Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

Nieeee absolutnie. Jack nie przechodzi, sam kabel wszedł na styk i to jest ten plus, że pasuje ;)

Co do srebrnych to faktycznie słabsze są i nie wiem z czego to wynika, też miałem ten problem. W sumie złotego Neutrika też można uwalić, bo jak za długo się go trzyma lutownicą to później się wytapia i przerywa (bo już nie trzyma tak jak miało)

Czarny jak najbardziej daje rade, bo trzyma sztywno. Ogólnie słuchawki podpinam też z wtykiem neutrika i trzyma to jakby było jednością, innego jacka również sprawdziłem, też trzyma na sztywno. Nie da się nic ruszyć, nie ma luzów :)

 

Może ktoś kto recablował HD661 bądź HD668 będzie miał na zbyciu ten "kikut" z jackiem na końcu od Superluxów, a on idealnie wchodzi do otworu z neutrika :) Pytaj, może znajdziesz ;)

 

To nie wiem jak udało Ci się to zlutować w środku bo miejsca za dużo pewnie nie miałeś przed skręceniem tego gniazda. Może kiedyś dojdę też do takiej wprawy ;) Nie potrafię nigdzie znaleźć jakiegoś dobrego gniazda jackowego do którego wchodziłby kabel który ma większą średnicę niż powiedzmy 5-6mm. To mocno ogranicza wybór kabelka do takiej "przedłużki" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mission akcepted.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się naprawić Philipsy SHP5401 które kupiłem od kolegi za 10zł

Okazało się że tylko jack był uszkodzony. Nawet nie musiał zmieniać kabla. Tylko miałem mały problem - jack za 50 groszy. Strasznie trudno było do niego przylutować kabel i jest bardzo słabej jakości a szkoda było mi neutrika żeby tylko sprawdzić czy działają. Będę musiał teraz drugi raz spróbować ale już z neutrikiem ;)

Edytowane przez BamboszeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Bardzo podoba mo sie splitter w akg nawet forza mi tak pancernego nie zrobil, a ten jest do tego smukly.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda obudowy od neutrika na splitter ;) Za 3zł jest jakieś no name u mnie na osiedlu w audio-video i się do tego idealnie nadaje, bo ma większy otwór na kabel niż neutriki :) Też użyłem takiego na splitter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

To cie strasznie cisna u mnie jack 1,20 kosztuje.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

uroczo - tyle, że moje słuchawki mają gniazdo 3-pinowe...

oddzielna masa może i jest fajna, ale tylko w zbalansowanych systemach, gdzie już na wzmacniaczu jest separacja kanałów.

w sytuacji, gdy mamy zwykłego jacka, gdzie jest wspólna masa (nie mówiąc już o tym, na drugim końcu kabla, na XLR 3-pinowym, również mamy wspólną masę) mija się to zupełnie z celem...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z kolegów miał okazje takie wtyczki kupić/używać?

http://allegro.pl/wtyk-wtyki-wtyczki-sennheiser-hd650-hd600-hd580-i2618126440.html

cena firmowego kabla zachęca do zrobienia własnego kabelka do senków mniejszym kosztem, a brakuje mi do jednych słuchawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności