Skocz do zawartości

Pochwal sie swoim zdjęciem


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod sporym wrażeniem jaki postęp zrobiłeś w portrecie - z pośród tych zdjęć, które tu wrzucałeś. Jest naprawdę dobrze. W PSsie jednak trochę przesadziłeś z dodge & burn. Taka moja drobna rada, zostaw te zdjęcia na tydzień lub miesiąc, nie oglądaj ich. Potem do nich wróć, spójrz raz jeszcze chłodnym okiem i spróbuj jakiejś innej obróbki. Możesz być zaskoczony efektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo... klasa. Dla mnie bomba. Wersja z lightrooma najbardziej mi się podoba. Wajda pełną gębą. ;)

 

Edyta: Bardzo ładnie zastosowałeś światło obrysowe. BTW jak dokładnie świeciłeś?

Dla mnie również. Nie lubię mocnej obróbki. Ale to chyba "zboczenie" sporej części mężczyzn. Fajnie widzieć atrakcyjną dziewczynę w najlepszym wydaniu. Ale nie zafałszowaną. Te piegi dodają jej uroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crop jeszcze bardziej mi się podoba. Jest w nim większy nacisk na oczy (pięknie wyszły z tymi blikami od świateł) i te przefajne piegi. Naprawdę super portret, powinien otwierać twoje portfolio.

 

Edyta: I otwiera, właśnie sprawdziłem. ;)

Edytowane przez PEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest to ostatnie zdjęcie jak na razie. :P Nie wiem, jak to zrobić, aby było otwierającym. Wiem jedynie, że mogę ustawić na okładkę albumu na fejsie. Myślałem ostatnio czy by sobie na zakupić hostingu, wykupić skórkę i nie założyć prawdziwego portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głupi pomysł a z wykupieniem domeny powinieneś zmieścić się w 50zł rocznie. Nawet mam kogoś kto mógłby ci stronkę po taniości ogarnąć jeśli będziesz zainteresowany to daj znać na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głupi pomysł a z wykupieniem domeny powinieneś zmieścić się w 50zł rocznie. Nawet mam kogoś kto mógłby ci stronkę po taniości ogarnąć jeśli będziesz zainteresowany to daj znać na pw.

Można się samemu z wordpressem ogarnąć. Dzień czytania i dwie g9dziny roboty i mamy piękną stronkę na jednej z pierdyliona darmowych skórek.

A zdjęcia coraz fajniejsze wrzucacie.

Tylko te nieszczęsne numery telefonów - nadal na nie czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście za głupi jestem na ogarnięcie czegokolwiek związanego z napisaniem choćby linijki kodu ale każdemu według potrzeb. Jeśli ktoś może to sobie załatwić we własnym zakresie to tym lepiej dla niego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie głupi pomysł a z wykupieniem domeny powinieneś zmieścić się w 50zł rocznie. Nawet mam kogoś kto mógłby ci stronkę po taniości ogarnąć jeśli będziesz zainteresowany to daj znać na pw.

Można się samemu z wordpressem ogarnąć. Dzień czytania i dwie g9dziny roboty i mamy piękną stronkę na jednej z pierdyliona darmowych skórek.

A zdjęcia coraz fajniejsze wrzucacie.

Tylko te nieszczęsne numery telefonów - nadal na nie czekam :)

 

Ogarnąć jak najbardziej da się wordpressem. Ale później zarządzać to problem, bo to dosyć dziurawy system zarządzania treścią. Trzeba na bieżąco czytać biuletyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na portfolio wystarczy. Do tego często się łatkują. A dziurawy być musi, bo to pehap rozwijany przez społeczność. W php się nie programuje

A żeby nie offtopić, rzeka w porze suchej niedaleko Bombaju (robione z kartofla):

uploadfromtaptalk1465239907209.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. prosto z aparatu, 2. po lightroomie, 3. po PS-ie. Nie wiem, czy nie za mocno nie rozjaśniłem środka twarzy.

Rozjasnij jej cień z prawej strony nosa i prawą bruzdę nad wargą. Wygląda jak by miała napuchniętą górna wargę od kolagenu i krzywą przegrodę nosową.

Modelka bardzo ładna i przyjemna. Niefortunnie ułożone cienie.

Troche za bardzo nienaturalnie przekręcona głowa w stosunku do tułowia, przez co zachwiane są proporcje. W ciaśniejszym kadrze wygląda dużo lepiej. Kształt bluzki również bym dobrał inny. Obecnie podkreśla wysokie czoło modelki i akcentuje uczesanie. Bardziej pasuje niewielki dekolt.

Edytowane przez ViPiotr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na portfolio wystarczy. Do tego często się łatkują. A dziurawy być musi, bo to pehap rozwijany przez społeczność. W php się nie programuje

A żeby nie offtopić, rzeka w porze suchej niedaleko Bombaju (robione z kartofla):

attachicon.gif20160520_135835.jpg

Większego się nie dało :P ta pikseloza aż razi na tak wielkim zdjęciu ;) zresztą nie dziwię się przy takiej wielkości ;) . To że go nie obróciłeś to taki zamysł artystyczny ;) ?

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie udające lata 80 ze starych gazet czarno białych , trochę z prawej ucięta ulica , ale miałem drzewo niestety :) Drugie to na spacerze po deptaku w Białymstoku .

P5080010-2.jpg

P5270191.jpg

Edytowane przez Robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Człowiek-szczotka :blink:

 

To taki chodnikowy mikroskop do szukania śmieci.

 

Masz racje :) Trochę lipa z tą schowaną twarzą :(

 

Nie lipa, tylko właśnie urok zdjęcia. Bez człowieka-szczotki było by szare (dosłownie) i codzienne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności