Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam też Sony DSC H90, niestety nie chce podskoczyć Nokii 808PV. Zwłaszcza jakość detali jest w Sony wyraźnie słabsza na tle 808PV. Nie może to dziwić biorąc pod uwagę, że Nokia dokonuje downsamplingu z 41Mpix do np. 8Mpix.

 

Akurat to nie kwestia downsamplingu, a fizycznego rozmiaru matrycy. Te 41mpix to czysty marketing, równie dobrze mogłoby być 8Mpix i tak by się nic nie zmieniło. Ale przekątna matrycy 1/1,2 to i owszem, robi swoje.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod wrażeniem byłem SE X10i

Masz na myśli X10 czy X10 mini?

 

X10 z 4 calowym ekranem.

Popieram, duża X10 ma fajne ciepłe brzmienie z kopytem.

 

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, chyba tutaj, pisał o świetnej jakości dźwięku z Noki N82. Z drugiej strony czytuje się o podłym dźwięku z HTC Desire.

 

Jak zatem to wytłumaczyć?

 

http://st.gsmarena.c...marena_a001.png

 

vs.

 

http://st.gsmarena.c...marena_a001.png

Edytowane przez Dusty_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, chyba tutaj, pisał o świetnej jakości dźwięku z Noki N82. Z drugiej strony czytuje się o podłym dźwięku z HTC Desire.

 

Jak zatem to wytłumaczyć?

 

http://st.gsmarena.c...marena_a001.png

 

vs.

 

http://st.gsmarena.c...marena_a001.png

 

To bardzo prozaiczne. N82 jak na tamte czasy to było "coś". A teraz już nie jest, bo smartfony poszły bardzo do przodu. Druga sprawa, że audiofilskim hitem tamtych lat była N91.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On będzie kosztował 500-600 Euro , po drugie to jest bomba z opóźnionym zapłonem , nie daj boże coś ci się stanie , padnie głośniczek , zawiesi albo głupia bateria i gdzie go naprawisz ? Kiedyś byłem fanem takich egzotyków jak SPV do póki do póty nie zabuliłem za części który musiały byś sprowadzone.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić Wave I (do 400zł) i HTC One V (ale należy dograć Neuotrona - gra ładnie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy neutronie tudzież MortPlayerze szum jest mniejszy i naprawdę przyjemnie się słucha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On będzie kosztował 500-600 Euro , po drugie to jest bomba z opóźnionym zapłonem , nie daj boże coś ci się stanie , padnie głośniczek , zawiesi albo głupia bateria i gdzie go naprawisz ? Kiedyś byłem fanem takich egzotyków jak SPV do póki do póty nie zabuliłem za części który musiały byś sprowadzone.

Nie porównywałbym... poza tym nie ma tak, że "się zepsuje" i nie można nic z tym zrobić. Sam psujesz to twoja strata, telefon sam się psuje to strata producenta. Nie kupujesz czegoś z Dalekiego Wschodu, bez gwarancji, bez prawa, które daje Ci przywileje, to wszystko dzieje się tutaj w UE, a dodatkowo projekt jest już tyle czasu doparcowywany, że nie ma prawa być bublem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że kiedyś kończy się gwarancja i co wtedy ? Później ktoś to od ciebie za grosze kupi bo będzie tak samo argumentował jak ja , że baterii nie kupi jak coś się stanie itp.

 

Fajny telefon ale mieszkamy w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sobie stwarza swoje problemy, dla mnie to nieistotne... Nie sprzedaję telefonów, bo one po 3 latach używania zwykle się już do niczego nie nadają. Trzeba sobie to otwarcie powiedzieć, ich żywotność jest wyliczona.

Edytowane przez pacio94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie argumentujesz , mam Nokie N95 8GB od nowości i do dziś dnia wygląda jak w dniu zakupu więc czemu wszystko wrzucasz do jednego worka. Po drugie nie wiem czemu na razie dyskutujemy na temat telefonu widmo. Wątpię żeby ktoś go z forum zakupił , bo każdy myśli podobnie , aby był serwis w miarę sprawny , dostęp do akcesoriów , wsparcie developerów oraz co najważniejsze żeby ktoś potem chciał od nas to kupić za dobrą cenę a nie z 80 % stratą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz wydać sporo to lepiej weź np. HTC One X. Wydajny, ładny i dobrze grający... I do niego części dostaniesz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności