Skocz do zawartości

Ulubiony Damski Wokal


Negocjator

Rekomendowane odpowiedzi

O tak. Peszkowa ma coś w głosie. Dotąd kojarzyła mi się tylko z drewnianą rolą w Wiedźminie. Aż usłyszałem jeden jej kawałek z Sygnowano Fabryka Trzciny. I ten kawałek to bardzo miłe chwile były :)

Skombinuj sobie EP "maniasiku", fajny kameralny koncercik + teledyski, reszta na albumie "Miasto Mania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak. Peszkowa ma coś w głosie. Dotąd kojarzyła mi się tylko z drewnianą rolą w Wiedźminie. Aż usłyszałem jeden jej kawałek z Sygnowano Fabryka Trzciny. I ten kawałek to bardzo miłe chwile były :)

Skombinuj sobie EP "maniasiku", fajny kameralny koncercik + teledyski, reszta na albumie "Miasto Mania"

 

Miałem kupić nawet ten album ale muszę trochę przystopować z tymi zakupami płyt... przynajmniej do następnej wypłaty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra Nasic- nie jest to jakiś romantyczny głos, ale nie ma taki byc (pani śpiewała w Guano Apes)

Natasha Shneider- udziela się na paru albumach QOTSA. Charakterystyczny, zachrypnięty głos, ale na pewno (znów) nie jest to miły głos :P.

 

Z tych miłych- polski akcent- pani Aneta Lipnicka. Uwielbiam jej głos, i to od dobrych paru lat. Przez tego starszego pana trochę traci, ale nadal słucham jej nowszych nagrań z przyjemnością. Uroczy głos.

 

Drugi polski akcent- pani Edyta Bartosiewicz- również charakterystyczny, i na dodatek tu już jak najbardziej romantyczny (np w utworze 'Ostatni') głos.

 

Trzeci polski akcent- pani Katarzyna Nosowska, czyli wokal Hey'a. Nic dodac, nic ując :).

 

Hm... aż się sam zaskoczyłem, że przyjemnie i nieagresywnie śpiewające kobiety to u mnie tylko Polki... :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiejętności na pewno, głos- kwestia gustu :). Ale dlaczego nie wymieniłem? Bo nie znam na tyle jej twórczości, by pozwolic sobie wymienic. Aczkolwiek trzeba przyznac, że ta, kolejna już, pani ma bardzo przyjemny i w sumie dosyc wyjątkowy głos... co musi byc szczególnie odczuwalne na Dt 880 ;)

.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela McCluskey, Sia, Ania Dąbrowska (zwłaszcza na płytach wydanych przez sissystuff, inna sprawa że innych nie słyszałem, ale ponoć strasznie plastikowe), Anita Lipnicka, Norah Jones,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak- zgadzam się z KeNNy'm w sprawie głosu pani wokalistki The Cranberries. I od razu przypomniało mi się ich rewelacyjne 'Zombie'... Heh, zaraz znajdę, a jutro wieczorem utwór pewnie wyląduje w temacie o melodiach chodzących za nami... :D

 

A od siebie dodam jeszcze jedną madame- panią z Moloko. Personaliów nie znam i, szczerze mówiąc, nie chcę mi się nawet za bardzo sprawdzac, ale głos ma bardzo przyjemny (przykładowo utwór 'Absent Minded Friends' albo osławione 'The time is now') :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto słyszał Mikromusic?

Mmm, "Oddychaj" - jak tego słucham, przechodzą mnie ciarki. :]

Szukam ich płyty na allegro, ale nie moge dorwać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności