Skocz do zawartości

Nationite s:flo2


Siekiera

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was spotkał się z podróbką tej cegiełki ? Pytam bo niedawno zamówiłem sobie tego playerka i jestem pełen obaw, że dostanę nieoryginalny odtwarzacz... Proszę o uspokojenie moich nerwów lub wręcz przeciwnie o rozpalenie ich do czerwoności. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was spotkał się z podróbką tej cegiełki ? Pytam bo niedawno zamówiłem sobie tego playerka i jestem pełen obaw, że dostanę nieoryginalny odtwarzacz... Proszę o uspokojenie moich nerwów lub wręcz przeciwnie o rozpalenie ich do czerwoności. ;)

 

A kto miałby robić podróbkę chińczyka? Marsjanie? :D Podrabia się ipody....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo szukam "pchełek" :)

 

Nie słuchałem wielu pchełek, ale jedyne które mi się podobały to PAA-1 dołączane do Rocoo-A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie złożyłem zamówienie tam gdzie wszyscy. Preorder, dzisiaj się okazało, że jednak nie będzie wysyłki 30.11 bo dostawca komponentów miał opóźnienia i poskładają to wszystko do 6-10.12 dopiero. Mam nadzieję, że przed świętami, albo przed chociaż nowym rokiem dostanę paczuszkę. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAA-1 są fee i bee, zwykły rebrand MX500 na gorszych materiałach, takie moje zdanie.

 

Z pchełek do 150: Yuin PK3 (choć nie słuchałem, ale PK2 rewelka), Sennheiser MX560 i wyższe z serii MX, AKG K313 i wyższe i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

o eterny i s:flo2 pytałem Pierot'a i Pasiaste'go . w sumie obaj zgodnie mówili, że z s:flo2 będzie mocno basowo, a s:flo2 ma (nie ma?) kulawy eq. sam się zastanawiam nad kupnem etern do s:flo2, bo nie widzę zbytnio alternatywy pod względem przede wszystkim wygody.

 

 

ponoć rev2 jest mniej basowe. różnica jest na prawdę odczuwalna? ludzie wolą rev1 jako że są lepsze. rzeczywiście są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych są lepsze, a dla drugich nie. Rev.2 grają grzeczniej, basu jest tylko troszkę mniej, nadal są to ogromnie basowe potwory. Alternatywa pod względem wygody? Phonak Audeo :). Niezrównane. Nowe za 319zł. Podobnie do nich grają też Q-Jays, ale to odsyłam do mojej oferty z komisu jeżeli byś chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli miałbym wybierać między charakterystyką phonaków i etern, to bez zastanowienia wybrałbym eterny. boję się jednak, to Basowe Potwory :) powiem tyle: ne6, które na brak basu nie cierpiały trochę męczyły mnie. q-jays? pomyślę nad nimi, ale mówiąc "podobnie" rozumiem, że miałeś na myśli audeo, co? ;)

 

piorus-g i jeszcze parę osób słucha s:flo2 z audeo, ale z tego co wiem, są oni fanami innego brzmienia. ja szczerze lubię "dym" w dźwięku, to co daje fun z słuchania, ale przy zachowanej krzcie rześkości i krystaliczności, szczegółowości. prościej mówiąc - by nie było kompletnie mulasto i z 100% nastawieniem na bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moja recenzja była pisana na flo... Basu jest sporo, ale jest fajny, mocny. Jak dla kogo, ja zapalonym basheadem nie jestem, a przesytu nie czułem, jak np w przypadku a-jays two które później już męczyły swoim monotonnym łupaniem.

 

Ciekawe że wypowiadają się głównie osoby które z s:flo nie miały doczynienia, słyszały tylko "że to ciepły grajek". Ok może jest lekko ciepławy ze względu na sporą ilość basu, ale za to klinicznie czysty i analitycznie precyzyjny.

 

Słuchałem HD380 na s:flo - zajęło mi to 2min - połączenie bardzo słabe. Ale być może jest to spowodowane tym że 380'tki mi właśnie nie podeszły i mam do nich uprzedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności