Skocz do zawartości

Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Fatso to potrafi?

 

Jeśli chodzi o iPody to Fatso wszystko potrafi :D mój Video jest tego przykładem.

A czarny clickwheel jest kozacki, zwłaszcza z Contour Showcase (tym etui)!

 

Ogólnie, mój Video to teraz niezłe combo: przód i ekran od 5gen, tył, hold i gniazdo od Classica 120GB, a płyta główna od 5.5gen.

No i w środku siedzi 32GB Kingston CF :D

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolejny raz miałem przyjemność wymienić gotówkę na akcesoria audio. Tym razem świetny kabel dla Hifimanów, wykonany w rekordowym czasie i z laserową precyzją oraz welurowe pady do wyżej wymienionych. Dziękuję :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu miałem różne problemy z moim Klonem.

Zachęcony pozytywnymi opiniami o tym userze i jego wyczynach w tej dziedzinie poprosiłem go o pomoc w tej kwestii.

Oczywiście nie odmówił, wręcz przeciwnie. Sprawdził mi Klona, zaproponował najlepsze rozwiązanie techniczne i finansowe.

Po czym zamówił mi wszystkie części a Klona odesłał do mnie żebym mógł nadal słuchać.

Kiedy wszystko co potrzebne do złożenia nowej płytki przyjechało do niego wysłałem Klona po raz drugi.

I teraz wszystko potoczyło się bardzo szybko, po kilku dniach miałem starego/nowego Klona w domu.

Muszę nadmienić że nie wziął złamanego grosza za odsyłanie dwukrotnie Klona do mnie, za co bardzo mu dziękuję. :)

Całość tej operacji też nie nadszarpnęła bardzo mojego budżetu i tu specjalne podziękowania. :wub:

 

Co do jakości wykonanej przez niego pracy to powiem tak że muszę najpierw walnąć skruchę.

Wycofuję wszystko to co złego napisałem kiedykolwiek na tym forum o opa 2228p, zaaplikowanym w Klonie.

Jest to kolejna rewizja tego wzmacniacza i zdecydowanie najlepsza, ostateczna. To co doświadczam od kilku dni przerosło moje oczekiwania.

Jakość dźwięku w 300% mnie satysfakcjonuje, tak jak z resztą techniczne wykonanie. Nie mam do czego się przyczepić chociaż usilnie bym się starał.

Mistrzostwo Świta to mało powiedziane, sześć gwiazdek na pięć możliwych. :win: :win: :win: :win: :win: :win:

 

Mógłby dalej pisać takie uchy i achy, ale teraz moje Cal grają dokładnie tak jak opisywał johnys w

http://forum.mp3store.pl/topic/74416-lovely-cube-chiski-klon-czarnej-kostki-liniowej/

 

Wielkie dzięki Fatso za wszystko. Jak dobrze że Cię mamy na tym forum.

I teraz to ja jestem najszczęśliwszym userem tego forum.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u Fatsa E09K. Świetny kontakt, piknie wytłumaczył mi wszystko co jak będzie grać. Dostałem super gratis w postaci kabla USB :) Szybka wysyłka kurierem. Oby więcej takich ludzi, polecam! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wzmacniacz FCL i sobie słucham z odtwarzaczem CD na HD650 i słyszę rzeczy, o których nie miałem pojęcia, że są na moich ulubionych płytach. Wreszcie można śledzić poszczególne instrumenty, ich wybrzmiewanie, śledzić niuanse i smaczki a przy tym nie czuć żadnej ostrości. Co dla mnie jest istotne nie wydałem fortuny aby tego doświadczyć.

Dzięki Fasto.

Jeszcze takiego DACa mi trzeba i może odetchnę od tego szaleństwa i zacznę w końcu słuchać muzyki :) .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój FCL system rozpapierlala, mój Fat DAC największych audioświrów powala, a moje fostexy tak grają, że kapcie z butów spadają, a nogi same się do tańca układają. Czyja to zasługa? Lista jest niedługa... Oczywiście jest w tym i praca moja, ale nade wszystko Miłoszu Twoja! Za co Ci wielce mistrzu dziękuję i dalszej równie owocnej współpracy oczekuję.

 

Tym wierszem się podpisuję ja, smok Jimmi z Wrocławia ;)

Edytowane przez Jimmi Dragon
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tym przypadku to ja się pobawiłem w handlowca i upchnąłem parę opków. A przyszłemu szczęśliwcowi co dostanie je obudowane robotą Fatso już mogę gratulować... i zazdrościć :)

Edytowane przez grubbby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem klona u Fatso . Jeden z lepszych moich zakupów - ogólnie - . Zwlekałem z komentarzem bo dopiero od niedawna mam czas na słuchanie , mało tego. coś mi nie grało z początku , zauważyłem że klon obcina scenę, stereofonie itp okazało się że klon jest ok a kupiłem słuchawki(Q701) z wadliwym adapterem jack 6,3 mm który działał ale w mono :) po wymianie wszystko wróciło do normy, róźnica pomiędzy o2 który miałem wcześniej a FCL jest kolosalna i tak jak ktoś pisał wcześniej klon klonowi nie równy, Fatso przez ostatnie miesiące tak go dopieścił że brzmieniowo nic tu nie brakuje !!!!!! , poza tym paczka zapakowana solidnie , bardzo dobry kontakt :) ... JEST RADOŚĆ :) dzęki Fatso

Edytowane przez maciekp711
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanabylem usluge rekablingu takstarow. Bardzo dobry i mily kontakt (zarowno na forum, jak i w realu:p). Poza tym udalo mu sie upchnac kabel od zelazka w minijacka amphenola - uklony w strone kunsztu:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem FCL-a do moich DT990 pro. Słuchałem tylko chwilkę, zapowiada się bardzo ciekawie.

Co mogę powiedzieć o sprzedawcy? Uczciwy, słowny, niezwykle pomocny i cierpliwy do moich nieustannych pytań.

Zdecydowanie polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności