Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Perul


Perul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

To i ja się kolejny już raz dopiszę w tym temacie, choć pewnie wszystko już zostało powiedziane. Perul to po prostu Fachowiec. Uratował popękane Brainwavzy HM5, które kupiłem jakiś czas temu rzekomo w stanie idealnym na dobrze wszystkim znanym serwisie aukcyjnym. A dokonał tego przeszczepiając im pałąk ze słuchawek vintage. Ponadto, słuchawki zmodyfikował i dorobił im kabel na miedzi Perula - bardzo dobry nie tylko brzmieniowo, ale i użytkowo.

 

Kontakt i wszelkie sprawy organizacyjne to klasa sama w sobie. :) Ogólnie to już chyba nie tylko u mnie taki standard, że jak wynika jakaś sprawa związana z naprawą/modowaniem słuchawek, to kierunek jest jeden. Perul - właściwy człowiek na właściwym forum :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

W końcu i ja mogę zostawić w tym wątku swoje 3 słowa. Sebastian wykonał dla mnie pełny mod T50RP MK3 wraz z dedykownym kablem na swojej miedzi, a przy tym był bardzo cierpliwy na moje ciągłe wachania co do ostatecznego kształtu. Oczywiście moje wymysły skończyły się tym że słuchawki zagrały zupełnie inaczej niż to sobie wyobrażałem, ale Perul był tak miły że przyjął mnie u siebie i od ręki zostały wykonane odpowiednie poprawki. Po remodzie słuchawki w końcu zagrały tak jak to sobie wyobrażałem, wywołując uśmiech na twarzy. Wielkie dzięki za cierpliwość i poświęcony czas, a dodatkowo niezmiernie cieszę się że mogłem poznać osobiście tak zasłużonego dla społeczności forumowicza :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Świetna robota z dorobieniem "sznurówek" do dwóch par AKG K518 (rekabling + wtyk) :) 

 

Dodam także, że modowane przez Perula słuchawki, o których pisze wyżej decees (T50RP) są już w moim posiadaniu i są to moje podstawowe zabawki :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czapki z głów...rozebrane i naprawione SHP9500 i HyperX wyglądają jak że sklepu...zadnych oznak niedawnej awarii i jej usunięcia.. toż to artysta :)) dzięki Perul...masz kolejnego stałego,wiernego klienta ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimś cudem uciekło mi z pamięci, więc będzie wpis spóźniony :unsure: Perul zmodował moje T50RP i były to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu :D . Słuchawki grają genialnie i mimo wątpliwości czy taka sygnatura mi podejdzie, mają w sobie coś takiego, że ciężko się od nich oderwać. Kontakt, wysyłka itd. bez najmniejszych problemów, szybko, sprawnie i profesjonalnie, Polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Kolejna przejściówka do LG V30. Tym razem sama wtyczka. Jest jej fotka na forum w dziale DIY. Świetna sprawa !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności