Skocz do zawartości

Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem SGS'a, miała być zamiana w rozliczeniu s:flo2, ale... nie wyszło - został u mnie :) Trochę się miotałem z tym tematem i tu plus za cierpliwość. fatso to bardzo optymistyczny, cierpliwy, pomocny, bezproblemowy, wyluzowany, zdecydowany, spokojny, opanowany, umiejący słuchać, dobrze odnajdujący się w konwersacji, nakierowany wprost na pozytywne transakcje, gotowy na wszelkie dostosowanie się do potrzeb bliźniego... człowiek :)) Czyli świetnie, świetnie i bardzo dobrze - moja najwyższa rekomendacja!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od Fatso kabelek jack-jack kątowy . Dobra cena, błyskawiczna transakcja. Polecam Fatso jako sprzedawcę i jako eksperta od sprzętu audio, słuchawek itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojechałem do Fatso z zamiarem skrócenia kabla w AKG K550. Wróciłem z trzema zrecablowanymi słuchawkami: K550, AH-D2000 i HD650, iModem i Objective O2 :woot:. Fatso zreanimował moje Denony, które zostały zmasakrowane przez jednego z tutejszych userów...przy próbie recablingu

 

Bardzo ciekawie spędzone 2 godzinki na rozmowie o sprzęcie, pracy i życiu... :D Zestaw: iMod Video + Objective O2 + HD650@Cordial - opad kopary ! Przestałem tęsknić za sprzedanym Colorfly C4 :) POLECAM interesy z Fatso!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzedałem Fatso Ray Samuels Amps "The Predator" DAC/AMP

Ze swojej strony jeszcze raz przepraszam za 3-dniowe opóźnienie z wysyłką, bowiem miałem problem ze zgraniem się z kurierem, który pojawiał się 3 dni z rzędu o innej porze niż się umawialiśmy. Ze strony Fatso wprost doskonale - wpłata błyskawiczna, kontakt rzetelny i miły! Polecam z całą stanowczością!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem FiiO E09K. Dogadaliśmy się co do ceny, dostałem gratis - wszystko szybko i sprawnie :) Dobry kontakt. Polecam! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso zmienił mi iPoda 30 w iPoda 80,dodał baterię, plecki - wszystko w korzystnej cenie i we wspaniałym wykonaniu ! Wielkie dzięki i polecam kontakty z Fatso - Super Kolega !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zakupy u Fatso to czysta przyjemność. Doradzał, pomagał, cierpliwie odpowiadał na kolejne pytania, generalnie świetny kontakt. Zrobił dla mnie iModa, kabelek LOD, a także pomógł w kupnie wzmacniacza u Chińczyka (brak dostępnego dla mnie kanału płatności). Jak dodać do tego gratis w postaci futerału na iModa oraz zgranie paru albumów Queen i Micheala Buble'a na kartę CF to aż chce się częściej na rzecz Fatso paru złotych zrzec. :) Błyskawiczna wysyłka kurierem, wszystko zapakowane solidnie, serdecznie polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zreanimował mojego klona przy okazji lekko go modując. Dostałem także E12 do spokojnego przetestowania przed ewentualnym zakupem. Szybko, sprawnie i uczciwie, ze świetnym kontaktem. Polecam z czystym sumieniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wykonanie iModa, a skończyłem z iModem i do kompletu modyfikowanym E12. Przy okazji miło pogawędziliśmy, z pewnością jeszcze nasze drogi się spotkają. Świetna robota, polecam interesy z Fatso :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja:

 

Szukałem kogoś kto zmodyfikuje mi mojego LC. Fatso nie był jedyna osobą do której pisałem, ale koniec końców zdecydowałem że to właśnie jemu wyślę swój wzmacniacz.

Decyzja okazała się znakomita.

 

Założenia były takie, żeby nie wymieniać wszystkiego lub prawie wszystkiego, no bo po co to robić? ;) Wiadomo że każdy kto grzebie w tych wzmakach ma swój własny sposób, Fatso znalazł złoty środek pomiędzy zadowoleniem klienta, a uszczupleniem jego portfela. Wiemy za co płacimy, co opłaca się wymienić, a co może zostać.

 

Ja nie chciałem wydawać na to majątku, a Miłosz nie szuka w tym interesu, tylko zadowolenia klientów. Mogę to potwierdzić.

O samych szczegółach modyfikacji nie będę się rozpisywał, ale efekty pracy Miłosza przerosły moje oczekiwania. Banan na twarzy gwarantowany.

 

Ten mod to jedno z niewielu moich "best buy". Chciałbym żeby każda zmiana w moim systemie tyle wnosiła.

 

Szczerze polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc kupiłem od sympatycznego kolegi Miłosza po raz kolejny towar użytkowy, tym razem w postaci wzmacniacza słuchawkowego FatCube Linear "Limited Edition - Patiomkin" ;) Towar ów został mi wysłany wcześniej na testy, po których to dopiero dokonałem przelewu bankowego, znaczy kota w worku nie kupowałem, cegły mi również nie przysłano ;)

 

Jak zawsze wszystko miło, sprawnie i w koleżeńskiej atmosferze. Polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od Miłosza iRivera H120 (20 GB). Fatso umożliwił mi odsłuch, poprawił design tego egzemplarza, wymienił baterię. Jestem bardzo zadowolony z tej transakcji i w ogóle ze znajomości z Kolegą Miłoszem ! Serdeczne pozdrowienia !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności