Skocz do zawartości

Iriver Astell&Kern AK240


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście jeżeli ma się jakieś duże upusty etc. (np. z racji recenzji) (dla jasności - to nie jest zarzut tylko przykład) to jasne że potem albo się odsprzedaje z zyskiem albo nic się nie traci. Natomiast, moje doświadczenie jest takie, że przeciętna strata przy odsprzedaży sprzętu, który się sobie kupiło po regularnej cenie, to tak ze 30-35%. Więc o inwestycji tu nie ma mowy. W przypadku zaś customów strata jest jeszcze większa.

Bo Ty piszesz o kupowaniu nowych. A ja do nowych nie namawiam. Ja namawiam, żeby kupować z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System

Windows XP, Windows 7,8 (32/64bit)

 

MAC OS X 10.6.5. and up

 

 

A gdzie Linux?

Czemu nie ma info że to Android ?

Czy bateria nie będzie wąskim gardłem ?

Gdzie raty ;)


napisanie 10000 zł. a nie przykładowo 9 990 zł mówi wszystko :)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy dzwoni i pyta ile ugryzie z tego. Raty sa.

napiszcie jak sprzedacie za 10 k

Nic tam grajek, ale ten pokrowiec z włoskiej skóry musi być mistrzostwem świata

Dajcie zdjęcia

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A firemki,biznesmeni zawsze mają łatwiej.. Leasing, drogie fury, telefony z wysokiej półki za zeta, wszystko wrzucają w koszty a my potem za to płacimy w cenie produktu, usługi. Tak to już jest.

 

No nie tak do końca to jest.... AK240 w leasing nie wezmę jak mam powiedzmy sklep spożywczy. Vat odliczany też jest tylko od kosztów działalności, a nie od wszystkich wydatków codziennych. Poza tym mając firmę ponosisz inne koszty, których nie ponoszą zatrudnieni na umowę. Wszystko Lordzie ma + i - ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nigdy nie traktowałem zakupu sprzętu jako wydatek. Dla mnie to zawsze bylo lokowanie kapitału w innym niż skarpeta miejscu.

 

To już giełda ma większą przewidywalnosc niż sprzęt audio w temacie lokaty kapitału - chyba ze pisząc o lokacie masz na myśli nieprzejadanie. Poza tym w takiej sytuacji nie wiem czemu mówisz o oplacalnosci/właściwe cenie jest cena która płacisz jest inna niż ta która płaci większość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa kasa kasa... Wiecie jak to jest. Każdy ma swoje podejście. Jeden wyda na firanki 40 tys. (znam przypadek), drugi 10 tys. na grajka. Ja tam nikomu w skarpete nie zaglądam i oczekuje tego samego. <br />A co do opłacalności, to czy użytkownicy Nissana GT nazywają posiadaczy Ferrari pedałami bo tym pierwszym wydaje się, że ci drudzy przepłacają?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa kasa kasa... Wiecie jak to jest. Każdy ma swoje podejście. Jeden wyda na firanki 40 tys. (znam przypadek), drugi 10 tys. na grajka. Ja tam nikomu w skarpete nie zaglądam i oczekuje tego samego.

A co do opłacalności, to czy użytkownicy Nissana GT nazywają posiadaczy Ferrari pedałami bo tym pierwszym wydaje się, że ci drudzy przepłacają?

 

Nie wiem - nie znam właścicieli Nissanow GT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Roland zaczął właściwie te rozważania w temacie o AK240, a nikt z rozmówców nawet nie miał w ręku tego sprzętu. A co jak się okaże, że gra 2x lepiej od 120 i jest wart 10k? <br />Sami widzicie jak na nas działają takie rzeczy. Samo info o nowym AK rozpaliło forum do czerwoności, doszliśmy nawet do tego, jak lepiej lokować kapitał. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozumiesz 2 razy lepiej? :) Czy gra 100 razy lepiej od takiego clipa, 10 razy lepiej od sony X, cowona J3. Nawet określenie "klasa wyżej" to tylko umowna, nieprecyzyjna ocena. Referencję się ma słuchając czegoś na żywo, do tego teoretycznie się dąży. To czy ktoś lubi dźwięk podkolorowany, jakoś zniekształcony to już inna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Jak ktoś posłucha 240 i stwierdzi że dla niego gra to 2x lepiej od 120, 10 x lepiej od DX50, X3 itd., i będzie go stać, albo nie, i będzie chciał go mieć to kupi. I tyle. Po co to: ja bym nie kupił, ja bym nie dał tyle. A jak by jeden lub drugi Kolega tak np. 6 w totka trafił, to co, nie kupiłby? <br />:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by jeden lub drugi Kolega tak np. 6 w totka trafił, to co, nie kupiłby? <br />:-

Pewnie, że by kupił ale to byłby zakup w stylu: wchodzi Pan/Pani do sklepu i mówi "dawać mi najdroższe bo mam kupę hajsu i mogę". Ten zakup nie miałby nic wspólnego z tym że to gra najlepiej, że ten Pan/Pani słyszy ogromną różnicą od innego 10 razy tańszego playera. I o tym jest cała dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności