Skocz do zawartości

Komputery


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Gladius M40 ma na górze spoko filtr, łatwo się wypina i czyści. Jednak mocno wentylowana obudowa to zawsze sporo kurzu. R1, NZXT, Fractale - lepiej. Będzie ciszej, a temperatury różnica nieduża. U mnie po przejściu z Gladiusa na Fractala R5 było 3-4 stopnie cieplej w budzie. Tylko Gladius dużo głośniejszy + 3 razy więcej wentylatorów :)

 

Okno to też zawsze gorsze tłumienie, szczególnie jak panele wyłożone jakąś pianką/fizeliną. Teraz zaczynają robić podwójne szyby, np. ten nowy, mniejszy BeQuiet Silent Base 600.

 

Ortega, już niedługo mobo z ledami RGB sterowanymi ze smartfona :) Hit Computexu.

Edytowane przez maciux
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby też służy chłodzeniu. No i czasami utrudnia montaż coolera CPU (a także tylny backplate płyty może uniemożliwić montaż backplate coolera).

 

Wentylatorek też mnie zastanawia. Niskie obroty przy tej średnicy nie mają sensu, więc ciekawe jak bardzo go słychać.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja serio pytam jaki cel ma być w takim obudowaniu płyty ? Radiator to to nie jest wiec chłodzenie słabe, to teraz blachary zaglądają do kompa ? kiedyś patrzyły na auto dziś na komputery woooje ale jestem do tyłu :D

 

Jak to jak?

Jak szlifierka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja serio pytam jaki cel ma być w takim obudowaniu płyty ? Radiator to to nie jest wiec chłodzenie słabe, to teraz blachary zaglądają do kompa ? kiedyś patrzyły na auto dziś na komputery woooje ale jestem do tyłu :D

 

Jak to jak?

Jak szlifierka :D

 

Sabertoothy są nie od dziś na rynku, nie wiem co tak większość dziwi :huh:

 

Rozwiązanie teoretycznie mające poprawić oddawanie ciepła, choć w praktycznie wypadające przeciętnie. Sam armor jak chodiz o wygląd jest moim zdaniem ładny, gorzej ze wstawkami moro i tymi zieleniami. To coś jak problematyczność kolorów wentylatorów Noctua.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci w rurkach, PCty odpicowane lepiej niż nie jeden kobiecy strój :D kobiety wyrzeźbione lepiej niż nie jeden osiedlowy atleta ...

Co jeszcze zobaczę w swoim życiu "facetów" na koturnach z ogolonymi nóżkami ? :D chyba muszę jakieś szalone hobby znaleźć co mnie pochłonie bez reszty i nie będę dostrzegał tych dziwnych trendów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co biała podlaska ? absurdy są w całej PL. Ale gej z prosiaczkiem to nić innego jak krzyk o uwagę... ot taki sposób na życie.

Pielęgnacja wąsa to nie ale brody :) no przecież teraz moda na drwala :D co nie trzymał siekierki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci w rurkach, PCty odpicowane lepiej niż nie jeden kobiecy strój :D kobiety wyrzeźbione lepiej niż nie jeden osiedlowy atleta ...

Co jeszcze zobaczę w swoim życiu "facetów" na koturnach z ogolonymi nóżkami ? :D chyba muszę jakieś szalone hobby znaleźć co mnie pochłonie bez reszty i nie będę dostrzegał tych dziwnych trendów.

 

Myślałem, że Ty starszy jesteś i pamiętasz czasy, kiedy prawdziwi faceci ubierali się tak, że współczesny nawet stereotypowy gej spojrzałby na nich z politowaniem... ;) Bo te rurki to nic w porównaniu do dzwonów i wielobarwnych frendzelków, którymi wcale nie tak dawno zdobili się długowłosi wąsacze. W sumie z tymi rurkami, to też bym nie przesadzał... wielu filmowych twardzieli, na których się tak wzorujecie, nosiło obcisłe gacie. Kowboje skórzane, ex-komandosi jeansy... A to, że większość współczesnych facetów przez swoją nadwagę w rurkach wyglądałoby komicznie to już inna sprawa ;p

 

Wracając do pancerzy na mobo, ma to uzasadnienie jedynie estetyczne. Niektórzy nawet na własną rękę sobie takie zbroje to płyt dorabiają... Dla mnie jest to niezrozumiałe, bo lubię mieć wgląd na elementy, z których dany podzespół jest zbudowany, ale teraz jest moda na maskowanie wszystkiego... Niektórzy to najchętniej oblepiliby wszystko taśmą carbonową, rozświetlili ledami i wieś tańczy i śpiewa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak stary nie jestem :P mnie jeszcze na świecie nie było jak panowała taka moda ...

Czyli chodzi o sztuczne wykreowanie jakiejś mody a w zamian producenci oszczędzają na elementach których nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzwony i długi biały sweter to był mój szczyt lansu kiedyś :) Ja pierdzielę na samą myśl chce mi się z siebie śmiać ale działało na panny dobrze ...

ja bym się nie przyznawał publicznie :lol:

 

Eeee tam szacun dla Albundy za odwagę :) że mają wyjeb...ane na to co kto powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności