Skocz do zawartości

Beyerdynamic DT150


Kfazzi

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podoba mi się audionaniku, że mimo, iż nie lubisz dt150, to ten wątek wzbudza w Tobie takie emocje.

 

To prawda, podobnie jak i inne ciekawe zjawiska nie tylko w audio. Równie mocno intryguje mnie fenomen disco polo, choć przyznam, nie przepadam za tym rodzajem muzyki. :)

Mnie te słuchawki też intrygują i wzbudzają emocje. Co je kupuję i patrzę, jakie brzydkie, to wyjmuję z koszyka.

Ale pewnie i tak w końcu, wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły ten klub, kto ma bardziej stargane, wytarte, sic! obleśniej wyglądające pady (bez obrazy)

temu lepiej grają, no no tego jeszcze nie było :)

Ale większość Beyerów gra tym lepiej im ma bardziej zużyte pady xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, w Beyerach im miałem bardziej klapnięte pady tym średnica lepiej grała, bo bliżej ucha...

Dzisiaj posłuchałem DT150 w Dubstepie Comptona, nooo tak, to jest bas! To jest zejście i walnięcie...

Nie ma jak zamknięte słuchawki do basu....he,he.


 

 

Podoba mi się audionaniku, że mimo, iż nie lubisz dt150, to ten wątek wzbudza w Tobie takie emocje.

To prawda, podobnie jak i inne ciekawe zjawiska nie tylko w audio. Równie mocno intryguje mnie fenomen disco polo, choć przyznam, nie przepadam za tym rodzajem muzyki. :)

Mnie te słuchawki też intrygują i wzbudzają emocje. Co je kupuję i patrzę, jakie brzydkie, to wyjmuję z koszyka.
Ale pewnie i tak w końcu, wiadomo...

 

Bo te DT150 to takie brzydkie kaczątka, zero pójścia w kierunku lansu,wizerunku, bajerów...a przecież chłopy oceniają najpierw oczami!

Za to jak założy się na głowę to...Nirvana normalnie...

Zupełnie efekt jak tutaj...he,he.

Edytowane przez Soundman1200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wzmacniacz byście polecali pod te słuchawki tak do 900 zł? Nadadzą się pod rock/metal/pop (Micheal Jackson np.)?

Lovely Cube, FCL, Black Pearl używka i kazdy mocny studyjny

Wiem, że to reklama samego siebie, ale imo AMPik ze stopki (komis) lepiej zagra z DT-150 niż ww =)

Bardzo szybki i z super kontrolą pierun ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dźwiękowo polecam Headonica - fajnie otwierał górę i kontrolował dół. Sam teraz używam z modowanym Espressivo i jest bardzo dobrze. [Edit] Nie zauważyłem budżetu.

Nie polecam natomiast Lovely Cube (przynajmniej tego którego sam miałem na AD8599 bodajże) wzmacniać wzmacniał ale lekka bułka się robiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magni

Powinieneś zaznaczyć, że z MOCNO modowanym Espressivo (wielkie kondensatory foliowe, znana na forum sztuka wyglądająca jak stolik xD), bo gra on mocno inaczej niż stock =)

Mi się w ogóle DT-150 średnio widzą z wieloma klonami jakie słuchałem... Headonic fajnie, ale poza budżetem.

Wire polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kondensatory foliowe", dla mnie to 4 słupko-kolumny :D ja jestem z zakonu Plug&Play i się za dużo nie zastanawiam (dzięki Bogu :D).

Na muzostajni chyba Fex porównywał różne wzmacniacze m.in. na DT150. Jeśli dobrze pamiętam to faktycznie the Wire górowało nad innym "lowcostami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magni

Powinieneś zaznaczyć, że z MOCNO modowanym Espressivo (wielkie kondensatory foliowe, znana na forum sztuka wyglądająca jak stolik xD), bo gra on mocno inaczej niż stock =)

Mi się w ogóle DT-150 średnio widzą z wieloma klonami jakie słuchałem... Headonic fajnie, ale poza budżetem.

Wire polecam ;)

Hehe, to chyba ten przeze mnie modowany Espressivo:)

Dbacie o niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano Twój. Drugiego takiego raczej się nie uświadczy :).

Czy dbamy? Jakbym o niego nie dbał to by mi Jacek wparował na chatę i zrobił... jesień średniowiecza. On go kochał, a ja go bezczelnie odkupiłem :D.

Btw. dobra robota. Wzmak spisuje się rewelacyjnie w każdym aspekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barthuss

Osobiście dźwiękowo polecam Headonica - fajnie otwierał górę i kontrolował dół. Sam teraz używam z modowanym Espressivo i jest bardzo dobrze. [Edit] Nie zauważyłem budżetu.

Nie polecam natomiast Lovely Cube (przynajmniej tego którego sam miałem na AD8599 bodajże) wzmacniać wzmacniał ale lekka bułka się robiła.

 

Lovely Cube , tutaj pewnie pytanie w jakiej wersji... FCL II na OPA2111AM na najwyższym gainie zamiatał DT150 na wszystkie strony wyciskając z nich ostatnie soki :) Ale źródło musi to podać, to jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: niewiele mi to mówi. :D Za to widzę różnicę w cenie pomiędzy 900 a 1050 zł i w używce vs nówce. Ewentualnie mógłbym wziąć klona od Perula, ale ponoć klon niespecjalnie się zgrywa z tymi słuchawkami.

Edytowane przez Saiya-jin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wzmacniacz byście polecali pod te słuchawki tak do 900 zł? Nadadzą się pod rock/metal/pop (Micheal Jackson np.)?

Do takiej muzyki są idealne, jak posłuchasz Jacksona na Dt150 to będziesz miał miał minę jak ta emotikona... :o

Potem lepiej już tylko LCD2/3.

Jak kasa jest brać The Wire od Crysisa, najlepsza wersja zbalansowana, cisnąć Crysisa to cenę opuści.

Potem spokój ze słuchawkami na wiele lat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komisie jest też FCL II za 650 PLN.

Jeśli masz na myśli ten na muses01, to sprzedający nie aktualizowal, kupiłem go właśnie pod dt150 z miesiąc temu. Faktycznie nieźle się sprawdza. :)

 

Ale kusił mnie też ten crysisowy the wire i pewnie bym go wziął, gdybym miał wiekszy budżet. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłby ktoś chętny na The Wire? BamboszeK pisał, że orientacyjna cena to około 900-1200 zł, ale przy przy większej liczbie chętnych koszta znacząco maleją.

900-1200zł to koszt jaki BamboszeK przewiduje za Wire SE-SE - zupełnie inny AMP.

Koszt jaki obecnie przewiduje za BAL-BAL to 1400-1600zł w podstawowej wersji, a oferowane w moim ogłoszeniu nie jest podstawowa (jak moja >1800zł) ;)

Kurs jest obecnie słaby to i koszt złożenia Wire jest już tak niski jak kiedyś ;)

Nieśmiało polecę do 150tek Aune B1... Z dobrym źródłem i w klasie A, bajery furczą aż miło :) Podłączałem je również do LovelyCube'a z OPA2228, szału nie było. W ogóle LC jest "taki se", cytując jednego z forumowych kolegów ;)

Bo imo DT150 są takie se z klonów jak wcześniej pisałem... ale B1??! Też słaby pomysł, szczególnie stacjonarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, pisałem już wcześniej że DT-150 jednak wolą coś na szybkim op-ampie, na The Wire Crysisa grały spoko.

Co do źródła - wystarczy coś taniego, byle neutralne, to w mojej sygnaturce spisuje się nieźle (chociaż i tak u mnie zabawi może max jeszcze z rok), nie wiem czy opłaca się przepłacać, już lepiej zbierać na tego "ostatecznego" DACa niż brać coś za 600-700 zł.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności