Skocz do zawartości

Pokaż swoją kolekcję słuchawek!


1313

Rekomendowane odpowiedzi

Troszke sie nazbieralo przez kilka lat

 

K1000 jako ostatnie leza na boku

 

attachicon.gifbestheadp-3.jpg

 

:P

O kuźwa, też ładny sklepik. :)

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke sie nazbieralo przez kilka lat

K1000 jako ostatnie leza na boku

attachicon.gifbestheadp-3.jpg

:P

Zrobiłem duże wooooooow! Gratulacje! Imponujące. Tym bardziej, że widzę kable za wzmakami, wnioskuję zatem, że masz je podłączone do źródła/źródeł. Interesuje mnie, jak to rozwiązałeś? Tym bardziej, że wzmacniaczy jest - nie liczyłem - koło dziesięciu? Chyba, że część z nich to cd-ki... W każdym razie cała "szafa gra" bez wyjmowania elektroniki, prawda? To jest, pomijając wartość kolekcji, zdumiewjące! Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Troszke sie nazbieralo przez kilka lat

K1000 jako ostatnie leza na bokuattachicon.gifbestheadp-3.jpg :P

 

Nice try ;)

 

http://www.head-fi.org/t/634201/battle-of-the-flagships-58-headphones-compared-update-audeze-lcd-2-revision-2-6-4-13

Teraz wszystko jasne! Nasz admin jest jeszcze szychą na headfi ;) !

image.jpg

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, sprawdzalem czy head fi czytacie :) a tak serio sam zrobilem wow jak to zobaczylem i pomyslalem ze zrobie kontratak na 32 pary sluchawek :)

na swoja obrone powiem ze mialem 10 par z tego sprzętu w tym 6 w jednym momencie. Kto zgadnie ?

@manuel, przepraszam

Jak to głosi audioprzysłowie: dobry żart Tylla wart :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hehe, sprawdzalem czy head fi czytacie :) a tak serio sam zrobilem wow jak to zobaczylem i pomyslalem ze zrobie kontratak na 32 pary sluchawek :)

na swoja obrone powiem ze mialem 10 par z tego sprzętu w tym 6 w jednym momencie. Kto zgadnie ?

@manuel, przepraszam

Jak to głosi audioprzysłowie: dobry żart Tylla wart :D

 

To nieźle nas admin wpuścił. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz proszę pokazywać swoje skarby ;)

Ja już myślę nad scenografią, tzn. czy sznur do prania, czy kij w szafie, czy witrynka jedna lub druga w której je trzymam, czy kolekcja stojaków na biurku? W każdym razie rękawicę podejmuje! I pstrykam jutro,bo dziś światło już za słabe... ;)

........................................

Guzik! Nie wytrzymałem!

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo. Może kiedyś coś takiego właśnie zrobię. Ale podobnie jest z modelami samochodów, które zbieram o wiele dłużej. Za nie mógłbym kupić i odrestaurować prawdziwy zabytkowy samochód, ale jednak te miniaturki sprawiają wielką radość ;)

 

Ja tu jestem stosunkowo nowy to raz, dwa mam tylko dwie pary słuchawek to nawet nie kolekcja. Mam jeszcze chęć na 2 modele, które może uda się zakupić z czasem.

 

Ale ja bym chciał zobaczyć kolekcje aut, mam taki sentyment z dzieciństwa do "resoraków" . :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej jestem dumny ze swoich Beyerów na DHC :)

Daj znać jak będziesz chciał się ich pozbyć.

Zacnie grają :) i miodnie, chyba u mnie dokonają żywota :) choć może i nie, bo ja słucham przecież wielu par, więc małe mają na to szanse. No i miło poznać pierwszego właściciela :) a i kolejni też chyba mają do nich sentyment :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze naliczyłem. 31 par? Imponujące. Szafka funkcjonuje wciąż na słuchawki, czy za mała już się zrobiła? Jakbyś kolekcję kiedyś chciał zmniejszyć, to pewnie coś tam bym kupił. Hd668b, hd681f i hd681b, chyba... biorę na bank, tzn. już klepię sobie miejsce w kolejce :)

Już się ucieszyłem, że ktoś ma więcej słuchawek odemnie, ale póżniej sobie jeszcze przypomniałem o 3 parach w pracy :( (i mówimy tutaj o nausznych i wokółusznych, oraz liczę tylko różne modele, bez kopii których też mam trochę). Chociaż w najbliższym czasie 2 zamierzam sprzedać a 2 wywalić

 

Ale już sobie obiecałem że żadnych dynamicznych nie kupie!

Nawet 32 pary, bo K290 są 2 pary w komplecie ze switchboxem ;). Szafka istnieje, ma się dobrze. Ona ma 30 klitek, więc teraz staram się wymieniać modele na inne, a nie kupować, bo obiecałem sobie, że nie przekroczę ilości możliwej do zmieszczenia w szafce :). SHP2000 leżą w pudełku, bo czekają na mod, K290 są w salonie koło TV i są podłączone do switchboxa, więc w szafce jest 29 par i jedno puste miejsce na coś fajnego :D. No do tego jeszcze mam osobną kategorię zabytków SN50, SN60 i SN62, ale to inna bajka.

Jest jeszcze jeden plus tej kolekcji - załóżmy, ze je sprzedam. Dostanę dajmy na to 2500 zł. Kupię super słuchawki, ale... za 5 lat przy intensywnym używaniu będą już mocno wyeksploatowane, a tak... moje za 5 lat będą dalej jak nowe :D

 

Swego czasu (a właściwie nadal to robie) też kupowałem co dwa-trzy miesiące bo szybko je niszczyłem,

później jednak nauczyłem się zwijać kabel i nie zostawiać ich na podłodze :/

Ale jednak zakupostwo mi zostało, a w między czasie po odkryciu chińskich sluchawek nawet przyśpieszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia stanów magazynowych słuchawek się liczą? :woot:

Tylko to co na użytek własny ;)

 

Może kiedyś się zbiorę i zrobię zdjęcia swojej stanowczo za dużej kolekcji. Ale na pewno nie będzie to na jednej fotce, bo cześć trzymam w pracy i nie chce mi się tachać tego do domu.

Co prawda część czeka na naprawę/eksperymenty i nie jest używana, ale do kolekcji chyba mogę uwzględnić?

 

PS. Jakby ktoś chciał się pozbyć budy od Superluxów HD660 to już mam pomysł co tam do środka włożyć - bardzo wdzięczne słuchawki na dawcę obudowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, ja mam ledwie 8 par i ciąglę czuję że powinienem zostać z 3 konkretnymi :) Będzie trzeba opchnąć część :)


Gratów nie będę wstawiał, pokaże tylko to co warte zainteresowania.

gallery_44983_526_1299354.jpg

 

PS: nie hejtować za jakość zdjęcia...

 

Edytowane przez iMpus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdjęcia stanów magazynowych słuchawek się liczą? :woot:

 

 

Może kiedyś się zbiorę i zrobię zdjęcia swojej stanowczo za dużej kolekcji. Ale na pewno nie będzie to na jednej fotce, bo cześć trzymam w pracy i nie chce mi się tachać tego do domu.

Co prawda część czeka na naprawę/eksperymenty i nie jest używana, ale do kolekcji chyba mogę uwzględnić?

 

 

 

Dasz radę przebić @1313 z ilością słuchawek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę przebić @1313 z ilością słuchawek? :)

 

Uwzględniając te niepełnosprawne (czekające na naprawę/przeróbkę) to na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności