Skocz do zawartości

Dogoniłeś króliczka - pochwal się i pomóż innym


kommel

Rekomendowane odpowiedzi

No ale takie życie, o takich sprzętach nie da się wypowiadać neutralnie. Chyba właśnie o to chodziło twórcom (marketingowcom). Wiele osób kupi AK nie dlatego że podoba się dźwiękowo, ale dlatego by pokazać że może.

 

Percepcję zmienia też rynek od dołu. Popatrz że dla niektórych mk1 była warta 5kzł, a dzisiaj mk2 wyceniają na 4kzł tylko uwzglęniając tryb zbalansowany ;) dla mnie to pozytywna tendencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może robię coś nie tak ale X5 też mi nie chodzi jako Dac na usb 3.0 - nie mówiąc już o reszcie. Pisałem już gdzieś ze mk2 dla mnie powinien kosztować 20% mniej. Na pewno w cenie jaka jest na www nie kupię, ale cenę można ponegocjowac. Co i tak dla mnie na razie za dużo.

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale takie życie, o takich sprzętach nie da się wypowiadać neutralnie. Chyba właśnie o to chodziło twórcom (marketingowcom). Wiele osób kupi AK nie dlatego że podoba się dźwiękowo, ale dlatego by pokazać że może.

.

Takie gadanie... Typowy hejcik ;). Znaczy jak ma kałacha to szpaner.

 

Natomiast racja co do powolnych zmian firmware i "opuszczanie" modeli starych na rzecz nowych. IRiver nadal nie dał Kałachom odczytu CUE, jest już pilot BT ale sterowania tabletem i apki do tego nie zrobili.

RockBoxerzy też olewają Astelle. Nie powstał RBox na AK 100 i 120. Za to rzucili się na andkowe DXy. Łatwiej pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ale takie życie, o takich sprzętach nie da się wypowiadać neutralnie. Chyba właśnie o to chodziło twórcom (marketingowcom). Wiele osób kupi AK nie dlatego że podoba się dźwiękowo, ale dlatego by pokazać że może.

.

Takie gadanie... Typowy hejcik ;). Znaczy jak ma kałacha to szpaner.

 

Natomiast racja co do powolnych zmian firmware i "opuszczanie" modeli starych na rzecz nowych. IRiver nadal nie dał Kałachom odczytu CUE, jest już pilot BT ale sterowania tabletem i apki do tego nie zrobili.

RockBoxerzy też olewają Astelle. Nie powstał RBox na AK 100 i 120. Za to rzucili się na andkowe DXy. Łatwiej pewnie.

 

 

Ten RB na AK to pewnie kwestia sprzętowa. Rockbox jest pod Rockchipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ale takie życie, o takich sprzętach nie da się wypowiadać neutralnie. Chyba właśnie o to chodziło twórcom (marketingowcom). Wiele osób kupi AK nie dlatego że podoba się dźwiękowo, ale dlatego by pokazać że może.

.

Takie gadanie... Typowy hejcik ;). Znaczy jak ma kałacha to szpaner.

 

Zbierz do kupy, wszystkie moje wypowiedzi. Nie hejtuje AK. Natomiast jeśli nie widzisz gry marketingowej irivera. No cóż...

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nano 6g + Turbinki Monstera. Bez zadnego wzmaka. Podlaczylem Fiio E07K - szalu nie bylo zarowno z dokami jak i SL HD681 (chyba nie czuje tego hype'u na te produkty). Ewentualnie cos malego wspomagajacego, ale wracajc do zestawu. Stwierdzilem, ze wiecej nie ma juz sensu inwestowac w nano i doki, bo roznice miedzy teoretycznie kilka klas lepszymi sluchawkami sa subtelne.

 

Teraz skupie sie raczej na porzadnym (na prawde porzadnym) stacjonarnym sprzecie. W portable raczej duzo wiecej juz nie bede inwestowal.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dziś dogoniony króliczek:

Fiio x5 - FCL by Fatso - Beyerdynamic dt990pro

Jakby to tylko nie przeszkadzało rodzinie to byłoby cudownie :)

To już nie będziesz złapał następnego za ogon. Ja też bym chętnie złapał dt990pro, gdyby tylko tak max 550zł kosztował ten królik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dogoniony króliczek:

 

Fiio x5 - FCL by Fatso - Beyerdynamic dt990pro

 

Jakby to tylko nie przeszkadzało rodzinie to byłoby cudownie :)

O, zaintrygowałeś mnie ... Czyli do Twojego króliczka brakuje mi tylko Beyerów.

 

Pytania dwa :

 

1. Czy słuchałeś też może DT 150 ?

 

2. Dasz kilka słów o króliczkowym połączeniu ? Konkretnie o 990-kach w nim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze się dobrze nie rozpędziłem w pościgu i już go mam! :) K551 - nawet z jackiem wciśniętym w kartofel/cytrynę serwują mi eargasm za eargasmem! Jak potrzebuję łupnięcia to SL 668B z FIIO E07.

Jak dobrze być głuchym :) - czas na zmianę hobby (no może jeszcze pobawię się aune T1, bo chodzi mi po głowie od dłuższego czasu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ewentualną sprzedażą T1 nie będzie problemu. Zawsze możesz napisać do audeosa czy nie daliby Ci więcej czasu na przetestowanie z ewentualną możliwością zwrotu jak się nie spodoba.

 

Ja znalazłem króliczka w kabelku posrebrzanym do hd565. Wreszcie wszystko mi w tych słuchawkach pasuje :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZenekHajzer nie ciesz się przedwcześnie, to zadowolenie często mija, niektórym po tygodniach, innym po miesiącach czy latach. A potem dochodzi ciekawość, nuda i sentyment do poszukiwań i zaczynasz od nowa. :D

Jako fanboj AKG myślę jeszcze o otwartych/półotwartych, ale to raczej z próżności i tego że założyłem że wydam woęcej na sprzęt(myślałem że przerzucę 3/4 pary porządnych słuchawek zanim zbliżę się do WOW). Ale teraz to już myślę o tym bez entuzjazmu, bo mam co chciałem i dokupienie rozważam a nie uznaję za pewnik.

ZenekHajzer nie ciesz się przedwcześnie, to zadowolenie często mija, niektórym po tygodniach, innym po miesiącach czy latach. A potem dochodzi ciekawość, nuda i sentyment do poszukiwań i zaczynasz od nowa. :D

Jako fanboj AKG myślę jeszcze o otwartych/półotwartych, ale to raczej z próżności i tego że założyłem że wydam woęcej na sprzęt(myślałem że przerzucę 3/4 pary porządnych słuchawek zanim zbliżę się do WOW). Ale teraz to już myślę o tym bez entuzjazmu, bo mam co chciałem i dokupienie rozważam a nie uznaję za pewnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niepodziewanie króliczek sam wpadł mi w ręce, a jest nim Magic Rapture^^.... przy okazji wyczyścił mi portfel.

Następny króliczek... słuchawki do tego :D, bo do superlux 668b to overkill.

 

Zobaczy się co potrafi, gdy przyjdzie w czwartek od Manuelvetro, z wypożyczonymi philipsami do wstępnego przetestowania. ^_^

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, bo wszędzie daleko, ale czytałem :D

 

Miałem do wydania max. 2500, a skoro trafiła się taka okazja, która jest raz w roku to kupiłem^^, a pomyśleć że rozważałem fiio x5/e18...

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności