Skocz do zawartości

retter

Rekomendowane odpowiedzi

A Tsy graja mi dobrze nawet z iPoda, wiec nie wiem skad info o rzekomej ciemnosci.

 

Dokładnie z Classica bardzo fajnie grają, a z mojego iModa CmoYem na OPA2228 to już miodzio co nie zmienia fatku że na Fat Cubie to jest to, a i za głośniki robic mogą :P o TAKIE efektywne są ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TSy grają specyficznie one uwielbiają muzykę na żywo koncerty live dobrej jakości. Lorrena, Oldfild, ew Jarre to są klimaty gdzie TSy pokazują do czego zostały stworzone. Przynajmniej u mnie...

 

Męczynie ich basem z metalu, elektroniki to nie takt tak jak oczekiwać od cabrio garbusa osiągów 911, mogą ale to nie jest ich cel. To relaksujące słuchawki jak hd600 a nie d2000.

 

Ja słucham dużo, ale raz jeszcze powiem one grają dziwnie mają podbita średnicę i dziwną namacalną scenę. Przez co z metalu robi sie trochę karykatura może pod dobrym ampem które trzyma je za mordę jak pitbul za kawal mięcha .... grają odpowiednio nie wiem nie sprawdzałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee jaka ona ? :P

Ale fakt co czytam Twoje też mam takie wrażenie.

TSy są równe i spójne, ale na tle innych średnicę mają podbitą zreszta jak hi2050 acz nie tak mocno.

 

Kurczaki to kurde szkoda ze wrocek tak daleko bo bym juz dwa razy sprawdził skąd ta różnica w odbiorze.

 

A tak i o to wyglądają moje TSy teraz :P bardziej portable bo nie mogę się od nich odczepić ...

gallery_39810_531_42081.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się odrobinę obawiam w metalu tej ogromnej sceny, czy dźwięk nie będzie za bardzo rozrzucony i przez to straci tzw. "focus" i "kick".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się odrobinę obawiam w metalu tej ogromnej sceny, czy dźwięk nie będzie za bardzo rozrzucony i przez to straci tzw. "focus" i "kick".

Scena w nich jest płaszczyznowa, sa elementy blisko i dalej nie tak jak w 668b daleko lub jak niskich grado blisko

 

 

z video 5g 668b>565>TSy

z youtoba TS>565>668b (za duzo basu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...TSy są równe i spójne, ale na tle innych średnicę mają podbitą zreszta jak hi2050 acz nie tak mocno...

Ty chyba masz naprawdę inne słuchawki albo słuch, skoro twierdzisz, że Hi2050 maja podbite średnie. Wg mnie to są cofnięte. Jakbyś posłuchał HTF890 to byś wiedział co to znaczy podbite średnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbite mają ale w dziwny sposób ale gitara wchodząca na niższa średnie grała niesamowicie, ładnie zaznaczona ...

a to żę bass i góra tez mają podbite to inna sprawa

HI mają to podobne jak SL: ze są krzykliwe każdym pasmem, każde pasmo stara sie wybić całość pasma jest poszarpana brak spójności

 

no ale HI słyszałem ojj z pół roku temu ...

TSy mają podobnie średnica jest wyraźnie zaznaczona lekka bo lekka górka ale jest

 

a tak z innej beczki chyba zrobię sobie ustawienia EQ tak by wycinać pozostałe pasma co pokaże jedno konkretne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee jaka ona ? :P

Ale fakt co czytam Twoje też mam takie wrażenie.

TSy są równe i spójne, ale na tle innych średnicę mają podbitą zreszta jak hi2050 acz nie tak mocno.

 

Kurczaki to kurde szkoda ze wrocek tak daleko bo bym juz dwa razy sprawdził skąd ta różnica w odbiorze.

 

A tak i o to wyglądają moje TSy teraz :P bardziej portable bo nie mogę się od nich odczepić ...

gallery_39810_531_42081.jpg

Co Ty z nimi zrobiłeś?

Bardzo mi się podobają :)

Widzę że pady od AKG, ale reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIY słuchawki :P:D

pałak sd409, przetorniki TSy, pady welury AKG+ podkładka, kabel miedz posrebrzana ale jak dorwę koszulkę silikonową będzie srebro :D

 

ale ja i tak po mieście latam w takich TSach lub hd580 :D ja wiem dziwnie to wygląda .... wali mnie to .... muzykocholik:D

 

Gost sam wiesz jak grają TSy więc myślę że nie dziwi Cię to ze czasami mam ochotę się z nimi nie rozstawać,

i jak wrażenie w połowie grzania :D ?? jak tam wrażenia, tonacja ??

co bym Tobie (po grado i k601 a chyba masz podobny gust) doradził podłączenie ich do neutralnego ampa jak o2 i video, eq góra +12dB i już ich nie oddasz ....

u mnie była taaaaaaaaaaaaaaaki banan w tej konfiguracji :D zajmują miejsce obok 565 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak grają że sprzedaję SR325is, DT990pro, zobaczymy co będzie w konfrontacji z RS2.

Chyba na siłę wmawiałem sobie że te słuchawki (grado, beyerki), w tej cenie muszą być dobre. Rozsądek wziął górę :)

 

teraz to mnie zdziwiłeś myślałem o sr325

napisz małe porównanie, może mi odechce sie gradosów, nie mniej cieszy mnie i Tobie podeszły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barthuss

Ja TSy wygrzewam już chyba 400-500 godzin,niedługo zobaczymy co z tego finalnie będzie...

A co do gęstych aranżacji nie ma problemu, zarówno symfonika jak i gęsty metal gra dobrze, tutaj ważna jest amplifikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kurczę, chyba już wygrzałem.

Grają... świetnie!

 

Nawet z poczciwego Fiio E7 z kompa teraz grają tak że jest bardzo fajnie.

Zestaw za 400,-zł komplet tak może zagrać? Amazing ! ;)

 

A z normalnego toru audio (źródło,wzmocnienie) - inna bajka rzecz jasna.

W temacie dynamików dalsze poszukiwania uważam za zbędne.

 

Ludzie, po co Wy kupujecie jakieś shity za 500-1200 zł które nic mądrego nie wnoszą a tylko kaskę uszczuplają, brać TS-671, rekablować, uprać pady,mozolnie wygrzać i dać sobie spokój - chyba że dalej czeka ortho lub eletrostat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciux - choćby na alibabie (www.aliexpress.com) dostaniesz je w każdych ilościach...

 

Odzwyczaiłem się od kupowania sprzętu do testowania :P No i niestety sam zakupów zza granicy dokonać nie mogę, musiałbym kogoś ładnie prosić, ogarnąć co i jak z cłem. Ale jestem coraz bardziej ciekaw, więc kto wie, może się zmobilizuję :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, chyba już wygrzałem.

Grają... świetnie!

 

Nawet z poczciwego Fiio E7 z kompa teraz grają tak że jest bardzo fajnie.

Zestaw za 400,-zł komplet tak może zagrać? Amazing ! ;)

 

A z normalnego toru audio (źródło,wzmocnienie) - inna bajka rzecz jasna.

W temacie dynamików dalsze poszukiwania uważam za zbędne.

 

Ludzie, po co Wy kupujecie jakieś shity za 500-1200 zł które nic mądrego nie wnoszą a tylko kaskę uszczuplają, brać TS-671, rekablować, uprać pady,mozolnie wygrzać i dać sobie spokój - chyba że dalej czeka ortho lub eletrostat :)

To żeś dopalił ale fakt. Aż takie super nie są, choć sa fajne, choć jak komuś sie wbiją w preferencjie to git.

JaK ktos ma mniejsza głowe można pałąk skrócic i zrobic cos ala hd600.

 

Tobie Barthuss proponował coś takiego bardziej mobilne mniejsze (co juz pokazałem).

gallery_39810_531_42081.jpg

gallery_39810_531_115397.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności