Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby zainstalować FolderPlay, to chyba trzeba jakieś studia z symbiana skończyć. Podchodziłem do tego kilka razy i zawsze jest problem z certyfikatem. I nijak nie da się tego obejść. Próbowałem samodzielnie podpisywać aplikację, ale dowiedzialem się, że instalacja takiego wynalazku to utrata gwarancji. Czyli, żeby na nokii słuchać FLAC, należy zrezygnować z gwarancji..niezły deal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG Black gra poniżej jakichkolwiek norm przyjętych przez smartfony ..... totalna kpina i masakra , każda Nokia nawet te z 2008 roku gra lepiej niż on....

 

Defy , po modyfikacja jest całkiem spoko.

 

Xperia U jak i cała seria grają na bardzo dobrym poziomie , wiele modyfikacji wyciągających ten telefon jeszcze bardziej potwierdza ten fakt. Ścisła czołówka , na równo z Xperia S

 

 

 

Co do kolegi wyżej i programu Folder Play , opisz swój problem na http://www.ipmart-forum.pl/forum.php , tam ci krok po kroku opiszą co i jak. Nie chcę robić w tym temacie offtopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musze napisac sprostowanie co do moich odczuc do defy... Wypowiadalem sie gdy defy miala wgrane MIUI Pikachu Edition ciezko mi powiedziec czy wgrywalem Beats Audio.

 

Wtedy telefon wg. mnie gral jeszcze jakos, scena okrojona, ale brak odczucia kartonowego bassu. Z ciekawosci wgralem JB CMX10 i stwierdzam, ze pomimo powerampa nie bylo mozliwosci ustawic telefonu tak, aby gral podobnie. Dzwiek okazal sie bardzo suchy, kartonowy bass, troche wieksza scena, ale nie polecam. AC!D mod jeszcze pogorszyl moje odczucia. Dzwiek na wylaczonych "ulepszaczach" podobny, ale zlewal sie i byl malo klarowny.

 

Niestety wykresy tylko wykresami. Wrocilem do starego ipoda nano i skok jakosciowy jest bardzo odczuwalny. Ale defy mimo wszystko nada sie do sluchania muzyki w jakosci do 192 kb/s, na budzetowym sprzecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 500 zł raczej nowego SE Live Walkman , Wave jest już dużo mocno sfatygowanych , zapewne przyciski boczne już szwankują itp , ciężko o zadbany model. Jak już to Wave II można jeszcze zadbane wyszukać tak samo z SGS I . Co jeszcze hmm....Nokia N97 , 5800XM , E72 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na odległość to ciężko mi coś powiedzieć , zaczął bym od softu czyli wgrać jakiś alternatywny poprawiony , następnie rozkręcić i zobaczyć czy wszystko ok z przyciskiem blokującym a skończyłbym na samym Digitizerze który na 90% zaczyna już padać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem podrobic, ale nokia sie drze ze nieprawidlowy. jak macie jakis manual albo podpisana aplikacje to nie pogardze. w koncu bym posluchal jak to gra.

 

Kolego złam system Nortonem i po minucie instalujesz wszystko jak leci bez jakiegokolwiek certyfikatu.

 

http://www.ipmart-forum.pl/showthread.php?117489-Metoda-na-Hack-by-CoDeRus-Belle-Refresh-FP1-FP2-27-08-2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na odległość to ciężko mi coś powiedzieć , zaczął bym od softu czyli wgrać jakiś alternatywny poprawiony , następnie rozkręcić i zobaczyć czy wszystko ok z przyciskiem blokującym a skończyłbym na samym Digitizerze który na 90% zaczyna już padać...

Soft nic nie daje, rozkręcać rozkręcałem, pewnie to digitizer...

 

 

Ktoś słyszął LG Swift L5? Jest szansa, że gra podobnie do GT-540?

Moja dziewczyna ma L5tkę, ale nie porównywałem go z niczym konkretnie. Ogólnie po podłączeniu i krótkim odsłuchu to moim zdaniem średnio gra... Edytowane przez pacio94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wepchnę z moim problemem. Otóż posiadam SGS I od długiego czasu. Ostatnio wgrałem DarkyRom 11 i wszystko po prostu śmiga aż miło (prędkość działania na równi z ip4s). Ale nie ukrywam że telefon ma już swoje lata i przydałby się jakiś upgrade. No i tu pojawia się problem.

Z jednej strony najbardziej oczywistym wyjściem wydaje się zakup SGS III, ale przeraża mnie jego ...ekran. W sensie, bardzo rzadko obsługuję telefon dwoma rękami, lubię obsługiwać ekran tylko kciukiem, bo jest mi tak wygodniej. Poza tym chyba będę miał problem z wsadzeniem takiego czegoś do kieszeni. Byłbym wdzięczny za jakieś opinie na temat tego jak się SGS3 sprawuje na co dzień.

 

Ze względu na aplikacje i obsługę karty SD mocno mi zależy na Androidzie.

 

Szkoda że nie ma telefonu z bebechami SGS III z 4' ekranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Wyszło coś ala SGS III tylko z ekranem 4'. Po za tym w przyzwotych rozmiarach znajdziesz Xperie S.

No jest SGS 3 mini, który jest w ogólnej specyfikacji gorszy niż SGS I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Xperia S wygląda nieźle, ale to taki odpowiednik SGS II mam wrażenie, a coś lepszego z podobnym ekranem?

 

Galaxy Nexus? Albo poczekaj na Nexus 4.

Nexus 4 nie ma złącza na karty SD :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności