Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie kończę lekturę. Będzie uczta! Gdzie to leci?

 

http://www.amazon.co.uk/The-New-World/dp/B00RWYOWEM

 

A tutaj info:

 

http://www.filmweb.pl/serial/The+Man+in+the+High+Castle-2015-724735

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem w ostatnim czasie pierwszy sezon Mr Robot. Jeden z nielicznych seriali z tego roku, który oglądałem z zaciekawieniem. Sądzę, że jest bynajmniej wart zapoznania się z nim, obejrzenia choć jednego odcinka. Od siebie polecam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem w ostatnim czasie pierwszy sezon Mr Robot. Jeden z nielicznych seriali z tego roku, który oglądałem z zaciekawieniem. Sądzę, że jest bynajmniej wart zapoznania się z nim, obejrzenia choć jednego odcinka. Od siebie polecam. ;)

Nie rozumiem Twojego posta. Piszesz ze nie jest wart zapoznania a na koncu polecasz?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, bynajmniej to nie to samo, co przynajmniej. Tym razem autokorekta w telefonie mnie zawiodła. Być może dawniej zdarzało mi się popełniać ten błąd. :)

Dziękuję za zwrócenie uwagi.

 

Odnośnie serialu, miałem na myśli to, że warto obejrzeć odcinek pilotażowy, aby się z nim zapoznać. Nie każdemu może przypaść do gustu, ale sądzę, że warto jest dać mu szansę. Mnie się spodobał i prawdopodobnie w przyszłości obejrzę też drugi sezon. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessica Jones, jak nie lubię adaptacji komiksów, to ta jest całkiem całkiem

 

i piosenka tytułowa:

 

Sprawdź, sobie Daredevila też od Netflixa. Ja lubię adaptacje komiksów, pod warunkiem, że są dobre. A patrząc po zwiastunie Jessica Jones to będzie w stylu Daredevila właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, rzadko się zdarza. I obsada znowu świetna, Lou przypomina mi bardziej zdystanowanego i ciętego w słowie Toma Hardego. :) dobry jest skubany. I Betty taka piękna nawet w tej paskudnej fryzurze i jeszcze gorszych ciuchach, szkoda dziołchy. No i Fat Matt Damon - mistrz.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Sry, ze tak od razu z pytaniem, ale za dużo tego, zeby czytac wszystko.
Co teraz polecacie zaczac ogladac?
Oglądam, albo jestem już po:

  • House of Cards
  • True Detective
  • The Wire
  • Suits (skończyłem, po 4 sezonie bo nie dało się już oglądać)
  • Sons od Anarchy
  • Ballers
  • Breaking Bad
  • Hannibal (3 sezon już nie dla mnie)
  • Homeland

Z tego co wycztałem na ostatnich stronach polecacie

  • Fargo
  • Człowieka z wysokiego zamku
Edytowane przez Roni11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem "Człowieka z wysokiego zamku". Świetny serial, chociaż nie można go nazwać ekranizacją, raczej luźną adaptacją. W wersji książkowej mieliśmy książkę "Utyje szarańcza" w książce, tutaj mamy film w filmie ale można to potraktować jako naturalne następstwo zmiany medium. Mógłbym przyczepić się do zakończenia bo dla mnie jest takie nieco nijakie, bez stawiania kropki nad i ale może to i lepiej. Ponad to Rufus Sewell jako Obergruppenfurer John Smith robi tu kawał dobrej roboty, aktorstwo najwyższej próby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności