Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Na Gearbest dwudniowa promocja słuchawkowa:

http://www.gearbest.com/promotion-brands-headphones-special-715.html

 

Choćby takie NuForce NE-800M można kupić za mniej niż połowę polskiej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego sprzedającego to radzę uważać. Jak jestem na Kaszubach to często jeżdżę do Lęborka i zajrzałem do ich sklepu. Sprzęty wyglądają masakrycznie. Te które są sprawne są wyciągane z góry złomu i sprzedawane. Na sprzęty stacjonarne mają ceny z kosmosu. Pamiętam też że trochę mnie skręciło, jak mówili o tym jak naprawiają sprzęt w serwisie, ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło. Oczywiście potem sprzęty idą na sprzedaż jako w pełni sprawne ;) , a że chcą na tym zarobić to siedzi tam pewnie jakaś najtańsza chińszczyzna. Co do ipoda to raczej elementów na pcb nie wymieniali, ewentualnie tylko aku ;) , ale co do sprzętów stacjonarnych od nich to byłbym ostrożny.

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się poprawili, nie wiedziałem, że morele ma taki burdel

 

Burdel mają straszny. Chociaż teraz już mniejszy. Kiedyś kupowałem dyski do firmy (pod NAS) i redy były w takiej cenie, że kupiłem kilka sztuk. Oczywiście dostałem stosowny telefon, że to nie przejdzie, a na mail wysłali mi jakieś podstawy prawne żebym się nie kłócił. Także tak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

już się poprawili, nie wiedziałem, że morele ma taki burdel

 

Burdel mają straszny. Chociaż teraz już mniejszy. Kiedyś kupowałem dyski do firmy (pod NAS) i redy były w takiej cenie, że kupiłem kilka sztuk. Oczywiście dostałem stosowny telefon, że to nie przejdzie, a na mail wysłali mi jakieś podstawy prawne żebym się nie kłócił. Także tak ...

 

Ja się parę razy zdrowo kłóciłem, a na maila odpisał im rzecznik do spraw konsumenta. Towaru nie dostałem, ale po 4 takich imprezach jak napisałem z zapytaniem czy dostanę w końcu jakąś ciekawą ofertę to dostałem jakieś 20% zniżki i ostatecznie wyszło jakieś 3kPLN do zapłaty ;)

 

Ale z ich promocjami to czasem ciężko dojść pomyłka czy celowe czy celowe robienie w bambuko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

już się poprawili, nie wiedziałem, że morele ma taki burdel

 

Burdel mają straszny. Chociaż teraz już mniejszy. Kiedyś kupowałem dyski do firmy (pod NAS) i redy były w takiej cenie, że kupiłem kilka sztuk. Oczywiście dostałem stosowny telefon, że to nie przejdzie, a na mail wysłali mi jakieś podstawy prawne żebym się nie kłócił. Także tak ...

 

Ja się parę razy zdrowo kłóciłem, a na maila odpisał im rzecznik do spraw konsumenta. Towaru nie dostałem, ale po 4 takich imprezach jak napisałem z zapytaniem czy dostanę w końcu jakąś ciekawą ofertę to dostałem jakieś 20% zniżki i ostatecznie wyszło jakieś 3kPLN do zapłaty ;)

 

Ale z ich promocjami to czasem ciężko dojść pomyłka czy celowe czy celowe robienie w bambuko.

 

Co do ostatniego to tam tak jest rzeczywiście. To jest śmieszne, straszne i masakryczne żeby tak duży (przecież jeden z największych w Polsce) robił taki syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONY MDR-V7 za 519 KT + przesyłka. Co prawda pady do wymiany, ale gdy się założy te, które znalazłem na Ebay'u to na serio wymiatają. Moim zdaniem słuchawki warte uwagi. Dobre jest, że V7 to model, który nie był podrabiany, więc nie ma ryzyka, że się natniemy na jakiegoś fejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/wzmacniacz-sluchawkowy-fcl-ii-jak-bcl-lehmann-i6310003022.html

 

FCL chyba w najnowszej wersji, w idealnym stanie za 650zł. Nic tylko brać :)

 

FCL, a właściwie FCL II ;) więc tym bardziej fajna cena.Miałem takiego. Zastąpił go SWS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fidelio X1 520zł KT
http://allegro.pl/philips-x1-fidelio-sluchawki-nauszne-i6305941527.html#thumb/1

Może są bardziej nastawione na fun niż audiofilię, ale wolałbym je bardziej od hd650, ciepłe, ale szlachetne brzmienie. Sam bym kupił, ale nie chcę by walczyły o moją uwagę przy innych fidelio. ;)

 

@down #Perul Kuszące, baardzo. Jednak pewna moralna granica mnie powstrzymuje dodatkowo czekam na somici. :P Jakbym nie miał X2 to już by ich na allegro nie było. ;) A tak to ktoś jeszcze pocieszy się dźwiękiem fidelio. W sensie ciepła i muzykalności to X1 może są nawet lepsze od X2. Mają klimat. Dodać im takiego GO :P a może nawet DFred i już będą czarować. Jak ktoś już ma swój zestaw, to jako drugie relaksujące i klimatyczne słuchawki też się nadają.

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stax 404LE 2599 KT

http://allegro.pl/stax-404-le-i6325697393.html

 

Mój przenikliwy umysł dopasował sprzedającego do naszego @aallena ;) Jeśli to prawda, to miałem okazję widzieć ten egzemplarz w piątek - jest w świetnym stanie, gra wspaniale - szczegółowe, ale nasycone brzmienie - scena w połowie drogi między Lambda Pro, a 007. Niech ktoś je kupi i mnie wyleczy ;)

Edytowane przez hechlok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fidelio X1 520zł KT

http://allegro.pl/philips-x1-fidelio-sluchawki-nauszne-i6305941527.html#thumb/1

 

Może są bardziej nastawione na fun niż audiofilię, ale wolałbym je bardziej od hd650, ciepłe, ale szlachetne brzmienie. Sam bym kupił, ale nie chcę by walczyły o moją uwagę przy innych fidelio. ;)

W tej cenie imo nie do pobicia, sporo zyskują na mocniejszym i średnicowo-jaśniejszym torze. Jedne z niewielu otwartych słuchawek w których dobrze słychać bas w "Solar Sailer".

@MrB może kupisz , chętnie bym porównanie z X2 przeczytał ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

fidelio X1 520zł KT

http://allegro.pl/philips-x1-fidelio-sluchawki-nauszne-i6305941527.html#thumb/1

 

Może są bardziej nastawione na fun niż audiofilię, ale wolałbym je bardziej od hd650, ciepłe, ale szlachetne brzmienie. Sam bym kupił, ale nie chcę by walczyły o moją uwagę przy innych fidelio. ;)

W tej cenie imo nie do pobicia, sporo zyskują na mocniejszym i średnicowo-jaśniejszym torze. Jedne z niewielu otwartych słuchawek w których dobrze słychać bas w "Solar Sailer".

@MrB może kupisz , chętnie bym porównanie z X2 przeczytał ;) .

Stare shp8900 też sobie radzą z tym utworem (kosztowały 200 zł)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności