Skocz do zawartości

Pokaż swoją kolekcję słuchawek!


1313

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

na zdjęciu brakuje:

Tascam TH-02, 1x Philips SHP-8900 :)

 

szacun, ale te wilokrotności danego modelu są zbędnym info - tak jakbyś się chwalił :P

tascamy pamiętam z super sub-basu który wyparował lekko po zmianie kabla :/

 

Chwalę się. A co ?

Mnie nic nie wyparowało po wymianie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Wieszam za pałąk, ten stojak (poczekalnia) to nie jest ich stałe miejsce. Dla potrzeb fotografii tylko na nim umieszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się i ja :) U mnie jak zwykle słaba jakość zdjęć ale co zrobić jak wszystkie fundusze idą na audio i szkoda kasy na aparat fotograficzny.

 

attachicon.gifIMG_0144.JPG attachicon.gifIMG_0146.JPG

 

Ja pierdziele a ja myślałem ze jestem jakiś maniak przy 5-6 parach, to nie są jakieś tanie chińczyki to są klasowe a nawet bardzo klasowe słuchafony jak hd600.

Masz ty to czas wszystko słuchać ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Ostatnio słucham nowych nabytków, czyli hd560 (głównie klasyka), a potem K701 i DT 931 (są świetne to metalu).

Dziś po raz pierwszy od 3 tygodni słuchałem HE-500, które jednak teraz podobają mi się z SP2.

Najlepsze klasowo są zdecydowanie T1.

Jako portable robią mi audeo, D1100 (autobus, tramwaj), a na spacer fatalitki z najnowszym modem Perula.


A co do K701 to słuchawki zarówno przed jak i po modach są jednymi z moich ulubionych. Te są modowane przez Fatso, ale chciałem sobie nawet zostawić drugie stokowe, ale mnie znajomy poprosił, abym mu odstąpił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przez takich Al_Bundych ludzie robią się nieufni w stosunku do nowych, to też się pochwalę ;) Jednorazowa akcja, żeby pokazać, że to co mam i ewentualnie sprzedaję naprawdę istnieje, bo ze względu na sytuację rodzinną i status anonimowego audioholika nie planuję gości, a muszę bardzo znacznie zredukować kolekcję :P

 

2015_07_21_08_52_22.jpg

 

lewo-góra: JVC HA-SZ2000

prawo-góra: Grado SR325is

lewo-dół: Pioneer SE-A1000

prawo-dół: Philips SHP9000

 

2015_07_21_08_55_29.jpg

 

lewo-góra: Sennheiser HD430

prawo-góra: Senhheiser HD540 Reference + robiony kabelek 1,2m na Hiconie

lewo-dół: Beyerdynamic DT990 (stare 600ohm)

środek-dół: Sony MDR CD770

prawo-dół: Uher W770 (podobno klon Sextettów K240)

 

2015_07_21_08_57_04.jpg

 

lewo-góra: MB QP 55x

prawo-góra: National EAH60

lewo-dół: AKG K141 600ohm (stare srebrne_

środek-dół: DK-78 VEB FUNKTECHNIK LEIPZIG

prawdo-dół: AKG K140 600ohm

 

2015_07_21_08_59_43.jpg

 

lewo-góra: Kovopodnik Brno S2

prawo-góra: Alaric 4711

lewo-dół: Protronic 701-22 (identyczne jak GPM-105)

środek-dół: Waltham KH-111

prawo-dół: Prefer HD-54 Professional

 

2015_07_21_09_08_26.jpg

 

lewo-góra: FiiO X1 gold

środek-góra: ipod 5G 30GB

prawo-góra: ipod Touch 4G 32GB

lewo-środek: JVC FRD-80 i grajek MPower (takie MP3 na baterie od starej Nokii)

prawo-środek: Fuze+ 8GB (bez plusa gdzieś mi zniknęło) i Sony MH1C

lewo-dół: AKG K619

prawo-dół: Phiaton MS-300

 

2015_07_21_09_16_27.jpg

 

lewo-góra: orto HOK-80 + dedykowany tranzystor

środek-góra: wzmacniacz hybrydowy od pana Grzegorza z allegro (w środku lampka Philips SQ Miniwatt)

prawo-góra: Sharp HP400H

lewo-dół: dziewicze orto TDS5

środek-dół: orto TDS5 na Conductilu

prawo-dół: orto TDS5 na Cordialu (przez forum)

 

Zapomniałem jeszcze fotki z karteczką na Maxell HP6000, ale fotki są w komisie.

 

Tak, wiem, to choroba, ale walczę... ;)

Edytowane przez sn4ke
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest tam sporo staroci, ale jak na mało znane starocie brzmią przyzwoicie. CD770 kupione od Pendragona brzmią świetnie w muzyce instrumentalnej. QP 55x żeby pokazały jakieś granie potrzebują sporego wzmocnienia (fajna scena). National (aka Technics) - czyściutkie granie w każdym zakresie, nie tylko średnicą. DK-78 bardzo liniowe. Alaric 4711 - japońska manufaktura, świetnie wykonane, rewelacyjne do rocka (jedne z moich ulubionych). Protronic - również bardzo fajne brzmienie bez nastawienia na środek. Waltham - niezłe, ale mam za dużą głowę i jest ****iany docisk. Prefer - fajny wygląd i nieprzeciętne granie. Sharp - bardzo chwalone vintage, ale nie mam sprzętu z którym się dogada. Kovopodnik - gra dużo lepiej niż wygląda, na jednym forum był kiedyś mały hype jak puścili zapasy magazynowe, ponoć jedna z najciekawszych pozycji do stówki. No, a TDS-y zostawię sobie jedne rekablowane.

 

 

edyta: na ten moment na sprzedaż jest przede wszystkim to co w sygnie, a nie cała kolekcja, bo już tu sępy mi się zaczęły zlatywać :D

Edytowane przez sn4ke
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności