Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę są.

Ale się zdenerwowałem,to jakieś jaja są,słuchawki leżą podłączone do wzmacniacza jedynie od czasu do czasu zakładam na głowę by sprawdzić jak postępy w wygrzewaniu a tu okazało się że kabel zaczął przerywać ,zaraz przy przejściówce na dużą wtyczkę ! SZOK ! Prawie nie dotykałem tego . :angry::angry::angry:

Poznaj siłę solid core w słuchawkach. Howgh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wymienią na nowy ,ewentualnie nie będą robić problemów jeżeli jednak nie zdecyduję się na zakup...Ale czy je zwrócę nie wiem jeszcze bo dziś kolejne zaskoczenie. Zakładam słuchawki biorę to samo nagranie i wokal wyszedł do góry,wydostał się z tego basowego bagna ,ciągle jest to basowe granie ,ale z dnia na dzień bardziej przyjemne.Żebym był obiektywny porównuje do moich pozostałych słuchawek i coraz mniej mi się porównywać bo wygląda to tak że i DT-990 i HD-600 brzmią coraz gorzej .

Podobno w wygrzewaniu ważne są przerwy,nie mogą grać non stop.

Edytowane przez folab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym był obiektywny porównuje do moich pozostałych słuchawek i coraz mniej mi się porównywać bo wygląda to tak że i DT-990 i HD-600 brzmią coraz gorzej .

Podobno w wygrzewaniu ważne są przerwy,nie mogą grać non stop.

Hawki są lepsze od obydwu tych modeli. Sennki i Beyery nie mają studni, ale kuleją w różnych aspektach do AQ, zwłaszcza w kwestii średnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawki też nie mają studni,to znaczy znika ona po kilkudziesięciu godzinach.

Żeby nie wprowadzić nikogo w błąd,faktycznie na mocnej rockowej czy metalowej muzyce czuję trochę studnię,na chwile obecną w metalu lepiej wypadły HD-600.Natomiast w bardziej spokojnych gatunkach nie czuć studni,ewentualnie jest ,ale nie przeszkadza.

Edytowane przez folab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studnia przestaje przeszkadzać; bo raz, że jej efekt maleje; a dwa, że rzęski w ślimaku, otępiałe dotąd przez inne wynalazki, zaczynają "wierzyć" w istnienie normalnych średnich i wysokich częstotliwości pochodzących z nauszników i "chcą" otwierać się na nie. :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i czlowiek placi za taki kabelek bubelek ponad 2.000zl!!!....

Ale słuchawki i kuferek gratis.

I drugi kabelek i broszura.

 

 

Ostatnia sesja przed wysyłką do nowego właściciela, Rush - 2112

 

Kiedyś jeszcze będą moje ;)

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nakręcajcie się tak, bo producenci zaczną celowo psuć słuchawki :ph34r:

 

/e: A Pan wyżej niech pisze jak z Opusem #11 zagrały :angry:

 

 

 

 

i czlowiek placi za taki kabelek bubelek ponad 2.000zl!!!....

Ale słuchawki i kuferek gratis.

I drugi kabelek i broszura.

 

 

Ostatnia sesja przed wysyłką do nowego właściciela, Rush - 2112

 

Kiedyś jeszcze będą moje ;)

 

Edytowane przez Mayster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź że nie będą robili problemu z kablem w razie zwrotu słuchawek a jeżeli zostaną u mnie to przyjmą reklamację kabla.

W słuchawkach zrobiła się już wspaniała scena ,trochę to trwało :)

Tylko nie słuchaj na nich starych płyt Rush'u :ph34r:

 

...bo to ponoć ostatnie słuchane płyty przed sprzedażą NH :ph34r:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dostałem odpowiedź że nie będą robili problemu z kablem w razie zwrotu słuchawek a jeżeli zostaną u mnie to przyjmą reklamację kabla.

W słuchawkach zrobiła się już wspaniała scena ,trochę to trwało :)

Tylko nie słuchaj na nich starych płyt Rush'u :ph34r:

 

...bo to ponoć ostatnie słuchane płyty przed sprzedażą NH :ph34r:

 

Niemożliwe, na Rushu by się Hołki wywaliły?...Choć to rzeczywiście mało które słuchawki dają radę Rush zagrać jak należy, ale o Hołkach bym pomyślał w pierwszej kolejności... :)

Szybki test z 990pro, no super Rush i Tom Sawyer grają rewelacyjnie...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności