Skocz do zawartości

Perul


Perul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem u Perula przewód do słuchawek Brainwavz HM5. Przegub wykonany bardzo fachowo a do tego duża możliwość doboru koloru elementów :) Miły człowiek, który służył mi również radami przy okazji grzebania przeze mnie w słuchawkach. Gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Perul przygarnął ode mnie zbędne pady, a w zamian poratował akcesoriami DIY. Wszystko to jak zawsze w przyjaznej atmosferze. Przesyłka dobrze zabezpieczona i szybko do mnie dotarła. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Perul zajął się renowacją moich AKG K340 i zrobił to jak zwykle fachowo. Do tego pośredniczył w transakcji z innym użytkownikiem. Pozostaje mi tylko kolejny raz podziękować, bo polecać tu Perula chyba nikomu już nie trzeba :)

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien kupiec wywiesił na drzwiach swojej pracowni szyld " Niebiańskie Melodie ".

Zaciekawiony postanowiłem to sprawdzić jednak przeszkodą była niezliczona ilość przestrzeni aby zmaterializować się przed jego pracownią. Dlatego zostało posłane, na wszelki wypadek, stado gołębi z wiadomością dla owego kupca z zapytaniem o jego magiczne przedmioty. Niestety już traciłem nadzieję, że jakikolwiek ptak doleciał szczęśliwie z informacjami aż tu patrze przed moją ziemiankę jak zajeżdża karawana trzech wielbłądów obładowana po brzegi skarbami od kupca Perula. Był to znak, że któremuś gołębiowi udało się szczęśliwie dotrzeć pod strzechy pracowni owego artysty.

Uradowany zabrałem się sprawdzanie i po czasie mogę tylko powiedzieć, że szyld oraz krążące opinie wcale nie były żadnym chwytem marketingowym a szczerą prawdą.

Sprzęt pierwsza klasa i mogę z czystym sumieniem polecić wyroby oraz umiejętności owego kupca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrekablował mi akg k121 i k135 plus zorganizował reanimację klona LC. Wszystko w jak najlepszym porządku, robota super jakości. Przesłał mi wszystko pomimo że wiszę mu jeszcze koszty przesyłki! - dzisiaj naprawię to niechlujstwo :)

Jak wszyscy muzostajniacy -baaaaardzo sympatyczny gość oprócz złotych uszu(i rąk). :)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

 

Perul poprawił mi dwa kabelki. Pogadaliśmy i nawet posłuchaliśmy:) Dzięki!

+1

dzięki :)

(masz pełną skrzynkę ale nie ma się co dziwić)

 

Już trochę wyczyściłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oddałem ultrasone hi2200 kolegi do remontu - słuchawki, które były połamane, dostały nowy pałąk i pady i wróciły jak nowe.

Jak znajdę chwilę to wstawię tu zdjęcia przed i po remoncie, bo to warte udokumentowania.

Szczerze polecam tego Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności