Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu się zdecydowałem na polecany już tutaj kilkukrotnie serial Utopia

http://www.filmweb.pl/serial/Utopia-2013-663388

http://www.imdb.com/title/tt2384811/?ref_=fn_tt_tt_1

 

Oczywiście zdecydowanie nie żałuję poświęconego czasu, taką produkcję to można oglądać.

A tak swoją drogą. Ostatnio zauważyłem, że od kilku lat coraz mniej filmów oglądam, zdecydowanie preferując seriale :)

Edytowane przez redflow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie oglądam :

- Chicago PD - policyjny

- Rookie Blue - policyjny, już 6 sezon

- Quantico - młodzi ludzie w Akademii FBI

- into The Badlands - futurystyczny, z walkami na miecze

 

Pojawił się jeden odcinek Archiwum X (nowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie:

- Ash vs Evil Dead (bo dobrze się pośmiać)

- Galavant (i jeszcze więcej śmiechu)

- The Big Bang Theory (jak wyżej)

- Dragon Ball Super (sentymentalnie)

- Supergirl (w sumie nędza)

 

Do nadrobienia:

- Into The Badlands

- Under The Dome sezon 2

- Extant sezon 2

- Dark Matter

- Continuum sezon 4

- The Expanse

 

Czekam na nowości:

- The Shannara Chronicles (dziś premiera)

 

Czekam na kontynuacje:

- Daredevil

- The Flash

- Arrow

- The Walking Dead

 

Na pewno wrócę po raz kolejny:

- Po Tamtej Stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim The Knick, skończyłem niedawno 2 sezon i serial jest bardzo dobry. To, co Owen robi w tym serialu, to majstersztyk, muzyka C.Martineza dopełnia niepowtarzalny klimat tego serialu. Swoją drogą ciekawe czy powstanie 3 sezon, chodzą pogłoski, że serial miał zbyt małą oglądalność niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim The Knick, skończyłem niedawno 2 sezon i serial jest bardzo dobry. To, co Owen robi w tym serialu, to majstersztyk, muzyka C.Martineza dopełnia niepowtarzalny klimat tego serialu. Swoją drogą ciekawe czy powstanie 3 sezon, chodzą pogłoski, że serial miał zbyt małą oglądalność niestety.

 

Właśnie wczoraj skończyłem drugi sezon i jak dla mnie to oni zakończyli ten serial ;) Praktycznie wszystkie wątki zostały domknięte i oczywiście dało by się to kontynuować ale trzeba by zrobić sporo zmian w obsadzie.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polecam wszystkim The Knick, skończyłem niedawno 2 sezon i serial jest bardzo dobry. To, co Owen robi w tym serialu, to majstersztyk, muzyka C.Martineza dopełnia niepowtarzalny klimat tego serialu. Swoją drogą ciekawe czy powstanie 3 sezon, chodzą pogłoski, że serial miał zbyt małą oglądalność niestety.

 

Właśnie wczoraj skończyłem drugi sezon i jak dla mnie to oni zakończyli ten serial ;) Praktycznie wszystkie wątki zostały domknięte i oczywiście dało by się to kontynuować ale trzeba by zrobić sporo zmian w obsadzie.

 

Moim zdaniem bardzo dobre zakończenie, choć kilka wątków prosi się jeszcze o wyjaśnienie, ale to drobne szczegóły. Serial zakończony w bardzo dobrym momencie, jednak szkoda że tak szybko. Niemniej jednak jeśli twórcy nie mają już pomysłów, to bardzo dobra decyzja, niż kontynuowanie na siłę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy są tutaj fani "Rodziny Soprano", bo jakoś nigdy nie widziałem wcześniej tego serialu a w sumie ma już status kultowego. Ale obejrzałem 3 odcinki jak na razie i jakoś nie czuje chemii. Obejrzę jeszcze kilka i zobaczę czy warto oglądać dalej. Nie wiem, może to przez to, że nie nigdy nie lubiłem "Ojca Chrzestnego" i tej tematyki włoskiej mafii. A być może to przesyt i trzeba odpocząć od seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są tutaj fani "Rodziny Soprano", bo jakoś nigdy nie widziałem wcześniej tego serialu a w sumie ma już status kultowego. Ale obejrzałem 3 odcinki jak na razie i jakoś nie czuje chemii. Obejrzę jeszcze kilka i zobaczę czy warto oglądać dalej. Nie wiem, może to przez to, że nie nigdy nie lubiłem "Ojca Chrzestnego" i tej tematyki włoskiej mafii. A być może to przesyt i trzeba odpocząć od seriali.

Pierwsze odcinki slabe dopiero od polowy pierwszego sezonu cos sie dzieje a potem kazdy kolejny sezon coraz lepiej aczkolwiek jesli nie lubisz tematow mafijnych to po co sie zmuszac? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy było ale jestem świeżo po Flesh and Bone. Serial HBO o baletnicach. Napaliłem się straszliwie, bo uwielbiam Czarnego Łabędzia Aronofsky'ego. Niestety zupełnie inny klimat ale też całkiem niezły. Serial się ogląda dość dobrze, momentami miałem ciarki na plecach i czułem jakbym to ja wychodził na scenę :) Oczywiście chamski prowadzący, rywalizacja między baletnicami czyli standard.

Oceniam na 7 z minusem/10. Myślę, że warto.

 

Teraz zasiadłem do polskiego Paradoks z Lindą. Zobaczymy co to będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Lucifer".

 

I nie, nie oczekujcie czegoś na poziomie "House'a" lub "Gry o Tron". Nie. Pamiętacie taki serial "Gliniarz i prokurator"? To tutaj mamy "Diabeł i policjantka". Znudzony swoim Piekłem Diabeł postanawiający zejść na ziemię. I umiejący wyciągać z ludzi najskrytsze pragnienia. Plus policjantka (pani detektyw ;) ).

 

I naprawdę fajnie się to ogląda. A czasami jest ubaw po pachy. Taka mała zajawka:

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst

http://www.imdb.com/title/tt4299972/?ref_=nv_sr_1

http://www.filmweb.pl/serial/Przekl%C4%99ty%3A+%C5%BBycie+i+%C5%9Bmierci+Roberta+Dursta-2015-737090

 

Making a Murderer

http://www.imdb.com/title/tt5189670/?ref_=tt_rec_tt

http://www.filmweb.pl/serial/Making+a+Murderer-2015-752805

 

Pierwszy obejrzałem (z polecenia znajomego) najpierw, a potem, na fali wrażeń po projekcji, poszukałem coś o podobnej tematyce... i wciąż decyduję, który zrobił na mnie większe wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja właśnie skończyłem oglądać 1 sezon "Second Chance" i przyznaję, że strasznie mi się spodobał :D Ogromny potencjał na co najmniej drugi sezon, chociaż trochę boli, że stacja obcięła ilość odcinków w 1 sezonie, przez co tempo akcji było nieco za wysokie. Zajefajny plot, gdzie jest masa wątków pobocznych do konkretnego rozwinięcia, jak chociażby chemia między głównymi bohaterami, między którymi IMO skrzy niesamowicie. W sumie to dawno nie widziałem takiej chemii między parą serialową. Aż chce się oglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności