Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście słuchałem K540 z Fiio 11 + SGS (i9000) z voodoo i powiem szczerze dużej różnicy nie ma (po odpowiednim ustawieniu voodo i eq hardwarowego) ale jest w szerokości sceny. Basy i tak są niezłe w samym sgs ale jednak lepiej się słuchało z kompletu :D

Co jak co ale Sgs to chyba narazie najlepszy player z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na cene wybranych modeli mogę polecić SGS 2...ja jestem bardzo zadowolony, względem zimnego dźwięku Apple moim zdaniem grają przyjaźniej uszom. :) HTC ma ogólnie złą opinię, a Beats raczej nic im nie daje, poza marketingiem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było trochę pół żartem, pół serio;) Ale mimo wszystko nie wierzę aby zakup grajka za 2,5k był całkowicie pozbawione chęcią lansu, choćby minimalnego ;) Oczywiście widzę różnicę między zakupem C4, który na pewno jest świetnym sprzętem a Beatsami, które się kupuje tylko i wyłącznie dla lansu :)

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to sobie i tak tłumaczyć :P Bardzo ładne tłumaczenie swoją drogą, muszę je kiedyś zastosować, jak będę chciał... przylansować pozbawić siebie rozsądku ;)

 

 

PS. Cały czas pół żartem pół serio bo część mnie (mała cząstka ;) ) zazdrości Ci tego sprzętu... ;) Natomiast takich Beatsów nie zazdrościłbym nikomu... a jedynie współczuł.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważasz że nie powinienem udzielać się na forum ?

tylko jeden z mych znajomych wie że mam takiego grajka a ma sprzęt dużo lepszy od mojego

 

 

lansowanie się na forum to nie dla mnie a że lubię pożartować i pogadać glupoty? już tak mam :)

 

 

spoko spoko :)

Edytowane przez marcinkiniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast takich Beatsów nie zazdrościłbym nikomu... a jedynie współczuł.

Beatsy mega tragiczne nie są, sięgając pamiecią to postawiłbym je na półce z cx300. Do lansu się nadają, ale do słuchania niezbyt :P stosunek cena/jakość leży i kwiczy. Swoją drogą ciekaw jestem jak brzmią ich podróby, może się zdarzyć że zagrają lepiej, w końcu nie jest to wielki wyczyn :D Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda... ale są takie rzeczy, które mają taką opinię, że tak naprawdę nie ma się ochoty ich sprawdzać na własnej skórze czy portfelu.

 

Cóż... udzielanie się na forum można zdefiniować jako lansowaniem z założenia, bo jak inaczej nazwać np. sygnaturki, tematy ze zdjęciami własnego sprzętu (jak to brzmi...) itd. Można napisać, że jest to wymiana wiedzy - brzmi bardzo dumnie - a lans jest tylko przy okazji lub nie ma go w ogóle. Ktoś złośliwy mógłby odwrócić sytuacje i stwierdzić, że chodzi tylko o chwalenie się sprzętem ale i również wiedzą (do jej zdobycia jest potrzebna pewna, najlepiej duża ilość sprzętu), natomiast wymiana informacji jest tylko skutkiem ubocznym permanentnego lansu... I też taka wersja nie będzie odbiegała zbytnio od rzeczywistości :)

 

Chyba nam się zrobił lekki OT ;)

Edytowane przez ichris
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście wybiegliście daleko poza temat, ale przynajmniej coś tam się dzieje. W zasadzie wątek można zamknąć, gdyż już dokonałem wyboru (jakoś zapomniałem się pochwalić/żalić xD). Ostatecznie wybrałem iPhone'a 4S po porównaniach z SGS'em (zarówno w pierwszym wydaniu jak w drugim). Szkoda, że nie udało mi się przetestować naszprycowanego "niesamowicie niespotykanymi technologiami by Dr. Dre" HTC Sensation XE/XL (być może zaprzepaściłem szanse swojego życia na mega lans, choć iPhone też pod tym względem też najgorszy chyba nie jest), ale bywa.

 

Do decyzji skłoniło mnie bardzo płynne działanie telefonu (nawet gdy stanął w szranki z kombajnem multimedialnym jakim niewątpliwie jest SGS2), dobrej jakości wyświetlacz (barwy w samsungach są prześliczne, jednak niezbyt naturalne), wykonanie urządzenia (nie od dziś wiadomo, że apple do designu ma wyjątkową namiętność), oraz to dlaczego w ogóle powstał ten temat - brzmienie jakiego szukałem.

 

Rzeczywiście K540 potrzebują mocniejszego źródła, jest to bardzo widocznie. Nie zrozumcie mnie źle - nie brzmią najgorzej w połączeniu z telefonem apple. To po prostu nie to samo to synergia z lepszym, stacjonarnym sprzętem... W dodatku okazały się zbyt duże by chodzić w nich na co dzień. Podjąłem decyzje o zakupie dokanałowych pchełek. Teraz pozostaje mi czekać na wymarzone piątki od Spiral Ear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam k800i z patchowanym softem (modyfikacja). Zrobiłem poprzez program patch na EQ który później wgrywa się do telefonu, oraz wgrałem niestandardową akustykę. W Zastosowaniu z słuchawkami SE HPM-70 lub nawet innymi niedokanałowymi - głębia basu i jakość akustyki są nie do opisania, szczerze Wam powiem że jak do tej pory słuchałem różnych mp4 i żaden nie spełnia moich oczekiwań...a szkoda bo jak ma sie to już 4gb w k800i (dość już stary sprzęt przecież) to trochę z baterii bierze, a sam bardzo chciał bym ja powiększyć - ale nie wsadzę do niego 16gb M2 za chiny :D zwias i tyle

 

możliwe że będę zmuszony go sprzedać w najbliższym czasie gdyż....słucham tylko muzyki na nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności