Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe rock/metal do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na forumowym komisie co jakiś czas pojawiają się w cenie poniżej 300 zł (sam tak kupowałem).

A najogólniej mówiąc, to armatury są bardziej analityczne - możesz dokładniej wsłuchiwać się w poszczególne dźwięki. Ale niekoniecznie każdemu to pasuje. No i ostatnio była przepychanka na forum o to czy mają dobry bas czy nie - ogólnie można powiedzieć, że takie Audeo do dyskotekowej muzyki nie pasują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy te Mee CC51 będą dobre - cofnięta średnica nie za bardzo może pasować do muzyki jaką słuchasz (wokale i gitary raczej powinny być na pierwszym planie).

ja tam nie narzekam, jak na moje ucho nie jest ona za bardzo cofnięta. raczej tylko nieco, co w ogóle nie przeszkadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli...? :) Na które się zdecydować? Myślę że armatury by mi przypasowały :D

 

Jednak zmiana decyzji, na słuchawki nie chciałabym przeznaczyć więcej niż 300zł. Które? Proszę o pomoc, chciałabym zamówić przed świętami.Czy odczuję różnicę przesiadając się z moich Creative Ep360 na nowe słuchawki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odczujesz, to nie wiadomo. Znam osoby, które poza głośnością nie słyszą różnicy pomiędzy słuchawkami z kiosku, a czymś za 300 zł. Ot, póki nie sprawdzisz, to się nie dowiesz ;)

I wyboru jednak musisz dokonać sama - masz już typy, więc poczytaj tematy o tych słuchawkach i po zastanowieniu wybierz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie pomoże? :( Co powiecie o AKG Q350? :) A coś z nausznych lub wokołousznych? Budżet to 350 zł, lecz jeśli coś to mogę trochę dopłacić ;) Do muzyki można jeszcze dodać LMFAO, Adele ale i oczywiście stary dobry rock :P Nie mogę się zdecydować czy douszne czy nauszne :( Jeśli chodzi o nauszne, to nie chciałabym czegoś wielkości Sennheiser HD 449 :( W nausznych ważny byłby wygląd, ale oczywiście najważniejszy dźwięk. Chciałabym móc usłyszeć każdy szczegół w muzyce :D

Edytowane przez masdamerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogę, a co tam... :) . Dostałaś propozycję cc51, do tego sony powinno być bardzo dobrze, więc celuj w to co napisano. Są dość uniwersalne co do gatunków, bardzo szczegółowe. Cofniętej średnicy bym się nie bał, jeżeli jest to bardzo nieznacznie. Małe, wygodne, w komisie jakieś były za 160, z odczepioną dolną końcóweczką, pewnie drobiazg który być może kwalifikuje się na gwarancję, którą podobno mają, lub kropelkę kleju. Popytaj o to, przemyśl, potarguj. Armatury na początek odradzam, szczególnie po tak okropnym graniu jakie prezentują ep630.

 

Kup, posłuchaj parę dni, ciesz się dobrymi słuchawkami za niewielkie pieniądze lub sprzedaj. Powodzenia.

 

http://forum.mp3stor...472#entry812472 czyli Blay z tego tematu. Przemyśl, popytaj o Allegro.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tandemy grają bardzo relaksująco - można ich słuchać godzinami i uszy ani mózg się nie męczą. Pełen relaks. Jak dla mnie trochę tracą w warunkach miejskich - dźwięk jest chudszy i brakuje basu. Ogólnie ich bas jest raczej dość skromny ilościowo ale do muzyki, którą preferujesz powinien być akurat. Średnica bardzo dobra, nie jest wycofana. Góra przyzwoita... Ogólnie jest to poziom BsCCD czyli grają bardzo dobrze (tylko inaczej) ale współczynnik cena/jakość już taki sobie. Aha, izolują niewiele lepiej od Brooków za to kabel Tandemów przenosi efekt mikrofonowy co jest lekko upierdliwe.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tandemy grają bardzo relaksująco - można ich słuchać godzinami i uszy ani mózg się nie męczą. Pełen relaks. Jak dla mnie trochę tracą w warunkach miejskich - dźwięk jest chudszy i brakuje basu. Ogólnie ich bas jest raczej dość skromny ilościowo ale do muzyki, którą preferujesz powinien być akurat. Średnica bardzo dobra, nie jest wycofana. Góra przyzwoita... Ogólnie jest to poziom BsCCD czyli grają bardzo dobrze (tylko inaczej) ale współczynnik cena/jakość już taki sobie. Aha, izolują niewiele lepiej od Brooków za to kabel Tandemów przenosi efekt mikrofonowy co jest lekko upierdliwe.

 

+1

Może faktycznie FA Tandem to lepszy wybór niż BScDD. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale słyszałem, że ciężko je dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do porównania Tandemów i BsCDD ,to jednak izolacja dużo lepsza jest w Fischerach...Nie jest idealna (gdzieś tak na poziomie Etern) ale jednak wyraźnie lepsza niż BsCDD. Brooki izolują tylko trochę lepiej od zwykłych pchełek...Sprawdzone w autobusach ;)

Góra wyraźniejsza i bardziej "błyszcząca" w Brookstonach, za to średnica w Tandemach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do porównania Tandemów i BsCDD ,to jednak izolacja dużo lepsza jest w Fischerach...Nie jest idealna (gdzieś tak na poziomie Etern) ale jednak wyraźnie lepsza niż BsCDD. Brooki izolują tylko trochę lepiej od zwykłych pchełek...Sprawdzone w autobusach ;)

Góra wyraźniejsza i bardziej "błyszcząca" w Brookstonach, za to średnica w Tandemach ;)

Czyli...? :D

Po tym opisie to JA bym wolał Tandemy - nie przepadam jak góra zanadto "błyszczy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności