFiMAN HE-6 i Audeze LCD-3, a co dopiero K701, które tak nawiasem są słabsze niż K712, z którymi porównywałem je bezpośrednio."

Porównywanie Hawków do HE-6 czy LCD-3 jest sporym nadużyciem.

To zupełnie inna liga.

To jakby porównać cios boksera wagi koguciej, do boksera wagi open.

Jeden i drugi potrafi przypirdoooolić, tylko po pierwszym wstaniesz trochę później, a po drugim możesz nie wstać wcale. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zależy jak na to spojrzeć, jak uchem Melomańskim, to Hawki lepsze będą od T1 rev2.

Jednak gdy spojrzeć uchem Audiofilskim, sytuacja się zmienia, T1 rev wyrazistsze, czystsze , bas bez subbasu, szybsze, lepsza głębia sceny.

Co kto lubi...jednak Hawki bezpieczniejszy wybór, pod słabsze tory zagra lepiej, z MP3 też grajka

W wytłuszczonych miejscach mam dokładnie odwrotne zdanie. Dla mnie w Hawkach jest i więcej funu (mówi meloman), jak również jakości (mówi audiofil).

 

A już najciekawsze jest to, że T1 v2 grają tak samo głośno jak zmodzone DT880 600Ω, a obiecali 6dB więcej. :o Takie T90 są dużo głośniejsze od obydwu. Skręcić trzeba potencjometr o jakieś 3h.

 

Czyli że Majkel wreszcie miałeś okazję posłuchać T1 rev2, ciekawy jestem Twojej dłuższej refleksji nad nimi, czy wolisz T1 rev1?

Może w dziale Beyera żeby tu nie zaśmiecać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności