Skocz do zawartości

Nationite s:flo2


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i jak z tym oczekiwaniem na dostawę s:flo2? Orientuje się ktoś ile trzeba czekać na playera po zakupie?

 

Ja czekam już prawie drugi miesiąc. Dzisiaj napisali, że w tym tygodniu wysyłają. Oby nie skończyło się na obietnicach jak ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i jak z tym oczekiwaniem na dostawę s:flo2? Orientuje się ktoś ile trzeba czekać na playera po zakupie?

 

Ja czekam już prawie drugi miesiąc. Dzisiaj napisali, że w tym tygodniu wysyłają. Oby nie skończyło się na obietnicach jak ostatnio.

Norma ;) ja na swojego czekałem też 2 miesiące. Ale co zrobić pre-order to pre-order a oni mogą przekładać terminy w nieskończoność i nawet nie wart do nich pisać w tej sprawie bo tylko odpisują krótkim niesympatycznym mailem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrus-g

 

Udało Ci się może wgrać ten poprawiony firmware? Orientuje się czy zmienia on coś znacząco jeśli chodzi o samą obsługę playera?

1. Nie mam na to czasu

2. Tak zmienia i to dużo - wystarczy poszukać w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy i jak z tym oczekiwaniem na dostawę s:flo2? Orientuje się ktoś ile trzeba czekać na playera po zakupie?

 

Ja czekam już prawie drugi miesiąc. Dzisiaj napisali, że w tym tygodniu wysyłają. Oby nie skończyło się na obietnicach jak ostatnio.

 

Hejka, i jak tam dostales juz swojego grajka? Kurde napaliłem sie na niego po dzisiejszym odsłuchu ale ten czas troche przeraża.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow dźwięk od pierwszego brzmienia powala ;) zaraz posłucham na swoich plikach. Jeszcze nic tak dobrze nie zagrało z KSC75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także zaczynam się do niego przymierzać. Korci mnie bardzo line-out. Podejrzewam, że na miasto wbudowany wzmak wystarczy ale do domku pod większe słuchawki wystarczyłoby podpiąć się do toru stacjonarnego i gra muzyka :D

 

Arthass, nie omieszkaj podzielić się bardziej szczegółowo wrażeniami z użytkowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Arthass, nie omieszkaj podzielić się bardziej szczegółowo wrażeniami z użytkowania.

 

 

 

Jutro wysyłam go do użytkownika Yedi, więc jego będziecie mogli pytać o szczegóły. Ja tylko sprawdziłem czy działa i jest zdecydowanie na pierwszym miejscu na mojej liście najlepiej brzmiących odtwarzaczy. Nie mam nawet z czym porównać, bo to jest już coś więcej niż klasa odtwarzaczy przenośnych. Jak go słucham na KSC75 to aż kipi mocą, widać że miałby ochotę na coś większego ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow dźwięk od pierwszego brzmienia powala ;) zaraz posłucham na swoich plikach. Jeszcze nic tak dobrze nie zagrało z KSC75

Kurcze, chyba się nie oprę i zamówię... ;)

 

Zastanawia mnie jedna rzecz. Według tej recenzji http://www.headfonia.com/?p=2783 s:flo2 gra świetnie ale ma braki w niskich tonach. Jakkolwiek uwielbiam KSC75 to ostatnio mam wrażenie, że mogłyby mieć mocniejszy basik. Tak więc, czy z s:flo2 go nie brakuje?

 

Z drugiej strony... może od razu szarpnąć się na HifiMana. Akurat jestem na kupnie źródła pod HD800. :P

Edytowane przez baols
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujący ten odtwarzacz, tylko ta obsługa mnie zastanawia. przyzwyczaiłem się do dobrego w iPhone i jak bym miał teraz posługiwać się ekranem dotykowym wiele gorszym (z tego, co piszą), to nie wiem. Już sony X to dla mnie tak na granicy. A co myślicie o Rocoo czy Studio w odniesieniu do sflo?

Edytowane przez hasos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow dźwięk od pierwszego brzmienia powala ;) zaraz posłucham na swoich plikach. Jeszcze nic tak dobrze nie zagrało z KSC75

Kurcze, chyba się nie oprę i zamówię... ;)

 

Zastanawia mnie jedna rzecz. Według tej recenzji http://www.headfonia.com/?p=2783 s:flo2 gra świetnie ale ma braki w niskich tonach. Jakkolwiek uwielbiam KSC75 to ostatnio mam wrażenie, że mogłyby mieć mocniejszy basik. Tak więc, czy z s:flo2 go nie brakuje?

 

 

Słuchałem go dosłownie 5 minut, dzisiaj poszedł do Yedi'ego (zastanawiam się czy to nie był błąd). Nie odczułem żadnych braków w basie, choć nie wsłuchiwałem się w dolne pasmo bo zostałem dosłownie porażony prezentacją sceny, która jest (nie potrafię tego inaczej określić) trójwymiarowa i do tego ogromna, a sam dźwięk "tętni życiem". Teraz słuchając IFP czegoś mi brakuje sad.gif Szkoda, że s:flo2 ma taki duży dotykowy ekran, bo dźwiękowo jest imponujący. Już nawet nie chodzi o krótki czas działania, tylko mógłby być mniejszy i bardziej "kompaktowy"

 

ps. wg wykresów na head-fi ma podobno roll off na wysokich... jeśli s:flo2 ma roll off na wysokich to ja jeszcze nie słyszałem odtwarzacza pozbawionego tej dolegliwości tongue.gif oni chyba go porównują ze sprzętem stacjonarnym, zresztą takie niuanse to można pewnie wychwycić na dużych słuchawkach nausznych wartych co najmniej tyle co ten odtwarzacz.

 

ps2. jak czytam te porównania z clipem na head-fi to mam na prawdę niezły ubaw ^^

 

btw pożyczy ktoś d-jays albo q-jays? smile.gif

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem go dosłownie 5 minut, dzisiaj poszedł do Yedi'ego (zastanawiam się czy to nie był błąd). Nie odczułem żadnych braków w basie, choć nie wsłuchiwałem się w dolne pasmo bo zostałem dosłownie porażony prezentacją sceny, która jest (nie potrafię tego inaczej określić) trójwymiarowa i do tego ogromna, a sam dźwięk "tętni życiem". Teraz słuchając IFP czegoś mi brakuje sad.gif Szkoda, że s:flo2 ma taki duży dotykowy ekran, bo dźwiękowo jest imponujący. Już nawet nie chodzi o krótki czas działania, tylko mógłby być mniejszy i bardziej "kompaktowy"

 

ps. wg wykresów na head-fi ma podobno roll off na wysokich... jeśli s:flo2 ma roll off na wysokich to ja jeszcze nie słyszałem odtwarzacza pozbawionego tej dolegliwości tongue.gif oni chyba go porównują ze sprzętem stacjonarnym, zresztą takie niuanse to można pewnie wychwycić na dużych słuchawkach nausznych wartych co najmniej tyle co ten odtwarzacz.

 

ps2. jak czytam te porównania z clipem na head-fi to mam na prawdę niezły ubaw ^^

 

btw pożyczy ktoś d-jays albo q-jays? smile.gif

 

Dzięki wielkie za odpowiedź. :)

Bas basem ale z Twojej opinii wynika, że to inna jakość. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słuchałem go dosłownie 5 minut, dzisiaj poszedł do Yedi'ego (zastanawiam się czy to nie był błąd). Nie odczułem żadnych braków w basie, choć nie wsłuchiwałem się w dolne pasmo bo zostałem dosłownie porażony prezentacją sceny, która jest (nie potrafię tego inaczej określić) trójwymiarowa i do tego ogromna, a sam dźwięk "tętni życiem". Teraz słuchając IFP czegoś mi brakuje sad.gif Szkoda, że s:flo2 ma taki duży dotykowy ekran, bo dźwiękowo jest imponujący. Już nawet nie chodzi o krótki czas działania, tylko mógłby być mniejszy i bardziej "kompaktowy"

 

 

Jak widzisz .. chyba posłuchanie go przed wysyłką to nie był najlepszy pomysł ... Będę o Tobie pamiętał jak mi nie podpasuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem go dosłownie 5 minut, dzisiaj poszedł do Yedi'ego (zastanawiam się czy to nie był błąd). Nie odczułem żadnych braków w basie, choć nie wsłuchiwałem się w dolne pasmo bo zostałem dosłownie porażony prezentacją sceny, która jest (nie potrafię tego inaczej określić) trójwymiarowa i do tego ogromna, a sam dźwięk "tętni życiem". Teraz słuchając IFP czegoś mi brakuje sad.gif Szkoda, że s:flo2 ma taki duży dotykowy ekran, bo dźwiękowo jest imponujący. Już nawet nie chodzi o krótki czas działania, tylko mógłby być mniejszy i bardziej "kompaktowy"

 

 

Jak widzisz .. chyba posłuchanie go przed wysyłką to nie był najlepszy pomysł ... Będę o Tobie pamiętał jak mi nie podpasuje ...

 

Jak ci nie podpasuje dźwiękowo to proponuję Ci dać sobie spokój z przenośnymi odtwarzaczami tongue.gif chyba że pójdziesz w HiFiMAN'a. Po prostu nie ma takiej opcji żebyś miał jakieś "ale" co do dźwięku wink.gif A co do zwrotu... nie ma problemu, na zakup jest wielu chętnych, a mam wątpliwości czy nie sprzedałem Ci go za tanio laugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

chyba że pójdziesz w HiFiMAN'a. Po prostu nie ma takiej opcji żebyś miał jakieś "ale" co do dźwięku

 

Szkoda mi kasy na Hifimana ... Ja wiem że teraz wielu by chciało go kupić ... Co do ceny ... no nie przesadzaj ... Nie straciłeś (tym razem) .... koniec OT

 

Postaram się napisać coś o dzwięku na różnych słuchawkach ... zarówno dużych jak i małych ...

Edytowane przez Yedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności