Skocz do zawartości

Pokaż swoją kolekcję słuchawek!


1313

Rekomendowane odpowiedzi

@paratykus - no to już wiesz co miałem na myśli jak pisałem, że może zmoduję Grado, ale dopiero jak spieniężę część kolekcji :D

 

@1313 - nie jest źle, bo nie kupowałem na pałę co kto rzuci na allegro, tylko jak coś mi wpadło w oko to wertowałem po forach, żeby sprawdzić czy ktoś coś pisał na ten temat, albo znaleźć choćby śladowe dane techniczne w archiwum ebay czy innych. Moim problemem jest to, że nie mam na to miejsca, a niektóre brzmią tak niepowtarzalnie, że żal sprzedawać za paczkę fajek na allegro.

 

Lubię vintage za fajne ciepłe brzmienie (chociaż często brakuje szczegółowości, ale technika idzie do przodu), ale jestem uczulony na wszelkie modele z przełącznikami mono/stereo, regulacją tonów i głośności w słuchawce, bo ani to ładne, brzmienie też zazwyczaj jak jakieś Watsony za 15zł z marketu (no chyba, że na starym wzmaku brzmią inaczej). Pozbyłem się wszystkich takich słuchawek z wyjątkiem Protronic/GPM, bo brzmią klasę lepiej. Moje odkrycie to Alaric, bo jak je usłyszałem pierwszy raz to usiadłem ("import" ze Skandynawii - przywiezione przez kogoś z różnymi gratami). Z rok później przypadkiem znalazłem identyczne niepodpisane na allegro i za kilka dyszek kupiłem takie same znajomej, która jak posłuchała to zrobiła wielkie oczy :D

Edytowane przez sn4ke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"@paratykus - no to już wiesz co miałem na myśli jak pisałem, że może zmoduję Grado, ale dopiero jak spieniężę część kolekcji :D "

 

Teraz tak, wiem. Na PW nie miałem tej świadomości ;)

 

I wiesz co ? Jak tak patrzę na to co masz, co możesz sprzedać i co możesz sobie ze swoimi Grado za to zrobić, to poszedłbym w tym kierunku, serio.

 

Też mam tendencję do otaczania się tym co lubię, ale jak zauważyłem, że zaczyna to przybierać niebezpieczne rozmiary, wyhamowałem.

Tylko tak - każdy z nas ma trochę inne hamulce. I wcale nie rozpatruję tego w kategoriach zamrożonej kasy, bo w sumie jeśli "otaczanie się" słuchawkami sprawia komuś przyjemność to czemu nie ? :D

 

Tak na serio to inne nałogi są bardziej niebezpieczne i destrukycjne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paratykus, a kiedy Twoje zdjęcie dorobku słuchawkowego?

 

Heh, przecież ja nie mam za bardzo czego pokazać

3 sztuki na krzyż :)

 

( i dobrze mi z tym, bo był moment, że zacząłem się ostro wkręcać w gromadzenie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@paratykus, a kiedy Twoje zdjęcie dorobku słuchawkowego?

 

Heh, przecież ja nie mam za bardzo czego pokazać

3 sztuki na krzyż :)

 

( i dobrze mi z tym, bo był moment, że zacząłem się ostro wkręcać w gromadzenie ;) )

 

Na krzyż to min 4. :)

A zdjęcie SWSów, to chętnie bym zobaczył, razem ze Silicone AMP i dual Wolfsonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromna kolekcja, ale ja już "dogoniłem króliczka" :)

Tak Ci się tylko wydaje, dopóki nie posłuchasz czegoś lepszego/innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skromna kolekcja, ale ja już "dogoniłem króliczka" :)

Tak Ci się tylko wydaje, dopóki nie posłuchasz czegoś lepszego/innego ;)

 

 

Po prostu nie słuchaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się dziwie ludziom co sprzedają i zaraz kupują to samo, albo bida albo zarobek może do tego skłonić ...

JA mam swoje typy znudzi mi się odkładam, potem szukać martwić się czy na jakiś wałek nie trafię nie dziękuje mam swoją taktykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak po pewnym czasie się każde brzmienie nudzi i potrzeba powiewu świeżości.

 

Mój wypracowany sposób na powiew świeżości : robię sobie tygodniówki ( 1 tydz. tylko z jednymi słuchawkami ).

Wiesz jaki jest powiew świeżości po tygodniu "monogamii" ?

 

Zajeeebiiistyyy :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak czy siak po pewnym czasie się każde brzmienie nudzi i potrzeba powiewu świeżości.

 

Mój wypracowany sposób na powiew świeżości : robię sobie tygodniówki ( 1 tydz. tylko z jednymi słuchawkami ).

Wiesz jaki jest powiew świeżości po tygodniu "monogamii" ?

 

Zajeeebiiistyyy :P

 

potwierdzam.

 

ja sobie co prawda robię (dwu/trzy)dniówki, bo w monogamii tydzień nie wytrzymam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba kiedyś posłuchać wkońcu tych 990 premium, duża jest różnica pomiędzy nimi a PRO? Te drugie mi nie podchodzą, wole SHP9500, głównie przez średnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności