Skocz do zawartości

Pokaż swoją kolekcję słuchawek!


1313

Rekomendowane odpowiedzi

Moja skromna kolekcja :D

 

attachicon.gifIMG_0674 (2).jpg

 

Fajne zdjęcia, można sobie porównać wielkość słuchawek, gdy ktoś (czyt. ja) nie możliwości zobaczenia na żywo. Takstary TS wcale nie wydają się takie wielkie jak je malują na tle innych modeli. Chętnie przygarnął bym dwa modele od ciebie i mógłbym zakończyć swoją kolekcję. Długo zajęło tobie zgromadzenie takiej kolekcji, kupowałeś nowy sprzęt. Zamierzasz coś jeszcze dołożyć ... no ciekawski, jestem no :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć, że się podobają słuchawki :). Takstary pro80 kupiłem nowe pod koniec grudnia 2013r i to najstarszy zakup z kolekcji. Przerzuciłem się z dokanałowych słuchawek na większy kaliber ;). Pierwszą parę hd565 kupiłem z 1,5 miesiąca temu, drugą z 1,5 tygodnia temu. hd565 obie pary mają 18 lat czego po nich nie widać ;). Poświęciłem im z 18h i wyglądają i brzmią bardzo dobrze. Koss ksc75 i SM ep10 kupiłem niedawno ( około 2-3 tygodni temu). Cała kolekcja jest nowa, bo dokanałowe do mnie nie przemawiały. Na chwilę obecną mam to co chciałem mieć i nie mam w planach kupna następnych.

 

Tutaj zdjęcie zrobione jakiś czas temu telefonem ( kiepska jakość) w celach porównania TS671 z hd565 ovation

 

IMG_20140509_135959.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziony wcześniejszymi postami... i w pełni spontanicznie.

 

"Święta Trójca". "Dwójca" właściwie, bo K518DJ już praktycznie nie używam. W środku moja Wielka Słuchawkowa Miłość (WSM - all rights reserved :P ), moje ukochane "Żyletki" bez których żyć nie mogę ;) - dla mnie słuchawki absolutnie genialne, zaspokajające jeśli nie w 100% to w 95% mój muzyczny apetyt. Czyste, techniczne, studyjne granie by AKG, w którym się zakochałem :)

 

Przepraszam za jakość zdjęcia. Tak jak napisałem powyżej - cyknięte spontaniczne, z ręki Drugą Galaktyką Samsunga (nie chciało mi się wygrzebywać z szafy cyfrówki). Ale w zdjęciach tak jak w muzyce - liczy się treść, a nie forma.

 

 

headphones.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziony wcześniejszymi postami... i w pełni spontanicznie.

 

"Święta Trójca". "Dwójca" właściwie, bo K518DJ już praktycznie nie używam. W środku moja Wielka Słuchawkowa Miłość (WSM - all rights reserved :P ), moje ukochane "Żyletki" bez których żyć nie mogę ;) - dla mnie słuchawki absolutnie genialne, zaspokajające jeśli nie w 100% to w 95% mój muzyczny apetyt. Czyste, techniczne, studyjne granie by AKG, w którym się zakochałem :)

 

Przepraszam za jakość zdjęcia. Tak jak napisałem powyżej - cyknięte spontaniczne, z ręki Drugą Galaktyką Samsunga (nie chciało mi się wygrzebywać z szafy cyfrówki). Ale w zdjęciach tak jak w muzyce - liczy się treść, a nie forma.

 

 

Co to za dziwna strona w monitorze?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiedziony wcześniejszymi postami... i w pełni spontanicznie.

 

"Święta Trójca". "Dwójca" właściwie, bo K518DJ już praktycznie nie używam. W środku moja Wielka Słuchawkowa Miłość (WSM - all rights reserved :P ), moje ukochane "Żyletki" bez których żyć nie mogę ;) - dla mnie słuchawki absolutnie genialne, zaspokajające jeśli nie w 100% to w 95% mój muzyczny apetyt. Czyste, techniczne, studyjne granie by AKG, w którym się zakochałem :)

 

Przepraszam za jakość zdjęcia. Tak jak napisałem powyżej - cyknięte spontaniczne, z ręki Drugą Galaktyką Samsunga (nie chciało mi się wygrzebywać z szafy cyfrówki). Ale w zdjęciach tak jak w muzyce - liczy się treść, a nie forma.

 

 

Co to za dziwna strona w monitorze?

 

Jaka? :blink:

 

Cyknąłem to na tle forum z kilkoma zakładkami (Origin - BF3 w którego gram) i takie tam ;)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło pewnie o tę dziwną stronę na której akurat byłeś...

 

 

Zajarzyłem po dłuższej chwili o co chodziło jd1210. :E Na swoją obronę mam ciężką dniówkę w pracy, kiedy człowiek dopiero koło północy zaczyna dochodzić do siebie i w pełni kontaktować...

 

A swoją drogą strona na której tle cyknąłem słuchawki jest rzeczywiście dziwna - gromadzi grono jakichś Odszczepieńców rzekomo twierdzących, że są słuchawki gorsze i lepsze. Że Bitsy (które kosztują "trochę" więc muszą być dobre, muszą) to gó**no. Jakieś jasne i ciemne brzmienie (Ciemna i Jasna Strona Mocy?). Ale przecież wszystkie słuchawki grają tak samo?? I tak naprawdę trzeba być idiotą żeby wydać kilka/kilkanaście tysięcy na słuchawki/tor.

 

 

Kocham Was Wariaci...

 

 

Bo ten "obłęd" na łączy.

 

:)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, ja jak dołączyłem do forum, to jeszcze jakiś czas uważałem, że kupowanie czegoś ponad SHP2700 i SHE9500/PL30, to tylko snobizm, bo co najwyżej parę smaczków się wyłapie jak się człowiek skupi ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, ja jak dołączyłem do forum, to jeszcze jakiś czas uważałem, że kupowanie czegoś ponad SHP2700 i SHE9500/PL30, to tylko snobizm, bo co najwyżej parę smaczków się wyłapie jak się człowiek skupi ;)

No właśnie najgorzej jak się wyłapie różnicę i to zachęca, aby iść dalej. Mi w czasie studiów starczyły kpp i bylem zadowolony. Teraz wymagania poszły wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj tam, ja jak dołączyłem do forum, to jeszcze jakiś czas uważałem, że kupowanie czegoś ponad SHP2700 i SHE9500/PL30, to tylko snobizm, bo co najwyżej parę smaczków się wyłapie jak się człowiek skupi ;)

No właśnie najgorzej jak się wyłapie różnicę i to zachęca, aby iść dalej. Mi w czasie studiów starczyły kpp i bylem zadowolony. Teraz wymagania poszły wyżej.

 

 

 

Właśnie.

 

Ja zaczynając swój skromny staż na tym forum, uzupełniając w formularzu "chcę" wpisałem: "Senki HD800".

 

Ale tak z biegiem czasu pomyślałem sobie: "a czym są do jasnej, nieprzymuszonej te osiemsetki Senka?"

 

Orfeusze to jest to!

 

(ale tak serio chciałbym je kiedyś założyć na uszy [Orfeusze] i posłuchać na nich np. "Drive" R.E.M.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Zdjęcia wyszły mi brzydkie, jak zawsze. Aparatu nie mam, a Ipad to robi przyzwoite tylko jak ładna pogoda :) przynajmniej moją ręką

 

k701@Fatso, hd560 mk2 ovation@Manuel, dt 880 250 ohm grają z Feliks Audio Espressivo

kolekcja 10-ciu portable gra z taczki 4,5, samsunga galaxy player 4.2 (plus ewentualnie Ican Ifi nano , ale ostatnio rzadko)

na parterze z The Wire gra dt 990 600 ohm, dt 931, dt 880 600 ohm, k240 sextet 600 ohm, t40rp, k172hd@Perul, d1001

 

nie umiem tego cholerstwa wstawić inaczej :(

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiałbym siąść i posłuchać porównawczo (a to nieprędko się uda), ale z pamięci - dla mnie najbardziej wyważone beyery :) w sensie - doskonały kompromis między 880 a 990 - w 880 można mieć niedosyt dociążenia, basu, w 990 niedosyt średnicy, analityczności (względem 880) czy szybkości (także wzgledem 880) w dt931 czegoś takiego nie odczuwam - słuchawki wydają mi się kompletne, szkoda tylko, że nieprodukowane, imho są lepsze niż współczesne produkowane niegdysiejsze flagowce 880/990

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wyszły mi brzydkie, jak zawsze. Aparatu nie mam, a Ipad to robi przyzwoite tylko jak ładna pogoda :) przynajmniej moją ręką

 

k701@Fatso, hd560 mk2 ovation@Manuel, dt 880 250 ohm grają z Feliks Audio Espressivo

kolekcja 10-ciu portable gra z taczki 4,5, samsunga galaxy player 4.2 (plus ewentualnie Ican Ifi nano , ale ostatnio rzadko)

na parterze z The Wire gra dt 990 600 ohm, dt 931, dt 880 600 ohm, k240 sextet 600 ohm, t40rp, k172hd@Perul, d1001

 

Manu, kolekcję masz zacną.

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko pogratulować :win:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności