Skocz do zawartości

Perul


Perul

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupił dla mnie akg k172hd, wymienił okablowanie w środku na srebrzoną miedź, wyciął kabel fabryczny, który skonfekcjonował, ze srebrzonej miedzi zrobił krótki kabelek z żeńskim gniazdem mini jack. Mogę sobie teraz wybrać, czy słuchać k172hd na srebrze, miedzi, czy sws audio, słuchawki zmodował tak, że bas mają przedniej urody i potęgi :)

W międzyczasie wyrwałem brutalną siłą kabel z 681 Evo. Zatem Perul wymienił i im okablowanie w środku na powyższe, kabel zrobił z gniazdem mini jack żeńskie i zmodował po swojemu w gratisie. Znów mogę przebierać w kablach customowych i fabrycznych na których chcę Evo słuchać. Na srebrze z Rapture mnie zabiły. Są na padach "skórzanych", basu jest co niemiara, pod pełną kontrolą, a srebro je radykalnie oczyściło i góra jest przepiękna.

Wszystko wykonał Perul za opłatą naprawdę niewielką, a słuchawki zrobił mi nie tylko takie, jakie chciałem [podle moich fanaberii, by customowe kable od shp 9500, które mi się rozmnożyły już do 4, móc wykorzystać] ale sporo lepsze od moich oczekiwań...

:)

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem ZENka UNO, a w gratisie dostałem kilka kabelków i oplot, do swoich eksperymentów. :)

To kolejny nasz wspólny interesik, poprzedzony wcześniejszymi odsłuchami i sporą korespondencją.

Wszystko jak zawsze profesjonalnie i na światowym poziomie. To już jest standard u Sebastiana.

Dzięki za wszystko. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sebastian zamówił u mnie modyfikację DT990, wszystko przebiegło w miłej atmosferze, dodatkowo dostałem mały prezent, a wcześniej i później sporo rad związanych z modyfikacjami słuchawek, za co jestem bardzo wdzięczny, nie pozostaje mi nic innego jak polecić robienie interesów z Perulem, chociaż nie wymaga on już chyba specjalnego polecania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności