Skocz do zawartości

Klub Miłośników Creative Ep-630 :)


GoodBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też zwykle zakładam bez kombinowania, normalnie wpychając słuchawkę do ucha. Te zabawy z odciąganiem ucha dają jednak czasami lepsze trzymanie słuchawki.

 

Echelon ja robie odwrotnie

Tzn ciągne prawą ręką lewe ucho, a lewą wkładam słuchawke.

Dziwny ten twoj sposób

Też tak robię, ale w zasadzie nie ma się co rozwodzić, bo śmiesznie wyjdzie :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wkładam słuchawki normalnie do ucha, póżniej najwyżej dociskam i delektuje się muzyką :) Zresztą wszystko zależy od budowy ucha, pokombinować nigdy nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zostawiłem swoje EP na około 6 godzin w poblizu monitora, kiedy wróciłem i podłączyłem je do odtwarzacza same z siebie (volume 0) szumią i trzeszczą, po podłączeniu do innego żródła dźwięku to samo, co teraz powinienem zrobić ?

 

grają troszke i wydaje się, że szumy stają się coraz cichsze, ma ktoś pojęcie co się dzieje ?

 

Przy lepszych słuchawkach o małej impedecji słychać szum odtwarzacza/wieży, gdy nie płynie z nich żaden dźwięk. Podczas słuchania utworu przestają one być słyszalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było tego słychać wcześniej, słychać szum na volume 1 itp.

 

Ale w momencie gdy nie płynie z odtwarzacza dźwięk to volume nie ma znaczenia. Ew. szumy mogą być głośniejsze. A czy szum słychać, gdy podłączasz go do wszystkich urządzeń? Czy np. po podłączeniu do komputera też słychać taki sam szum?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

szum słychać niezależnie czy muzyka gra czy nie, wystarczy włączyć dowolne urządzenie do jakiego podłączy się słuchawki

 

szum jest jednostajny nie zaeżny od głośności i urządzenia

 

szum powoli zanika, tylko czy zaniknie całkowicie, player gra dalej mam nadzieje, że szum zniknie z upływem czasu jaki słuchawki będą grały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem hihi ... kiedyś problem z monitorem. Monitor wiadomo stoi na biurku, mam wysuwaną półkę na klawiaturę. I nie wiem jakim cudem, ale kiedyś na owej półce zostawiłem głośnik wysokotonowy z kolumny ... Jakie było me zdziwienie gdy monitorek zaczał nabierać kolorków w lewym dolnym rogu... Najgorsze jest to, że kapnełem się po 3 dniach dopiero :/ ... eh ... życie ... Jaki z tego wniosek ?? ... Mieć porządek w "miejscu pracy" :]

 

A co do słuchawek ... hmmm.. no jest coś takiego jak pole magnetyczne, które mogło "rozkalibrować" Ep-ki ... ale hmmm ... monitor raczej tak nie emituje pola, prędzej lampka nocna. Metalowa obcinarka tymbardziej ;) ... hmmm ...

 

Powiem tak... ja nawet dousznych słuchawek nie kładę już w pobliżu monitora, bo jakby nie było magnes to magnes, a od pewnego czasu "troszczę się" o swój monitorek (LG Flatron 775) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przez jakiś czas Creative ep-630 były za 99zł w Saturnie (Warszawa - Janki), jednak po 3 dniach zniknęły ;)

 

Ja sam po wielu przeczytanych tematach, rozterkach itp., zdecydowałem się na zakup Creative ep-630 :) Fakt faktem, że wyglądają mizernie, ale po umieszczeniu ich tam gdzie Bozia nakazała... no co tu dużo gadać - rewelacja. Zapłaciłem 120zł [razem z kurierem] i jestem bardzo zadowolony. Teraz jeszcze musze kupić jakiś adapter do n6630 i będe bardzi zadowolony.

 

Ps. Praktycznie wszędzie w tym temacie mówi się o "8mm" w Creative ep-630... Ja na pudełku swoich mam "9 mm" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chesz kupic adapter do 6630 to tylko oryginalni nokii AD-15, albo

lepszy, niestety zaden adapter z allegro za 10 PLN nie daje stereo, wiem

bo sam przerabialem ten temat

O rany... :o

 

Dzięki za info... Muszę poszukac jakiegoś taniego (jak najtańszego) ;)

 

 

Hmm, w opisie tej, tej i tej aukcji jest wyraźnie podane STEREO - dodatkowo podkreślając "walory" takiego rozwiązania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności