Skocz do zawartości

Klub Miłośników Creative Ep-630 :)


GoodBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wszystko zależy od dopasowania wkładki silikonowej odpowiedniej dla twojego ucha. Napewno tybsh bedziesz słuchał ciszej będzie to miało zbawienny wpływ dla Twojego słuchu. Dla mnie izolacja epków jest wystarczająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAmpytanie do was gdyz sam w tym temacie jestem zielony. Widze ze w tym watku uczestnicza osoby obeznane z wieloma typami słuchawek . Mam prosbe abyscie doradzili mi jaki model najlepiej wybrac rozwazam zakup takich modeli : -ep 630

- Koss Porta Pro

-sennheiser z seri street albo sport np mx 75 albo omx 50 VC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w sumie do mp3 ich chce w ronych warunkach autobus spacer i takie tam. Faktycznie epki bylyby porecznijsze chociaz wygodniejsze bylby kossy gdyz napewno nie spadaly by i pewnie mniej uszy by sie meczyly a jak oceniacie je pod kątem jakości dzwięku moze teraz kupię kossy a potem jeszcze epki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości dźwięku to nie porównuj nagłownych ponad 100 zł do dokanałówek poniżej 100 zł, bo to nie ma żadnego sensu. EPki nie wypadają, właściwie nie czuć ich w uchu. I uszy się od nich nie męczą. Ale to kwestia indywidualna. Do autobusu będą lepsze EPki ze względu na ich izolacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to pewnie je wezme tylko szkoda ze maja uklad Y a nie L wtedy wogole by sie je wygodnie nosiło a tak bedzie trzeba po plecach kabel puszczac tylko teraz zeby na allegro na podrobki nie trafic ;]

 

 

[edit]Chociaz teraz stwierdzilem ze Epki odpadaj bo maja prostego jacka a potrzebuje zakrzywionego, wiec jak juz to pewnie wtedy sparki albo the plug ;] a co myslicie o tych seenshierach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem je dzisiaj mojej kobiecie, ciężko było trochę znaleźć, ale udało się je dorwać za 30 zeta z gwarancją itp. :D

Powiem tylko jeszcze, że ja bym ich za darmo nie wziął... Wystarczyło, że posłuchałem sobie przez kilka godzin na słuchawkach od Sansy (tez dokanalówki), Po takim seansie, nie dość, ze bolało mnie lewe ucho, to jeszcze cała szczęka. Poza tym wypada mi prawa słuchawka. Jak tylko zacznę biec, to wypadają obie. Nigdy więcej dousznych/dokanałowych słuchawek.

O dźwięku nawet nie wspominam... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się niektórym ludziom. Ja sam mam Sanse E130, do tego seryjne dokanałówki na średnich gumkach. Słucham różnego gatunku muzyki - od hh i rapu, przez dance, house, aż do polskich starszych przebojów typu Anita Lipnicka, Bajm, Various Manx. TruBass mam ustawiony na max, EQ - mam Custom z własnymi ustawieniami i słucham muzyki na prawie pełnej głośności i mnie NIC NIE BOLI !!!! Poważnie ! Mi kompletnie nic nie przeszkadza w dokanałówkach. Jedynie ja zawsze uważam, że średnie i wysokie w tego typu słuchawkach na pewno są mniej "barwne" i bardziej "plastikowe".

A co do Creative'ów - szczerze zamierzałem je kupić jako zamienniki do seryjnych dokanałówek od Sansy, ale już nie wiem. Ja bardzo cenie sobie czystość dźwięku i jego dynamikę. Nie chodzi mi o "wielkość" bassu, a o dynamikę całego pasma. Jednym słowem - czy EP'ki zapewniłyby mi czysty, ciepły i dynamiczny dźwięk ? Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jzu sam nie wiem a te seensheiery ktore wyzej podalem ktos kiedys mial moze o nich wyrazic o nich opinie albo o podobnych z tej serii.

[edit] czy ktos może miał kontakt z tymi słuchawkami?? SENNHEISER

MX-55VC STREET i jak działa ten sytem "twist to fit" ktos może się orientuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to pewnie je wezme tylko szkoda ze maja uklad Y a nie L wtedy wogole by sie je wygodnie nosiło a tak bedzie trzeba po plecach kabel puszczac tylko teraz zeby na allegro na podrobki nie trafic ;]

 

 

[edit]Chociaz teraz stwierdzilem ze Epki odpadaj bo maja prostego jacka a potrzebuje zakrzywionego, wiec jak juz to pewnie wtedy sparki albo the plug ;] a co myslicie o tych seenshierach??

To weż Sennheisery Cx300 grają i wyglądają identycznie jak Epki ale wtyczka jest w kształcie litery L a kabel asymetryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszly do mnie epki.Pierwsze wrazenie-gora moze byc,basy-za duze,musialem z 13 w eq zjechac do 9 bo dudnily.

 

Izolacja-jak to ma byc dobra izolacja to ja dziekuje,slysze swoj komputer wiec samochody i silnik busa tym bardziej bede slyszal.Testowane na standardowych gumkach.Zaraz zaloze najmniejsze to zobacze.

 

Wygodne to one sa,nie ma porownania do pchelek;]

 

EDIT:

Zalozylem najmniejsze gumki i w izolacji nic sie nie poprawilo tyle ze basy troche zmalaly(albo mi sie zdaje).

 

Narazie dam plusy za:

+wygoda

+3pary gumek;]

+dobry dzwiek

 

Minusy:

-za slaba izolacja

 

Bede musial potestowac je jeszcze na miescie,jutro wyedytuje posta lub napisze nowego.Mam nadzieje,ze bedzie lepiej niz na pchelkach.

 

 

EDIT:

Tłumi bardzo ladnie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności