Skocz do zawartości

retter

Rekomendowane odpowiedzi

 

pochłonęły mnie TS671, chociaż już chyba jestem pewien, że to nie moje brzmienie.

nie są one alternatywą dla dokanałowych etów jako wokół uszne ?

 

 

Tzn, pisałem o PRO80 - TS671 mi odpowiadają.

 

Ale TS671 nie są wokółuszną alternatywą dla Etów. Nie są tak analityczne, są cieplejsze, ciemniejsze i masywniejsze w brzmieniu, bardziej nasycone i obfite, mniej bezpośrednie w scenie, nie tak kontrastowo odseparowane. Inaczej Ety ER4S przy nich są laboratoryjne, a TS671 są relaksujące-muzykalne. To w sumie przeciwieństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziu ale one sie zmieniają !!!!! fakt kabel tez swoje dokłada ale kurde

ale kurde one NIE wygodne O_o skracać pałąk bez wahania

 

mam dwie pary moje roczne bite 500h, i nowe 100h obie na tym samym kablu OOoogromna różnica, moje przyciemniały i efekt 3D i namacalności dźwięku 3x

 

aż żałuje że nie mam o2 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien, że to kwestia wygrzania a nie rozrzut produkcyjny/zmiany w nowszych egzemplarzach? Pamiętasz chyba jak z HD668b było.

 

Co do TS670 niekoniecznie będą bardziej basowe - zamknięta konstrukcja wycina sporo basu (chyba, że spore basreflexy są), niekoniecznie skórzane pady to nadgonią. Impakt pewnie będzie lepszy, ale ilościowo basu już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do testów obok TS671 PRO 80 i jeszcze HD 2000. PRO 80 już inne brzmienie, bardziej w stronę CAL, HP100, itp. TS671 są przy nich bardziej naturalne - PRO 80 brzmią bardziej syntetycznie, bas ciągnie w subbas, są lekko przyciemnione, góra złagodzona, ale niezbyt równa, niezła scena i jej głębia z czarnym tłem. Również bardzo ciekawe, tylko trochę małe - mam baniak średnich rozmiarów, a rozsuwam je na maks. Muszę się jeszcze lepiej wsłuchać w PRO 80, bo pochłonęły mnie TS671, chociaż już chyba jestem pewien, że to nie moje brzmienie.

 

Bardziej mnie teraz interesują TS670, ale to pewnie trzeba poczekać na opinię rettera :)

 

 

 

A HD2000 jak oceniasz? Mógłbyś je opisać?

Edytowane przez 1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam do testów obok TS671 PRO 80 i jeszcze HD 2000. PRO 80 już inne brzmienie, bardziej w stronę CAL, HP100, itp. TS671 są przy nich bardziej naturalne - PRO 80 brzmią bardziej syntetycznie, bas ciągnie w subbas, są lekko przyciemnione, góra złagodzona, ale niezbyt równa, niezła scena i jej głębia z czarnym tłem. Również bardzo ciekawe, tylko trochę małe - mam baniak średnich rozmiarów, a rozsuwam je na maks. Muszę się jeszcze lepiej wsłuchać w PRO 80, bo pochłonęły mnie TS671, chociaż już chyba jestem pewien, że to nie moje brzmienie.

 

Bardziej mnie teraz interesują TS670, ale to pewnie trzeba poczekać na opinię rettera :)

 

 

 

A HD2000 jak oceniasz? Mógłbyś je opisać?

 

 

Jeszcze się dobrze nie wsłuchałem - wiem tylko, że gorzej wykonane i słabsze materiały niż w TS671 i PRO 80. Najpierw muszę rozpracować do końca TS671, potem wezmę się za PRO 80, a HD 2000 na końcu - dam znać jak już coś będę wiedział na ich temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupujcie TS-671 Takstary! To jest kurde nie do wiary!

 

Nie mogłem się powstrzymać ;):)

 

Nie kupujcie więcej zostanie dla prawdziwych fanów 671, wszystkie moje moje moje skarby MOJE :) Tylko moje cała stodołę ich kupie tak na zapas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będę miał w końcu czas posłuchać tych TS-ów. Mam je już grubo ponad tydzień a słuchałem łącznie max 0,5h :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas nie robię "łeb w łeb" porównań, TS-671 grzeją się... ale też ich słucham. I daje mi to moc przyjemności i frajdy. Słucham też d7100 i też dają mi moc przyjemności i frajdy. Jeszcze większą. Mam przeczucie, łeb w łeb nie było przeca, że w mym subiektywnym parametrze, podobania się, lubienia, ukochania w nich muzyki słuchania ts671 wygrają z k701 i srh1440... W związku z tym będę łeb w łeb musiał dać im konkurenta w postaci d7100. Tu wiem, że wygra d7100, to jest dla mnie jasne. Ale czy w tym subiektywnym parametrze "moich ulubionych słuchawek do słuchani muzyki" też wygra d7100? Mam nadzieję!

A jeśli nie to d7100 do komisu - najtaniej na świecie. (Ja kupiłem w promocji gwiazdkowej w Londynie prawie 100 funciaków taniej niż teraz w av home direct i oddam bez zysku) Ale mam nadzieje, że qrwa nie oddam.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od dziś TS-671 rekabling ręki Maestro Fatso. Od razu, bez wygrzewania jeszcze wiem już jedno. To JEST liga k701/srh1440 - o tych piszę, bo te z otwartych mam

Cóż, minął tydzień, entuzjazm opadł, ale jedno pozostało.

 

To jest liga k701/srh1440.

 

I jest to chyba najlepsza rekomendacja.

P.s.

Śpiesznie to piszę, bo dziś recenzja Maciuxa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam od dziś TS-671 rekabling ręki Maestro Fatso. Od razu, bez wygrzewania jeszcze wiem już jedno. To JEST liga k701/srh1440 - o tych piszę, bo te z otwartych mam

Cóż, minął tydzień, entuzjazm opadł, ale jedno pozostało.

 

To jest liga k701/srh1440.

 

I jest to chyba najlepsza rekomendacja.

P.s.

Śpiesznie to piszę, bo dziś recenzja Maciuxa!

 

 

Chyba się nie wyrobię... Wczorajszy maraton spamerski mnie jakoś zmęczył :) No i właściwie test rettera i nasze posty temat wyczerpały. Zbiorę to do kupy i opiszę kilka torów. W poniedziałek będę miał też Q701 do porównania.

 

Świetnie reagują na źródło. Podłączone do M-DACa brzmią kilka klas wyżej, a prąd też lubią. Zazwyczaj nie lubię mówić o klasach w brzmieniu, bo to mocno umowne, jednak tutaj rozdzielczość jest zdecydowanie wyższa niż na innych zestawach. Ciekaw jestem co by było po rekablingu.

 

Niedługo będę musiał poprosić o wersję zamkniętą, bo też może być yummy. Retter, dostaniesz TS-670 niedługo?

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności