Skocz do zawartości

Perul


Perul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zaaferowany duzym cieciem cen w Komputroniku kupilem w afekcie sluchawki CAL 2 ! , i niestety nie doczytalem sie przed zakupem, ze standardowy kabel (pilot + mikrofon do rozmow telefonicznych) nie bedzie poprawnie wspolpracowal z karta dzwiekowa w moim komputerze stacjonarnym.

 

 

Zrezygnowany umiescilem informacje na forum, ze zlece wykonanie niestandardowego kabla sluchawkowego jack 2.5mm x 3.5mm i pierwsza osoba, ktora sie do mnie odezwala, byl Perul.

 

Bardzo uczciwy i wyrozumialy gosc, swietnie doradzil przy wyborze kabla, wszystko jasno i konkretnie wytlumaczyl ( do momentu dodania ogloszenia na forum nie mialem zadnego pojecia o przewodach i recablingu, nawet podstawowej teorii ).

 

 

Kabel, ktory wykonal Perul dodal potworne ilosci detali, ogromnie poszerzyl scene, a moc basu jest po prostu NIEPOJETA. Gdy slucham metalu majac te CAL2! na glowie, mam wrazenie, ze przemawia do mnie sam diobeł.

 

 

Oto przewod, ktory jest w stanie polaczyc sie z najglebszymi czelusciami piekla.

 

post-36702-0-21297500-1403093915.jpg

Edytowane przez herold zarazy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny i konkretny kontakt. Zamówiłem rejacking pchełek BOSE i B&O - były gotowe do odbioru już na drugi dzień. Jakość bez zarzutu, będę miał jakąś robótkę, to na pewno się odezwę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w gratisie od Perula fajny oplot do Tascamów TH-02. :)

Wysyłka również w gratisie. :D

Nie wiem jak mu dziękować, obym miał jeszcze okazję mu się odwdzięczyć. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Znając wysoką jakość modowanych przez Perula Creative Fatality, zleciłem wykonanie kolejnych, tym razem opartych na vintage słuchawkach Universum. Wyszły świetnie! Oprócz tego, Perul przeprowadził renowację skórki pałąka w moich Technicsach F1. I tutaj spisał się na medal.

 

 

Podsumowując: kolejna transakcja, z której jestem zadowolony w 100%! Dziękuje i tradycyjnie już, polecam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakupiłem IC mini jack\RCA na posrebrzanej miedzi, którego wcześniej miałem okazję posłuchać i przetestować. :D

Przy okazji przyjechały do mnie inne cudeńka do testowania. Przesyłka mega zabezpieczona, czegoś takiego jeszcze nie widziałem. :o

Profesjonalizm pełną gębą, polecam. Dzięki za wszystko Sebastian. :woot: cdn.

Edytowane przez jd1210
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam odkupione K551 od innego usera tego forum po rekablingu Perula (druga dziura w prawej nausznicy). Trzeba się dobrze przyjrzeć który otwór nie jest stokowy, bo od razu tego nie widać. Jakość naprawdę bez zarzutu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności