Skocz do zawartości

Iriver Astell&Kern AK240


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsi w Europie AK240 posłuchają uczestnicy targów w Hamburgu 1-2 lutego na Norddeutsche Hifi-Tage 2014.<br /> <br />http://www.hifi-studio-bramfeld.de/austeller.html<br /> <br />Mam nadzieję, że poznamy europejską cenę...

<br /><br />Czyli wychodzi na to, że będę pierwszy na mp3store, który go sobie posłucha. :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie 9 i nie. ;) Chociaż przy tej cenie to co takiemu kupującemu robi za różnicę 999 zł.

No np. limit kredytowy pozwala na wydanie tylko 9 tys. a nie prawie 10 tys. zł :) i wtedy jest mieć albo czekać na odnowienie limitu do kolejnego miesiąca :)

Edytowane przez Krismarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale player ma grac a nie wygladac;) no ale fakt za 9 kola to mogliby go zlotem czy brylantami opsypac;)

 

A to już staniał? Bo myślałem, że szacowana cena to 10000 bez złotetwki. ;)

 

Nie no, 9 999 zł to dalej 9 tys. zł a nie 10 tys. zł :)

 

 

Oj nie nie, to nie jest 9 tys. choćbyś nawet nie wiem jak próbował zaokrąglać. :) Swoją drogą jak to fajnie, że nie 9999,99,- radosny nabywca jest bogatszy o takiego banana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się korzystna recenzja, korzystna cena :P

żadna recenzja nie jest potrzebna dla sprzętu w takiej cenie.

AK ma swój poziom i markę i nie wypuści grajka słabszego od AK120 za 2 razy tyle - proste.

Ktoś ma kupić i wydać tyle pieniędzy nie będzie się sugerował żadną recenzją.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę - sporo ludzi kupi AK240 nie dlatego, bo faktycznie będzie grał dobrze albo zachwycająco tylko dlatego bo jest najdroższy, a na "logikę" jak najdroższy to i musi być najlepszy ;)

No toż była cała dyskusja wcześniej że przecież tak nie jest i że najczęściej Ci co kupują najdroższe sprzęty kierują sie jakością a nie szpanem etc. Nie otwierajcie znowu puszki pandory :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Popieram przedmówcę - sporo ludzi kupi AK240 nie dlatego, bo faktycznie będzie grał dobrze albo zachwycająco tylko dlatego bo jest najdroższy, a na "logikę" jak najdroższy to i musi być najlepszy ;)

No toż była cała dyskusja wcześniej że przecież tak nie jest i że najczęściej Ci co kupują najdroższe sprzęty kierują sie jakością a nie szpanem etc. Nie otwierajcie znowu puszki pandory :)

 

Dobra przepraszam, nie byłem do końca na bieżąco w wątku :P Moja wypowiedź nie istnieje, nie dajcie się sprowokować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znaczy się korzystna recenzja, korzystna cena :P

Piszesz, jakbyś mnie nie znał...

 

Jak będzie dobry sprzęt to i recenzja będzie dobra. Jak sprzęt kupa to ja bardzo lubię wyzwania :)

 

Nosz... to już pożartować nie można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności