Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe rock/metal do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam zamiar zakupić słuchawki, będę słuchać muzyki "na mieście" i w szkole, więc pomyślałam o dokanałowych :) Mam 300 zł, jeśli byłoby coś genialnego, mogę dołożyć 50ł ;D Aktualnie posiadam Creative EP-630. Słucham głównie Iron Maiden i Red Hot Chili Peppers, więc zależy mi na dobrych wysokich tonach ;) Zastanawiałam się nad http://www.logitech.com/pl-pl/ue/ue-earphones/devices/UE500#section=overview oraz http://www.logitech.com/pl-pl/ue/ue-earphones/devices/UE600#section=overview jednak te drugie są drogie :( Liczę na Waszą pomoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odświeżam temat :) Podobają mi się doki z kablem prowadzonym nad uchem :D Nausznych nie kupuję, przemyślałam i zdecydowałam się na dokanałowe. Cena do 250zł, jednak jeśli będzie warto, dołożę :P Fajnie by było gdyby były w jakiś kolorach np. biały, przezroczysty, zielony itd. ;)

Edytowane przez masdamerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl nad Phonakami Audeo - bardzo dobrze spisują się w metalu, średnicę i górę mają bardzo dokładną, a z Soniaczem powinny się dobrze zgrać.

Ale to armatura, więc najlepiej byłoby najpierw posłuchać.

 

No i za połowę budżetu możesz mieć Soundmagic PL30, które powinny pasować i można je kupić w trzech kolorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brainwavz proAlpha - miałem, polecam. Zrobiły na mnie sporo większe wrażenie niż PL-30, które tez miałem. Zdecydowanie mocniejszy bas i sopran. Taka charakterystyka w V, w przeciwieństwie do PL-30, które mają płaską charakterystykę. Chociaż, jeśli zależy Ci na naturalności brzmienia, to celuj w PL-30, ewentualnie z większą gotówką to w jakieś armatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z większą gotówką to ile? :D Jakie armatury? Brainwavz proAlpha mają kabel nad uchem? :D

ProAlpha maja kabel tak jak go poprowadzisz (zwykłe EP-630, też się da założyć nad uchem).

Co do armatur to popatrz w naszym komisie - może coś Ci podpasuje? http://forum.mp3store.pl/forum/185-sprzedam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przemyślałam sprawę. Zbliżają się święta, a mam uczulenie na czekoladę więc dostanę tylko pieniądze ;) Gdybym dysponowała budżetem powiedzmy 400zł co byście polecili? Zespoły to głównie Iron Maiden, Nickelback, RHCP. Głównie zależy mi na naturalnym, realistycznym przekazywaniu gitar (sama gram :D). Aktualnie posiadam słuchawki Creative EP-630. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj, że armatury nie każdemu podchodzą. z dynamików do rocka często polecają Brookestone CDD.

ja sam polecę jeszcze raz Mee CC51. piękne, równe brzmienie z lekko cofniętą średnicą, bardzo szczegółowe. bas bardzo ładnie wybrzmiewa, nie ma dudnienia, potrafi zejść nisko i miło zamruczeć ;) ponoć wysokie potrafią zakłuć, ale to też zależy od źródła (u mnie wszystko jest cacy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie warto, ale branie armatury w ciemno, to trochę ryzyko. Po trzech latach słuchania PL30 (głównie właśnie rock i metal) Phonaki były dla mnie krokiem do przodu, jednak nie wiem czy dla Ciebie nie byłoby bezpieczniej zacząć właśnie od Soundmagiców.

Jak się spodobają, to za jakiś czas można zmienić na coś innego ;)

 

No i zostają też ProAlpha, ale ich nie słyszałem, więc się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności