Skocz do zawartości

Nationite s:flo2


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku miałem wszystko w WMA :( Potem kupiłem T10 i musiałem wszystko zgrywać jeszcze raz do OGG, bo się krztusił. Z tym że wtedy miałem tylko jakieś 20 płyt, a teraz ponad setkę :( Chyba się pochlastam, jeśli będę musiał to przechodzić jeszcze raz.

 

Więc jak to jest z OGG na flo2? Jeśli trzeba chodzić po katalogach zamiast po bibliotece, to przeżyję, ale czy to w ogóle działa w ten sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chodzenie po s:flo" to bardzo odważne stwierdzenie. Jak dla mnie jedyny sposób w jaki da się go używać to zakładka all-files ->random i słuchasz. Oczywiście da się odtwarzać ogg, a to że nie czyta tagów da się przeżyć moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie występuje problem 6-ciu katalogów. Piotrus używa starego softu, w nowym problem został wyeliminowany. Można swobodnie poruszać się po przeglądarce plików. Niestety nie pamiętam, czy czyta tagi OGG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym problemem 6-ciu katalogów - raz że to jakiś wyimaginowany pomysł dwa że nic takiego nigdy nie występowało. Każdego playera możesz sobie załadować tak by nie przewijać - Twój problem. Ja mam katalogów spokojnie ponad 20 i co z tego? Jestem pewien że nowy soft nie eliminuje beznadziejności ekranu, która jest głównym problemem jeśli chodzi o nawigowanie tym playerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam podjąć decyzję, to chcę znać przesłanki, w szczególności to, jakie ograniczenia napotkam przy OGG. Przeczytałem, że nie działają tagi, więc nie działa biblioteka i wyświetlanie tytułów podczas odtwarzania, ale na co się to ostatecznie przekłada? Będę mógł w ogóle wybrać sobie konkretną płytę i utwór? Utwory będą odtwarzane w poprawnej kolejności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś pisał, że Audeo + s:flo2 to nieudane połączenie. Jak dla mnie jest to właśnie połączenie idealne dźwiękowo jeśli chodzi o sprzęt przenośny. Nie słyszałem lepszego grajka pod Audeo. Jedynie co przeszkadza to to, że ten s:flo2 taki trochę wielgaśny, za bardzo przyzwyczaiłem się do wielkości mojego Clipa+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to pisałem i zdanie swoje podtrzymuje. Jak dla mnie to jest za chłodno i koniec. Podczas odsłuchu tego połączenia miałem wrażenie, że używam chłodnego grajka, a przecież Flo2 uchodzi za ocieplonego. Nie wiem, czemu mam takie wrażenia. Po prostu to połączenie nie jest dla mnie.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś pisał, że Audeo + s:flo2 to nieudane połączenie. Jak dla mnie jest to właśnie połączenie idealne dźwiękowo jeśli chodzi o sprzęt przenośny. Nie słyszałem lepszego grajka pod Audeo. Jedynie co przeszkadza to to, że ten s:flo2 taki trochę wielgaśny, za bardzo przyzwyczaiłem się do wielkości mojego Clipa+.

Zgodzę się z Tobą całkowicie. Od niedawna pasuje takie przekonanie. Ja również jako posiadacz obu urządzeń (s:flo i Audeo) mogę powiedzieć że to najlepszy grajek do nich jakiego słyszałem.

Ciepła na pewno nie braknie, nawet jest większy impakt na basie.

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności