Skocz do zawartości

Nationite s:flo2


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy flo ładuje się przez USB? I czy testowałeś może przejściówki umożliwiające ładowanie przez USB za pomocą zwykłego gniazdka elektrycznego?

 

Laduje sie przez usb gra w trakcie ladowania w komplecie jest ladowarka sieciowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! Chciałem przerzucić się z nieśmiertelnego Irivera na coś dużo lepszego i zastanawiam się nad zakupem tego odtwarzacza. Mam jednak bardzo naiwne pytanie odnośnie akumulatora. Uzywam tego samego, starego irivera ifp-799 od bodajże 6 lat i bardzo sobie chwalę trwałośc sprzętu. Poza wymianą joga nie musiałem z nim robić do dzisiaj nic. Zastanawiam się jednak co z akumulatorem w tym Nationite.?

Chciałbym go sprowadzić, ale co, jeśli po roku-2 latach nie będzie się do niczego nadawał, albo będzie trzymał 2 godziny? Czy jakiś elektronik lub serwis wlutuje mi coś zastępczego? Czy może akumulator jest jakiś "standardowy"? Wymienny? Na serwis, gwarancje w USA pewnie nie ma co liczyć, a w dodatku sprzet jest popularny w Polsce chyba tylko na tym forum, więc boje się trywialnych problemów w tym względzie. Jak waszym zdaniem to wygląda. Przepraszam, za naiwne pytanie, ale nie mam doświadczenia. Wiem, że baterie pasujące do Ipoda można zdobyć bez problemu, ale co z tym s:flo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaję, że elektryk nie będzie miał problemu wymienić baterii na jakąś zastępczą. Na wszelki wypadek poszukaj zdjęć rozkręconego by zobaczyć jak to w środku wygląda i jakby co, jest tam trochę więcej miejsca na większą baterię. Szukaj raczej zdjęć Teclast T51.

 

A po przesiadce jeżeli chodzi o dźwięk, będziesz zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 gb 120,50 $

16 gb 159,50 $

Wydaje mi sie, ze trzeba czekac 2/3 tygodnie

Za kilka tygodni to podniosą cenę. Dostępność playera:

We expect to take delivery of this new stock by NOVEMBER 8th.

Czyli 8 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko czy komuś doliczyli vat i cło czy powszechnie udaje się bez?

 

Nie ma vatu ani cła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Arthass, ale skąd taka pewność?

 

Ja nie płaciłem. Poza tym wydaje mi się, że nationite ma siedzibę w Europie (Anglia?), więc kupując odtwarzacz przez ich stronkę zamawiasz go u europejskiej firmy. A to że oni go sprowadzają z Chin to ich sprawa. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Dzieki

 

Mnie się wydaję, że elektryk nie będzie miał problemu wymienić baterii na jakąś zastępczą. Na wszelki wypadek poszukaj zdjęć rozkręconego by zobaczyć jak to w środku wygląda i jakby co, jest tam trochę więcej miejsca na większą baterię. Szukaj raczej zdjęć Teclast T51.

 

A po przesiadce jeżeli chodzi o dźwięk, będziesz zadowolony ;)

 

Raz jeszcze w temacie, odpowiedź na pytanie zadane przeze mnie na ich forum, moze to dla kogos tez jest istotne:

 

Hello! I have one naive question about the battery. I wam afraid of its aliveness. I am nut sure if it would be possible to replace the battery into another one after some time of use. Is it a somehow a standard one? Is it possible to buy an extra battery backup? Anyone?

 

B/c of the construction, I'm gonna say no. It wouldn't be easy opening it up, and doing so voids your warranty. I wouldn't worry about the life on these though, I bet it'll hold a bunch of charges before deteriorating.

 

If you are the type of person that like DIY' date=' then you can replace the battery, BUT the battery is not standard, it is custom made for the S:Flo2 so it will not be easy to find replacements.[/quote']

 

W kazdym badz razie chyba sie zdecyduje. Mam nadzieje, ze troche pochodzi. Z drugiej strony cena nie jest zbyt wygórowana. Szkoda tylko, ze trzeba bedzie poczekac 2 miesiace

Edytowane przez maciekz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze będzie zdjęcie obudowy, zobaczyć jak to jest przytwierdzone i znaleźć taką co będzie pasować. Jest to wykonalne, ale trzeba się zainteresować. Nie ma rzeczy niemożliwych, jeżeli to człowiek zrobił to człowiek to naprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sam się ostatnio zainteresowałem tym tematem i widać że plajer pod względem oprogramowania jest jak najbardziej rozwojowy.

Wystarczy rzucić okiem chociażby tu, a przede wszystkim tu.

Edytowane przez Koko7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności