Skocz do zawartości

Perul


Perul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj doszedł do mnie wykonany przez @Perula kabelek do DT1990 (solid core+litz) - to nie pierwsza moja transakcja z Kolegą i pewnie nie ostatnia 😉 Serdecznie dziękuję za wzorowe ich przeprowadzenie i doskonałe produkty, a wszystkim zainteresowanym polecam współpracę z @Perulem!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Myślałem, padli mi k701 FAW, dokonali żywota, w domu u mnie, w wieku lat 7+. Napisał, przyślij do mnie, może wskrzeszę.

Zdiagnozował, słuchawki zdrowe byli, ino wtyk w ałdiofilskim kablu FAW, droższym słuchawek,  krótkie spięcie zrobił, czy cuś. Zaproponował, obejrzawszy, że są już dwustronnie przez FAW zrekablowane, a może byś chciał balansik? Chętnie, chętnie... A może gniazdeczko strzelić, żeby kabel kiedyś wymienić? Oj, oj, odpowiedziałem, mniam, mniam. Słuchałem sobie więc dziś k701FAW, po całym dniu oczekiwania i much w nosie, bo kurierowi rano nie wydali k701FAW, ino dopiero późno po południu, a mnie nosiło po chacie, nie wiedziałem co robić, pompki zrobiłem ze zdenerwowania rekord 133 na treningu, dzieciaka za spacer wziąłem 6km, no, lew w klatce... Zatem słuchałem sobie po balansie prawda 2,5mm z xdp300r, bo pod niego poprosiłem o 2,5mm, a tera lete z toru mego z 4,4mm po przejścióweczce. No kurde balans miałem słynne słuchawki, a mi Mistrz Perul zrobił legendarne. Nadto, wysłałem mu także osławione me 11 letnie hd681 na dawców, bo starszy syn wtyk uszkodził, to mi w gratisie kabel wymienił na krótszy i słuchawki mam dla drugiego syna, 6 latka, co tak się ucieszył z prezentu od wujka Perula, że siedzi i je rysuje... Jak skończy, to wkleję rysunek :) 

Perul, czapkuję Ci, albowiem Wielkiś pośród Mistrzów.

A7FD1CAB-DD63-4173-B01A-033274BA6520.jpeg

5E441826-1EC5-4DC2-AC8B-5EA53017EE64.jpeg

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z przyjemnością chciałem dołączyć do grona zadowolonych użytkowników 😉 

Zamówiłem kabelek, zlecenie wykonane szybko, bezproblemowo. Ponadto podpytywałem o jakieś inne rzeczy @Perul i otrzymałem odpowiedzi szybko w sposób wyczerpujący temat, wraz z fotkami. Polecam i pozdarawiam tego Pana 😉

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolega [mention=36702]Perul[/mention] po raz kolejny mnie poratował w potrzebie kiedy w głupi sposób popsułem mój kabelek do LG. W dodatku jeszcze za jednym zamachem naprawił pierwszy jaki dla mnie zrobił i który kiedyś też uszkodziłem.
Jak zwykle polecam z czystym sumieniem!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie napiszę niczego nowego, a tym bardziej odkrywczego. Kolega Perul jest dobrym fachowcem i... kolegą ;) Najpierw pożyczył mi kabelek demo (zaufanie, jestem krótko na forum), a później wykonał dla mnie egzemplarz, który może z powodzeniem zastąpić stocka do Hawków Carbonów. Niemożliwe stało się możliwe i to w tak atrakcyjnej cenie! Dzięki!
POLECAM!

Edytowane przez CoagulaHavoc
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @Perul "pomógł" odżyć moim Beyerdynamicom Dt990 Pro 250 ohm. Skręcany kabel uprzykrzał mi "życie" i małe niuanse w dźwięku trochę przeszkadzały. Do słuchawek wstawił gniazdko 4pin, zrobił recabling wewnętrzny i malutki modzik poprawiający to i owo. Do słuchawek zrobił także kabel zbalansowany z miedzi ala Perul z wtykiem 4,4 mm. No i gra MUZYKA (w tym momencie z Ibasso dx160). Pełna profeska. Dziękuję i polecam.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Koleg a @Perul "pochylił" się i pomógł moim Philips Fidelio x1s ( jakie one Fidelio do końca nie wiem, bo kupione na Alie jakieś 2 lata temu za niewielkie pieniądze ) wstawiając wtyk 4pin no i zrobił do nich kabel na solid core. Wykonanie bez najmniejszego zarzutu, no ale pisząc to Ameryki nie odkrywam przecież, bo zainteresowani doskonale o tym wiedzą. Co do zmian w słuchawkach - to na razie testuję na ile pozwala czas ( a z tym trochę krucho ). Dziękuję.

Wysłane z mojego BTV-W09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Również ja muszę pochwalić fachowość naszego forumowego kolegi Perul. 

Wykonany dla mnie kabelek solid core pierwsza klasa. 

Zarówno pod względem wykonania(estetyka na wysokim poziomie) , użytkowym(bardzo lekki, nie plącze się) jak i przede wszystkim dźwiękowym.

Kabelek "doszlifował" dźwięk tak jak chciałem, wedle moich preferencji😉

Życzyłbym Wam i sobie aby każdy specjalista równie dobrze wywiązywał się ze swoich zadań. 

Polecam! 

IMG_20221027_205913.jpg

Edytowane przez Tecnoselfrx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/14/2011 at 11:55 AM, Perul said:

Proszę wszystkich, którzy coś kupili ode mnie lub sprzedali mi, o komentarz transakcji.

Hejka, jakos nie moge do Ciebie na priv napisac.

P.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Shakhal napisał(a):

nie moge do Ciebie na priv napisac

Już da radę, skrzynka była przepełniona, usunąłem ponad 200 konwersacji z mniej niż 4 odpowiedziami

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne słuchawki zmodowane z sukcesem :) 

 

Tym razem @Perul wstawił gniazda do BD TYGR 300R.

 

Tak zmodowane, trafią do biura: MacBook Air M1 - Tidal HiFi - iFi ZEN DAC - kabel balanced - TYGR'y :) 

 

Kto wie, może zacznę chętniej tam jeździć :D 

 

Dziękuję, pozdrawiam i polecam 👍

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oppo PM-1 dostały piękny kabelek (a'la solid core), w kolorach Spidermana ;) testowany dzisiaj kilka godzin, zyskały wyraźniejszą górę, podoba mi się. Bardzo dziękuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od Sebastiana mocno zmodowane Yamahy YH-100, a za chwilę tak samo przerobił mi YH-1000 i wyszło bombowo! Do tego przerobił kabelki pod nowe wtyczki. Ten człowiek to pewniak. Bardzo go cenię za kunszt, wiedzę i umiejętności, a także za słuch. POLECAM z całego serca!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejny kabelek zbalansowany od @Perul-a. Znowu rewelacyjne wykonanie, a jak to gra, to poezja.

Kabelek solid core, lekki (40g), elastyczny, nie plącze się, gra zdecydowanie lepiej niż oryginalny, który waży 105 g

Screenshot_20230105-194833_Gallery_1.thumb.jpg.87030bc6a55cf041a1f7682b54ccc6cb.jpg

Edytowane przez wojtekmarchewka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zrobił specjalnie dla mnie kabel balans do Grado RS2e. Kabel solid core wprowadził czary do tych słuchawek
To już drugi kabel wykonany dla mnie przez Perula i w obu przypadkach jestem bardzo zadowolony z efektu (zarówno z samego kabla, jak i z kontaktu oraz cennych porad dot. wpływu powyższych na dźwięk). Polecam interesy z tym forumowiczem.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka



  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności