Skocz do zawartości

Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Miłosz wyczarował mi kolejną wersję iModa (wewnętrzny) ! Szybko, sprawnie i starannie ! Polecam Kolegę Miłosza ("Fatso") jako Sprzedawcę, Kupca i Producenta oraz po prostu dobrego Kolegę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nigdy, ale to nigdy nie umawiajcie się na kawę, zimne napoje tudzież odsłuchy u Fatso. Polecam środek lasu, conajmniej 10km od najbliższego bankomatu :D

Fatso prezentuje bardzo niebezpieczną w obejściu mieszaninę dogłębnej wiedzy popartej praktyką oraz umiejętnościami zakrawającymi o sugestję podprogową. Wpadłem dzisiaj na odsłuch i w pewnym momencie ocknąłem się przy komputerze potwierdzając przelew za Westony 4R :woot:

 

To już kolejny interes z Miłoszem i kolejny wzorcowy, polecam !!!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę napisać... Słucham właśnie muzyki na sprzęcie wykonanym przez Miłosza (amp, dac + rekabling słuchawek) i cieszę się, że dokonałem właściwego zakupu. W głowie się nie mieści, że otrzymałem tak wiele, za tak niewiele. Anioł, nie człowiek! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wrażenia z zakupu FCL by Fatso.

Jakbym miał w skrócie ująć napotkane wrażenia, po dość krótkim odsłuchu z podłączonego FCL’a z Ultrasone Pro 900. Średnica się przybliżyła, jest szerzej czy znacznie trudno mi powiedzieć, wokal wyszedł przed wszystkie instrumenty. Jest mocny, dobitny ale przyjemny. Szczególnie wokale damskie bardziej spodobały mi się. Na pewno jest równo na całości, dlatego wzmacniacza te ultrasone to tak naprawdę pchełki w napędzeniu. Kwestia basu ciężko mi się przyzwyczaić bo wcześniej schodził niżej – może był lekko zmulony wybudzeniem :D, teraz jest bardziej punktowy, kiedy trzeba potrafi zejść nisko i szybko ruszyć z kolejną stopą. Wysokie tony są tj złagodzone w końcu mogę posłuchać RHCP i NIRVANY. FCL ocieplił ultrasone, złagodził, dał powera. Ale wszystko zależy od muzyki jeśli chodzi o spotify to jedynie 320kb/s czyli zakup Premium, przy 160kb/s jest ostro, zbyt wszystkie pasma nachodzą na siebie. FLACZKI tak, CD, realizacje w 24bitach – to jest najlepsze połączenie. Jest jeszcze bardziej uczulony na złe realizacje. Nie nazwę tak jak Mikołaj kreowanego 3d, jednak czasami odczuwam wrażenie szczególnie przy muzyce live, że tak jest. Holografia - tutaj zostawiłbym to bez zmian, mocniejsze w odsłuchu są struny ale co ciekawe nie zabijają :D jednak są wyraźne. To już poprawiłem eq. Na pewno nie jest to na 6, ale myślę, że DAC coś zaradzi i pomoże. Czy są to słuchawki na lata hmm trudno mi powiedzieć, bo lubię otwartość większą przestrzeń przyzwyczajenia z akg jednak mimo, że są one zamknięte dobrze sobie radzą w budowaniu przestrzeni. W skrócie jestem zadowolony i szczęśliwy z posiadania takiego a nie innego wzmacniacza. Nie zawiodłem się, jestem blisko zapewnienia jak najlepszego toru dla tych słuchawek.

 

Dziękuję Miłosz :)

Edytowane przez grimreaper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności