Skocz do zawartości

Klub Miłośników Creative Ep-630 :)


GoodBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja kupiłem ale póki co nic ci nie powiem bo czekam już od 2 dni na dostarczenie słuchawek. Ale spoko poczekaj trochę, jutro, najdalej pojutrze powinienem mieć towar to się wypowiem :)

 

Wizualnie aukcja wygląda ok. Gwarancja 12 miechów, pudełko, sklep, faktura. Wszystko chyba ok nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Tak jest zawsze. Kiedy EP-630 są pierwszymi dokanałówkami to zawsze wydają sie extra. Każde pchełki przy nich siadają, nawet MX500 (to moje zdanie). Ale myślę że jeśli kiedykolwiek będę miał możliwość posłuchania prawdziwych IEM'ów, to nadejdzie rewizja poglądów. Na razie nie słuchałem lepszych dousznych słuchawek niż Epki i one sa najlepsze :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zbieram do kupna ep-635 poniewaz miałem juz dokanałówki z sandiska e130 ale sie rozleciały. Ucho przyzwyczaiło sie juz do takiej formy słuchawek i sam szczeze niechce tego nawyku niwelowac. teraz mam zwykle z sandiska m240 i mnie krew zalewa, wypadaja , dzwiek jest stłumiony jak czegos zaduzo np. sopranów to zaraz dzwiek sie znieksztalca. ekhh szkoda gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy inni posiadacze Epków też tak słyszą szum swoich odtwarzaczy? Strasznie czułe te słuchawki pod tym względem, albo coś z moimi jest nie tak (ale nie sądzę...).

 

niska impedancja na poziomie 16 Ohmów - oto przyczyna szumów

Tak też mi się zdawało właśnie i jeszcze na dodatek one taką charakterystykę mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się coś zmieniło ostatnio i mimo, że zawsze wolałem więcej wysokich tonów itp, to teraz znacznie bardziej podobają mi się EPki co nie znaczy, że są lepsze. Ale w wolnej chwili postaram się na kilku nagraniach ulubionych przesłuchać Epki i Soniaki i skrobnąć jakieś sensowne porównanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Epki chyba sie juz "rozgrzały"

Grają bardziej szczegółowo - jak słucham czasami muzyki którą już bardzo odbrze znam - na przykład jakieś moje ulubione kawałki - i okazuje się że na epkach słyszę jakąś dodatkową sekcje gitarową albo dźwięki których wcześniej nie słyszałem - nabieram wtedy do nich dużego respektu!

Fajne słuchawki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy inni posiadacze Epków też tak słyszą szum swoich odtwarzaczy? Strasznie czułe te słuchawki pod tym względem, albo coś z moimi jest nie tak (ale nie sądzę...).

 

niska impedancja na poziomie 16 Ohmów - oto przyczyna szumów

To nie słuchawki szumią ( pod tym wzgledem Ep-y prezentuja się naprawdę niezle)

tylko Irivery serii T . Im głebiej wsadzimy słuchawkę dokanałową , im bliżej

znajdzie się błony bebenkowej - tym mniej jest naturalnej filtracji którą zapewnia

powietrze i dystans ( nie mówiąc już tu o kilku warstwach gabek jakie wsadza się

zwykle w muszle słuchawek monitorowych ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. dpstałem te słuchawki 2 dni temu i ich jakosc mnie powala. W słuchaweczach słychac dźwięki których nie słyszałem przy normalnym słuchaniu w łośnikach creative'a na komputerze :] Warte są swojej ceny. Dźwięke jest bardzo czysty, nie słychać dźwięku świata zewnętzrnego co daje super efekt. Mam odtwarzacz mp4 OPTIplayer V i jak wezme na maxa to nawet nie musze wkładać słuchawek do uszu żeby słuchać muzyki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności