Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Roland, co Ty? Sensation gra do d**y, słuchałem i się załamałem.

Zaczynasz mnie zadziwiać ostatnio

 

Z czym słuchałeś i w jakiej aplikacji? Ta z Sense jest do kitu, ja używałem PowerAMPa. Różnice w dźwięku są kolosalne.

 

Druga rzecz, że wszystko zależy od:

 

- ustawień smartfona/oprogramowania

- repertuaru

- nastroju

- doboru słuchawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland, co Ty? Sensation gra do d**y, słuchałem i się załamałem.

Zaczynasz mnie zadziwiać ostatnio

 

Z czym słuchałeś i w jakiej aplikacji? Ta z Sense jest do kitu, ja używałem PowerAMPa. Różnice w dźwięku są kolosalne.

 

Druga rzecz, że wszystko zależy od:

 

- ustawień smartfona/oprogramowania

- repertuaru

- nastroju

- doboru słuchawek

 

PowerAMP jest strasznie przereklamowany... polecam TTPod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolandsinger, jak oceniasz użytkowość Nokii E6?

Odtwarzacz w telefonie ma dla mnie duże znaczenie, ale nie kosztem funkcjonalności.

Ogólnie mówiąc, czy przejście z SGSa na Nokię przyszło Ci łatwo/ trudno ?

Przeglądanie www przez mały wyświetlacz nokii nie wydaje się być komfortowe, jak z aplikacjami na symbiana - można znaleźć analogiczne oprogramowanie do tych z androida , skalowanie programów jest poprawne ?

Edytowane przez brtss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pytasz o to zdeklarowanego hejtera androida i zdecydowanego zwolennika symbiana? Jak z internetem? Dokladnie tak jak mowi logika. Z aplikacjami podobna sytuacja. O jakich aplikacjach w ogole mowimy. Symbian jest juz mocno przestarzaly, w sumie nie znam dla niego zastosowania. Te jego nowe odslony porownalbym do tuningu starego golfa 2/3, calibry. I tak nic z tego nie wyjdzie. Ostatnio mialem okazje przez kilka dni uzywac jednego z modeli biznesowych e, nie wazne jakiego. Smieszne wrecz bylo, jak latwo doprowadzic do wysypania sie systemu. Mit stabilnosci mozna wlozyc pomiedzy bajki. Rowniez szybkosc, pomimo jakiegos tam potencjalu pod maska byla slabiutka. Obrazowe porownanie. Sprawdzenie rozkladu pkp na moim mulacym bylym htc hero zajmowala mi 20 sekund ze wszystkim. Na symbianie - 4 minuty. Moze ladne zdjecie sobie zrobi, moze nawet zagra ladnie, ale to na tyle. Symbian umiera powoli, calkowicie zasluzenie, i takie sa fakty. Nie jest w stanie stanac do walki z nowoczesnymi, prawdziwymi osami, jak android, czy tam ios jak ktos lubi. Czekam na flejm.

Dodam jeszcze, ze uzywalem 2 lata symbiana. Uwielbialem go, jednak przesiadka na nawet slabiutkiego androida byla niewyobrazalnym wrecz skokiem do przodu we wszystkim (oprocz jakosci zdjec). Lata swietlne pod wzgledem intuicyjnosci, plynnosci, mozliwosci, no co tu wymieniac, wszystkiego.

Jeszcze jedno. Cos czuje, ze moze wyjsc argument precyzji wykonania i materialow. Porownywalem pod tym wzgledem moje HD2 z wieloma nokiami z biznesowej serii. W wiekszosci przypadkow hd2 je rozjezdzala, chociaz znalazla tez godnych konkurentow. Dzisiejsze HTC wiele od tego standardu nie odstaja (jezeli w ogole). Motorole podobno stoja dobrze pod tym wzgledem. A to ze obudowy samsungow sa ponizej krytyki to oczywista oczywistosc.

Edytowane przez I60R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było poużywać Symbiana z nakładką SPB Mobile Shell. Miałem ja wgraną na Vivaza i telefon zrobił się dużo funkcjonalniejszy i wygląd też miał lepszy. Przesiadka na SGSa to właściwie było przestawienie się jak się dogrzebać do ustawień, natomiast sam wygląd i funkcjonalność pulpitów praktycznie identyczna. No i niestety SGS się nie umywa jakością zdjęć do 2x tańszego vivaza. W dźwięku też jakiejś przepaści nie ma - ja praktycznie zauważyłem tylko szerszą scenę w SGSie (z voodoo). Co do stabilności to i z jednym i z drugim telefonem mam problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolandsinger, jak oceniasz użytkowość Nokii E6?

Odtwarzacz w telefonie ma dla mnie duże znaczenie, ale nie kosztem funkcjonalności.

Ogólnie mówiąc, czy przejście z SGSa na Nokię przyszło Ci łatwo/ trudno ?

Przeglądanie www przez mały wyświetlacz nokii nie wydaje się być komfortowe, jak z aplikacjami na symbiana - można znaleźć analogiczne oprogramowanie do tych z androida , skalowanie programów jest poprawne ?

 

Użytkowość E6 jest nawet lepsza niż SGSII. Pisanie na klawiaturce jest super, nie kupię już nigdy w życiu telefonu bez QWERTY. OS Anna jest ok, ale wiadomo, nie jest tak płynny jak Andek, choć funkcjonalnie mu nie ustępuje poza przeglądarką, któa jest wyraźnie gorsza tj. głównie wolniejsza. Jeśli chodzi o funkcje telefoniczne to jest za to lepiej, bardziej intuicyjnie i więcej rzeczy na podorędziu. Defaultowy plejer w Symbianie Anna (na dniach wychodzi Belle pod E6) wygląda jak cover flow z iPoda.

 

Co do aplikacji to ich ogólna liczba jest mniejsza, ale w Andku jest 20000 budzików i 10000 kalendarzy, tu będzie ich kilkaset z każdego i na tym się kończą różnice, poza tym, że jakość i kompatybilność appsów na Symbiana jest lepsza - nie ma czegoś takiego jak w Andku, że w markecie są aplikacje niekompatybilne z danym modelem, albo robiące Sajgon w smartfonie. W Symbianie bezapelacyjnie lepsze są mapy i to darmowe na bieżąco aktualizowane, a największym hitem w E6 jest bateria - 3 dni to średnio przy ostrym użytkowaniu (non stop rozmowy, sms, muzyka), a 6 dni przy mniej intensywnym (kilka rozmów dziennie, muzyka 2-3h). Żaden Android tyle nie pociągnie.

 

 

Po co pytasz o to zdeklarowanego hejtera androida i zdecydowanego zwolennika symbiana? Jak z internetem? Dokladnie tak jak mowi logika. Z aplikacjami podobna sytuacja. O jakich aplikacjach w ogole mowimy. Symbian jest juz mocno przestarzaly, w sumie nie znam dla niego zastosowania. Te jego nowe odslony porownalbym do tuningu starego golfa 2/3, calibry. I tak nic z tego nie wyjdzie. Ostatnio mialem okazje przez kilka dni uzywac jednego z modeli biznesowych e, nie wazne jakiego. Smieszne wrecz bylo, jak latwo doprowadzic do wysypania sie systemu. Mit stabilnosci mozna wlozyc pomiedzy bajki. Rowniez szybkosc, pomimo jakiegos tam potencjalu pod maska byla slabiutka. Obrazowe porownanie. Sprawdzenie rozkladu pkp na moim mulacym bylym htc hero zajmowala mi 20 sekund ze wszystkim. Na symbianie - 4 minuty. Moze ladne zdjecie sobie zrobi, moze nawet zagra ladnie, ale to na tyle. Symbian umiera powoli, calkowicie zasluzenie, i takie sa fakty. Nie jest w stanie stanac do walki z nowoczesnymi, prawdziwymi osami, jak android, czy tam ios jak ktos lubi. Czekam na flejm.

Dodam jeszcze, ze uzywalem 2 lata symbiana. Uwielbialem go, jednak przesiadka na nawet slabiutkiego androida byla niewyobrazalnym wrecz skokiem do przodu we wszystkim (oprocz jakosci zdjec). Lata swietlne pod wzgledem intuicyjnosci, plynnosci, mozliwosci, no co tu wymieniac, wszystkiego.

Jeszcze jedno. Cos czuje, ze moze wyjsc argument precyzji wykonania i materialow. Porownywalem pod tym wzgledem moje HD2 z wieloma nokiami z biznesowej serii. W wiekszosci przypadkow hd2 je rozjezdzala, chociaz znalazla tez godnych konkurentow. Dzisiejsze HTC wiele od tego standardu nie odstaja (jezeli w ogole). Motorole podobno stoja dobrze pod tym wzgledem. A to ze obudowy samsungow sa ponizej krytyki to oczywista oczywistosc.

 

Kto tu jest funboyem Androida od razu widać.

 

Ujmę to tak: wszyscy poważni ludzie, dla których telefon jest narzędziem pracy (moi współpracownicy, partnerzy) używają Nokii, Blackberry albo iPhone. U nikogo nie widziałem najbardziej niebezpiecznego jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych systemu dla dzieci czyli Androida. Bo żaden człowiek interesu nie kupi g...na, które w połowie dnia się rozładuje i straci kontakt ze światem i tym samym pieniądze.

Edytowane przez Rolandsinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do vivaza, nie wiem, nie bawilem sie, jednak dotykowe symbianowe nokie to zdecydowanie nie bylo to. Przeciez wlasnie rozstrzal i umiejscowienie wszystkich presetow w symbianie jest ogromne. Ogarniecie gdzie co jest zajelo mi kilka tygodni, nie raz musialem siegac do instrukcji (!). W androidzie czy iosie wszystko mialem jak na tacy, pierwszego dnia.

 

Funboyem niekoniecznie, zwolennikiem na pewno. Co do baterii, racja, wiekszosc smartfonow, razem z iphonem, wytrzymuje jeden dzien intensywnego uzywania (kilka h rozmow, smsy, jakis internet, badz router wifi), ale sa tez rodzynki, ktore wytrzymaja 2-3 dni, jak wildfire s.

Mowisz o bezpieczenstwie? iPhone wcale sie pod tym wzgledem nie rozni. W ten zamkniety, bezpieczny, sterylne ekosystem iUrzadzen wierza juz chyba tylko najtwardsi uzytkownicy myapple. Z synchronizacja danych trzeba sie pogodzic, tak to juz wyglada, ale jak chcesz mozesz sie od wszystkiego odciac. Co to za problem? I bateria dluzej wytrzyma.

 

Widzisz, jezeli na prawde powazny czlowiek interesu bedzie chcial zabezpieczyc sie maksymalnie przed podluchem, wyciekiem danych etc. nie kupi ani iphona, android, blackberry, nawet cudownej nokii, tylko telefon, ktory kosztuje duuuzo wiecej niz nawet najdrozszy z Twoich klockow audio "w cenie dobrego samochodu" z na prawde porzadnymi zabezpieczeniami. Nie przytocze tutaj Tobie konkretnego modelu, nie chce mi sie szukac, jak bedzie Cie to ciekawilo znajdziesz sobie, jak nie to nie.

Jedyna platforma, ktora jakos tam wyroznia sie pod katem bezpieczenstwa, z tych ktore wymieniles, jest blackberry. Reszta to zupelnie to samo. Z reszta co to za dziwny mit, ze nokia na symbianie (i iphone, to nawet jeszcze smieszniejsze) to telefon dla powaznego czlowieka interesu. Moze czlowieka sentymentalnego, przyzwyczajonego do symbiana i nie chcacego zmian, to predzej.

 

Tak btw, nie wiem, czemu mialo sluzyc to wspomnienie o ludziach interesu uzywajacych telefonu jako narzedzia pracy. Podbudowaniu swojego wlasnego ego, podwyzszeniu forumowej pozycji, czy pokazaniu innym ze sa pryszczatymi gowniarzami i nie znaja sie na niczym. To nie audiostereo, na prawde nie potrzeba wprowadzac snobistycznego klimatu.

 

Najlepszym telefonem jest 6310 - dobrze dzwoni, i dlugo trzyma na baterii. Najlepszym urzadzeniem tableto-multimedialnym z funkcja telefonu(bo o tych jest temat) jest jakis hi endowy android/iphone, wedle uznania.

 

Co do dzwonienia, nie ma wygodniejszego dialera od tego z sense ui. To nie tylko moje zdanie. Przetestuj go to zobaczysz. Najwygodniejsza mozliwa "funkcja dzwonienia".

Edytowane przez I60R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję taki eksperyment: poczekamy i zobaczymy, co się stanie z Google Android.

 

Moim zdaniem upadek tej platformy będzie wielki, gdy ludzie się połapią, dlaczego w ogóle powstała i dlaczego jest darmowa. Google potępia dość neutralne ACTA, ale ich OS będzie głównym narzędziem inwigilacji w USA w ramach SOPA i PIPA, a tego już Google nie komentuje. Zaś sprzeciw wobec ACTA to rodzaj wodzenia za nos naiwnych, sposób na odwrócenie uwagi od meritum.

 

Po wtóre:

 

- nie każdy potrzebuje netbooka wbudowanego w narzędzie do komunikacji,

 

- nikt nie chce pamiętać o codziennym ładowaniu, albo nawet w ciągu dnia (nie mówiąc już o kompletnym braku bezpieczeństwa z tym związanym - wystarczyć sprawdzić, z jakich telefonów korzystają służby ratownicze),

 

- nie każdy chce by jego wszystkie dane przymusowo wędrowały na zewnętrzny serwer z pełną licencją na wykorzystywanie tych treści przez Wielkiego Brata Google,

 

- nie każdy lubi pisać na ekranie dotykowym, co oznacza w samochodzie zatrzymanie się i napisanie sms, bo bezwzrokowo się nie da, a można to zrobić na najtańszym telefonie za 50 zł z normalną klawiaturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie każdy lubi pisać na ekranie dotykowym, co oznacza w samochodzie zatrzymanie się i napisanie sms, bo bezwzrokowo się nie da, a można to zrobić na najtańszym telefonie za 50 zł z normalną klawiaturą.

 

Jak piszesz smsy za kierownicą to gratuluje...

 

O ile wiem to Android jest oprogramowaniem open source. Każdy może wejść do jego kodu i zrobić go sobie tak jak chce. Jeśli chodzi o baterie i inne takie myślę, że to kwestia czasu i rozwoju.

 

Kolejny temat który szedł na poziom dyskusji "wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą". Wojenka cały czas się toczy...

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, co przyniesie przyszlosc pod tym wzgledem. Nie bede negowal Twojego zdania w tej sprawie. Zobaczymy co bedzie.

 

No jasne. Kto potrzebuje, kupuje androida/iphonea, kto nie kupuje po prostu telefon.

 

Powtarzam. Sa modele, ktore maja calkiem dobry czas pracy na baterii, razem z funkcjonalnoscia androida. Na upartego mozna dokupic jakiegos subpacka, badz pojemniejsza baterie. Jak komus nie zalezy na mozliwosciach platoformy kupi zwykly telefon.

 

W androidzie mozesz sie zupelnie odciac od sieci. W ios z reszta tez. Ani jeden bit Twoich danych nie trafi do nikogo ta droga. Ostatnio spotkalem sie z przypadkiem w ktorym jakas nokia wlasnie uploadowala 6mb dziennie, przy wylaczonych wszystkich mozliwych polaczeniach. To wlasnie bylo dziwne. W zadnym innym telefonie niczego takiego nie widzialem.

 

No ekran to tez kwestia gustu juz. Gustu lub przyzwyczajenia. Wpisac nazwe miejscowosci do jakiej jade podczas jazdy potrafie bezwzrokowo. Na ekranie 4,3 nie stanowi to duzego problemu. Oczywiscie chodzi o wykorzystanie funkcjonalnosci nawigacji.

Edytowane przez I60R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że symbian to golf 2 po tuningu :) A tłumaczenie, że ktoś woli dłuższą prace na baterii i wygodną klawiature to bez komentarza. Pamiętam porównywanie Wave do Galaxy. Obydwa to smartfony i owszem Wave jest lepiej wykonany (tył, bo nic więcej), jednak pod względem funkcjonalności SGS go żżera. To, że "ja potrzebuje telefonu do dzwonienia, a system Bada mi wystarcza" jest głupim tłumaczeniem. To samo z Symbianem. A skoro mowa o nawigacjach to te z symbiana niestety chowają się przy androidowych. Szybkość działania i praca na baterii- polecam wgranie F1 Galaxy S2 v6 i telefon działa nieporównywalnie szybciej przy mniejszym zużyciu baterii.

 

Edit: Nie wierzę w upadek androida, prędzej w koniec symbiana :) Co do nokii http://di.com.pl/news/43127,0,Nokia_traci_kolejny_miliard_euro.html . Jak dla mnie na firma umarła już jakiś czas temu. Telefony zacofane, po horrendalnych cenach, zarówno te tanie odgrzewane kotlety co nowe "smartfony".

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, nowe na windows phone, sa bardzo fajne. Co do tego tłumaczenia- to gumiak opanuj się. Nie każdy potrzebuje telefonu który robi pierdylion rzeczy. Nie mówiąc o tym że andek to wieczna grzebanina tak naprawdę. Andek umrze śmiercią taką jak windows mobile- za bardzo rozdrobnił się. Dodatkowo nikt nie poprawia kodu, tylko kopiuje i dodaje coś nowego. Nie mówiąc o tym że tym nowszy andek tym smartphony są coraz bardziej kosmiczne w środku- pytanie, tylko po co? w windows phone dało się przy 1ghz zrobić system który leci zawsze ak samo płynnie? Kwestia tego że android nie ma takiego czegoś co ma ios i windows phone- robienie softu pod konkretny model, wg. ustalonych wytycznych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego że android nie ma takiego czegoś co ma ios i windows phone- robienie softu pod konkretny model, wg. ustalonych wytycznych.

dokładnie, powinni w tym momencie przystopować z rozwijaniem kolejnych wersji i zająć się optymalizacją. jeśli nie to boję się, że andek stanie się platformą tylko dla zajaranych nastolatków, którym chce się non-stop grzebać w swoim telefonie. nie przepadam specjalnie za applem, ale akurat wolałbym 4-letniego ip 3g niż jakiegoś nowego, low-endowego androida za podobną (chociaż w przypadku ip i tak zawyżoną) cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie, zeby kupienie androida oznaczalo obowiazkowa wieksza "grzebanine", a na pewno nie wieksza niz w przypadku czegokolwiek innego. Po to wlasnie sa nakladki producentow, ktore z zalozenia maja czynic telefon gotowym do pracy prosto po wyjeciu z pudelka. O optymalizacji to rowniez taka polprawda, z tego co slyszalem wlasnie nowy android wniosl akceleracje ui poprzez gpu, to wydaje sie znaczacym krokiem do przodu, jezeli chodzi o wykorzystanie zasobow sprzetowych. Jezeli bredze, to niech ktos mnie poprawi.

Nic dziwnego, ze WP chodzi szybciej na tym samym sprzecie. Co on ma wyswietlac? Nie ma dopracowanego graficznie ui, czesto bardzo ciezkich nakladek producentow, oraz mnogosci mozliwosci. Czysty android tez jest bardzo szybki i nie potrzebuje dwoch rdzeni.

Z reszta caly wp moim zdaniem to ogromna pomylka. Kiedy dostalem go w rece, z mojej twarzy nie schodzila mina "wtf?". Nie wiedzialem kompletnie co jest grane pomimo obycia ze wszystkim co jest na rynku, oprocz maemo. Nigdy nie spotkalem sie z czyms takim, w kontekscie platform mobilnych. Wydaje mi sie, ze chcieli, podobnie jak apple w pierwszym iosie wyciac wszystko co niepotrzebne, zostawic tylko podstawowe opcje, ale cos wyraznie nie "pyklo", dla mnie bylo to potwornie nieczytelne i nieprzystepne. Nie bede wchodzil w dluzsze dyskusje na jego temat, nie testowalem go wystarczajaco dlugo. Mozliwe ze wstrzelil sie komus w gusta, ale mi (jak i wiekszosci klientow, wystarczy spojrzec na statystyki sprzedazy) zdecydowanie bardziej podpasowal android i ios(pomimo licznych ulomnosci ma cos w sobie).

 

Czy nawigacja samochodowa na smiesznym ekraniku symbiana pokroju 2,4-2,8 cala (nie znam obecnych standardow przekatnej dla symbiana) ma jakis sens? Nie wiem jak z jakoscia samych aplikacji, ale tym na androida niczego nie brakuje. Sa ladne, plynne, funkcjonalne. Do tego jest juz dostepna automapa w wersji beta. Trzeba czegos wiecej?

 

Jeszcze jedna edycja. O ile pamiec mnie nie myli, to koniec supportu symbiana zostal juz dawno oficjalnie ogloszony, nawet z konkretna data. Dalszego komentarza chyba nie trzeba.

 

A bade nalezy traktowac moim zdaniem, jako nastepce bezosowych samsungow pokroju avilla itp. nawet polityka cenowa samsunga to podkresla.

Edytowane przez I60R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie mówiąc o tym że tym nowszy andek tym smartphony są coraz bardziej kosmiczne w środku- pytanie, tylko po co? w windows phone dało się przy 1ghz zrobić system który leci zawsze ak samo płynnie? Kwestia tego że android nie ma takiego czegoś co ma ios i windows phone- robienie softu pod konkretny model, wg. ustalonych wytycznych.

 

Muszę się zgodzić, android nie dość że jest pisany w niezbyt szybkim języku jakim jest java, to jeszcze musi działać na wszelkiego typu; smatfonach i tabletach. Efekt tego jest taki że obecny android działa szybko tylko na high-endowych, dwurdzeniowych urządzeniach pokroju Samsunga SGS2 lub Motoroli Razr. IMO wolniejsze smartfony z androidem działają niestety bardzo wolno i to nie tylko w porównaniu do iOS ale również Bady (nawet niedopracowanej ver.2.0), ale oba te systemy są pisane pod konkretne urządzenia. Za to Android świetnie napędza rynek, każda nowa wersja wymaga co najmniej o 500 ghz szybszego procesora i 512MB ram, na horyzoncie widać już 4-rdzeniowe smartfony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

A powie mi ktoś jak gra iPh 3GS, bo zbyt wiele o nim w wątku nie znalazłem... Zepsuł mi się telefonik, a mam okazję kupić nowego 3GSa za niezłą cenę. Jak jego dźwięk ma się np. do Toucha 2G, który (IMO) grał świetnie?

Słucham głównie na HD 25-1C i Shure'ach SE535.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś jak gra iPh 3GS, bo zbyt wiele o nim w wątku nie znalazłem... Zepsuł mi się telefonik, a mam okazję kupić nowego 3GSa za niezłą cenę. Jak jego dźwięk ma się np. do Toucha 2G, który (IMO) grał świetnie?

Słucham głównie na HD 25-1C i Shure'ach SE535.

ja bym bardziej polecał Nokię N8 ;) podobna funkcjonalność, kwestia przyzwyczajenia. Dostaniesz w lepszym stanie, lepsza bateria, aparat i filmy, jakość dźwięku również bardzo dobra (gra wg mnie w sposób ajfonowy). chyba, że się uprzesz na 3gsa, ale to już kwestia preferencji :) sam bym chętnie łyknął tę nokię, ewentualnie e6, ale na chwilę obecną moja c5 mi wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że w przypadku 3GSa nie muszę się martwić o stan itp, bo to nowy egzemplarz, ew. wgram nowszy os i tyle. Zależy mi na opinii dot. dźwięku właśnie tej generacji iPhone'a, a zabawy z Androidami i Symbianem mam już za sobą, nie będę do tego wracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że w przypadku 3GSa nie muszę się martwić o stan itp, bo to nowy egzemplarz, ew. wgram nowszy os i tyle. Zależy mi na opinii dot. dźwięku właśnie tej generacji iPhone'a, a zabawy z Androidami i Symbianem mam już za sobą, nie będę do tego wracał.

 

Wszystkie iphone'y za wyjątkiem 1G (który ma wolfsona) mają chip cirrus logic, czyli grają tak samo. Opinii dotyczących dźwięku iphona masz wiele na forum, zależą one oczywiście od subiektywnego odbioru dźwięku. Dla mnie iphone'y grają bardzo dobrze technicznie, ale nudno, muzyce brakuje życia, zdecydowanie lepiej pod tym względem wypada np. Galaxy S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie wiedziałem, a to wiele wyjaśnia. Mnie akurat taki dźwięk odpowiada, o czym świadczy choćby to, że używam na co dzień Clipa+, mimo że mam w szufladzie np E10.

W takim razie biorę 3GSa. Słuchałem Galaxy SII na jakiejś aplikacji, nie pamiętam jak się nazywała, i grał nieźle na HD380 Pro, ale dla mnie wyświetlacz musi być max 3,5 cala, większego telefonu nie zdzierżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności