Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Cayin akurat jest bardzo precyzyjny i jednocześnie świetnie wypełniony ,zdecydowanie lepszy od swojego poprzednika o którym to Ryka napisał " Spokojnie mogę napisać, że te słuchawki pasują do Cayina HA-1A nawet z jego stockowymi lampami za grosze i bez wysilania się na super przetwornik " ..."Krótko mówiąc – do polecenia"

Edytowane przez folab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 godzin,zmiany jeżeli wystąpiły to niewielkie ,póki co serdecznie polecam te słuchawki tym ,którym sprzęt gra za jasno i bez masy,kapitalne słuchawki do tanich zestawów.

Podłączyłem je do najtańszego wzmacniacza Denon i tunera Technicsa połączonych zwykłym gratisowym IC i zdziwiłem się jak przyjemnie to zagrało. W moim, raczej wysokiej klasy sprzęcie ,który sam od siebie posiada masę w dźwięku póki co jest ...jeszcze zaczekam kilka dni bo czasem jest całkiem fajnie a czasem nie.

 

Szybkie porównanie do HD-600 i zaskoczenie bo efekt studni znikł.

Kurcze Senki po Hołkach grają jak by coś się zepsuło,szorstko i chudo... :unsure: ,co nie znaczy jeszcze że dałem się przekabacić na ciemną stronę,jeszcze nie.

Edytowane przez folab
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha , nie napisałem że grają 990pro ciemno, dla mnie sporo ciemniej od takich 990 E600ohm.

Na Essence ST na pewno nie grają jasno, ciut jaśniej od T1 rev2.

Hołki zagrały mi podobnie barwowo do 990pro, ciekaw jestem na ile Essence fałszuje przekaz, brakiem mocy, wysterowania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

990 PRO grają dużo jaśniej ,o wiele jaśniej ,ale to moje ulubione słuchawki i chociaż całościowe słabsze od Hołków to one póki co powstrzymują mnie od decyzji o pozostawieniu Audioqestów ,które to w porównaniu ciągle jeszcze są przymulone na średnicy .

 

Porównanie zrobiłem przed chwilą,po 990 PRO założyłem Hołki i przez jedno nagranie brakowało mi świeżości ale minęła chwila i znów jest przyjemnie.

Moje 990 mogą grać delikatnie jaśniej bo zmieniłem nausznice na czarne welurowe i one nie mają takiej skłonności do mocnego ugniatania się, zyskałem natomiast na szybkości i precyzji.

Edytowane przez folab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedł idac2 i w połączeniu z hołkami to zamyka u mnie rozdział sprzętu stacjonarnego - dźwięk nabrał powietrza, basu jest tyle ile trzeba i ani kapki wiecej, no kapitalnie się to zgrywa.

tak jasne, zamyka rozdział

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie Panowie, za każdym razem jak zakładam na uszy coś innego niż hołki to czegoś mi brakuje i zwyczajnie nie chce mi się już kombinować.

 

A ci do księgi audio to faktycznie ma jeszcze inne rozdziały tj. zamknięte, doki, portable...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Cayin akurat jest bardzo precyzyjny i jednocześnie świetnie wypełniony ,zdecydowanie lepszy od swojego poprzednika o którym to Ryka napisał " Spokojnie mogę napisać, że te słuchawki pasują do Cayina HA-1A nawet z jego stockowymi lampami za grosze i bez wysilania się na super przetwornik " ..."Krótko mówiąc – do polecenia"

 

;)

 

Nadal są tam ecc83 w stopniu wstępnym? Jakiej firmy używasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kwestiach technicznych nie znam się, tym razem jest pięć lamp w tym dwie 12 u7(ECC82) ,dopiero co go kupiłem ,pożyczyłem Mullardy,ale oryginalne nie są złe.Miałem dwie wersje tego wzmacniacza w domu i bez wahania wybrałem tę nowszą.

Edytowane przez folab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę są.

Ale się zdenerwowałem,to jakieś jaja są,słuchawki leżą podłączone do wzmacniacza jedynie od czasu do czasu zakładam na głowę by sprawdzić jak postępy w wygrzewaniu a tu okazało się że kabel zaczął przerywać ,zaraz przy przejściówce na dużą wtyczkę ! SZOK ! Prawie nie dotykałem tego . :angry::angry::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności